Intencje mszalne – maj 2020

  • Piątek, 01.05.2020 r. – święto św. Józefa, rzemieślnika I piątek miesiąca

8.00 W intencji Czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz Emerytów i Rencistów
17.00 W intencji dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców

 

  • Sobota, 02.05.2020 r. – Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski, I sobota miesiąca

8.00 W intencji Członków Żywego Różańca
17.00 Za + Marię Piechaczek w 1 r. śm.

 

  • IV Niedziela Wielkanocna, 03.05.2020 r. – Niedziela Dobrego Pasterza

7.00 Za ++ Justynę Serwotka, Alojzego, Janusza Krzyształa, Ryszarda Gałwa, Annę, Alojzego Kocjan, ++ z pokrew.
9.00 Za + Antoniego Urban
11.00 Za + Pawła Marek w 1 r. śm.
15.30 Nabożeństwo majowe
16.00 Za ++ Alojzego Sitek, żonę Augustynę, Marię, Antoniego Firut, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 04.05.2020 r. – wsp. św. Floriana, męczennika, patrona archidiecezji

7.00 Za ++ Stanisława Reclik, syna Łucjana, ++ krewnych
17.00 Za ++ Jana, Franciszkę Wija, syna, zięciów, synową, wnuka, Józefa, Zofię Ranoszek, córkę, syna, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 05.05.2020 r.

17.00 1. Za ++ Agnieszkę, Ludwika Zerzoń, rodziców, teściów, zięcia Józefa Orszulik, ++ z rodzin Zerzoń, Orszulik
2. Za + Rufina Marek w 1 r. śm.

 

  • Środa, 06.05.2020 r. – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

7.00 Za ++ Rudolfa, Antoninę, Jana, Mariana, Alojzego, Annę Suchy, Henryka, Zofię, Andrzeja, Marcina Konieczny, Cecylię Nalepa, Mieczysława Sonewend, Stanisława Sarach, Stanisława Brzóska, Franciszka Kozieł, ++ krewnych

 

  • Czwartek, 07.05.2020 r. – I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Mieczysława, Stanisława, Magdalenę Dobrzański, córkę Helenę, Franciszkę i Franciszka Majzner, 2 synów, synową, 2 wnuczki, wnuka, Annę, Rudolfa Barysznikow, ++ z pokrew.

 

  • Piątek, 08.05.2020 r. – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

8.00 Za ++ Józefa, Martę Gajda, córki, zięciów, syna, synową, Ireneusza Kolorz, Józefa, Łucję Adamczyk, wnuka Mirosława, Mariana Grabiec, rodziców, ++ krewnych
17.00 Za ++ Alojzego, Pelagię Wieczorek, synów Józefa i Jerzego, szwagra Andrzeja Szulereckiego, Leona Kin, syna Czesława, synową, chrzestnych, dziadków, ++ z rodzin Wieczorek, Kin, Płaczek, Tatarczyk

 

  • Sobota, 09.05.2020 r.

9.30 Pogrzeb śp. Heleny Hojka
12.00 Ślub: Sabrina Czajka – Dawid Szweda
14.00 Pogrzeb śp. Róży Kołackiej
17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Floriana i św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Członków Ochotniczej Straży Pożarnej Mszana

 

  • V Niedziela Wielkanocna, 10.05.2020 r.

7.00 Za + Alinę Karasek w r. śm.
9.00 Za ++ Ewalda Menżyk, Pawła, Gertrudę Menżyk, dzieci, Ludwinę, Wilhelma Płaczek, 2 synów, córkę Krystynę, Annę, Pawła Janeta, ++ z rodzin Menżyk, Płaczek, Janeta, Antończyk
11.00 Za Parafian
15.30 Nabożeństwo majowe
16.00 Za ++ Alojzego, Łucję Zerzoń, syna Kazimierza, Marię, Jana Besz, Katarzynę, Jerzego Ślęzak, Edwarda Tkocz, Józefa Książek, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Poniedziałek, 11.05.2020 r.

7.00 Za ++ Pelagię Klimala, Annę, Józefa Szlachta, Franciszkę, Alojzego Płaczek, Salomeę, Ferdynanda Pala, Ernesta Papaierok

 

  • Wtorek, 12.05.2020 r.

17.00 Za ++ Ludwika Annę Sobala, syna Czesława, synową Gertrudę, Adolfa, Annę Wolny, córkę Łucję, Helenę, Józefa Idzik, syna Janusza, synową Gabrielę, ++ dziadków

 

  • Środa, 13.05.2020 r. – wsp. NMP z Fatimy

7.00 Za ++ Alojzego Mizia w r. śm., Julię, Józefa, Teresę, Franciszka Mizia, Marię, Jerzego Morawiec, Stanisława Sitek, Annę, Józefa Drobnik, rodziców, ++ kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.
17.00 W intencji Czcicieli MB Fatimskiej
Różaniec fatimski i majowe

 

  • Czwartek, 14.05.2020 r. – święto św. Macieja, Apostoła

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za zmarłych w kwietniu: Helena Wija oraz zmarłych zalecanych
Nabożeństwo majowe

 

  • Piątek, 15.05.2020 r. – III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Franciszka Mitko, żonę Jadwigę, syna Jana, rodziców, teściów, krewnych, Jadwigę, Franciszka Marekwica
17.00 Za ++ Krystynę, Jana Mitko, Elżbietę, Jerzego Marek, Henryka Tkocz, ++ z pokrew.

 

  • Sobota, 16.05.2020 r. – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski

17.00 1. Za ++ Franciszka, Annę Woryna, rodziców z obu stron, Wiktora, Janinę Karolik, Bolesława Kozłowski, ++ krewnych
2. Za dusze w czyśćcu cierpiące – z ofiar ze skarbonki

 

  • VI Niedziela Wielkanocna, 17.05.2020 r.

7.00 Za ++ Bernardę, Józefa Menżyk, Wandę, Jana Menżyk, Zofię, Ludwika, Bernarda, Krystynę, Grzegorza Brudny, Helenę, Władysława Kozielski, Elżbietę, Aleksandra Kosiorek
9.00 Za ++ Reginę, Ludwika, Tadeusza Pawera, Gerarda Kuczera, Henryka Przybyła, dziadków, Łucję, Annę, Jana Pukowiec, Franciszkę Pawera, ++ z pokrew.
11.00 Jako podziękowanie za życie i działalność św. Jana Pawła II z ok. 100 rocznicy Jego urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Parafian /Te Deum/
15.30 Nabożeństwo majowe
16.00 Za ++ Piotra Królik w 2 r. śm., ojca Kazimierza, Marię Wawiórka, Eryka, Sylwię, Krystynę Piechaczek, Augusta, Gertrudę Bem, Aleksandra Madras, Jana, Otylię Molenda, Ryszarda Klimek

 

  • Poniedziałek, 18.05.2020 r.

7.00 Za ++ Jerzego, Gertrudę, Leona, Zygfryda, Marię, Antoniego Achtelik, Rozalię, Leona Gawliczek, Alojzego Tatarczyk, ++ z rodzin Achtelik, Tatarczyk

 

  • Wtorek, 19.05.2020 r.

17.00 Za ++ Alojzego Ostrzołek, żonę Bronisławę, Irenę, Tadeusza Kośmider, ++ z pokrew.

 

  • Środa, 20.05.2020 r.

7.00 Za ++ Romana, Franciszkę Materzok, Franciszka, Zofię Owczarczyk, synów, synowe, dziadków z obu stron, Zofię Durczok, ++ z pokrew.

 

  • Czwartek, 21.05.2020 r. – wsp. św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Jana Pielorz w r. śm., żonę Marię, córkę Kornelię Zrostek, ++ z pokrew.

 

  • Piątek, 22.05.2020 r.

8.00 Za ++ Stanisława Rduch w r. śm., rodziców, teściów, brata Józefa, bratanka Alojzego, Mariolę Bichel, ++ z rodzin Rduch, Surdel
17.00 Za ++ Józefa Kanafek w r. śm., rodziców, siostrę Annę, brata Eryka, Helenę, Stanisława Gruszka, Zofię Płaczek, Jana Gruszka, ++ z rodzin Płaczek, Kanafek, Gruszka

 

  • Sobota, 23.05.2020 r.

14.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. w pewnej intencji
17.00
Za ++ Zytę, Romana Krzyżok, syna Tadeusza, Alojzego Rduch, 2 żony, rodziców
Chrzest: Antoni Kazimierz Kolorz

 

  • Niedziela, 24.05.2020 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.00 Za ++ Joannę Godulla, męża Konrada, 2 synów, ++ z rodzin Marek, Godulla
9.00 Za ++ Wiktorię, Józefa Pukowiec w r. śm., Eugeniusza Szmidt, rodziców, Marię, Alfreda Klyszcz, Franciszkę, Roberta, Stanisława, Eugeniusza Błatoń, Janusza, Alojzego Krzyształa, ++ dziadków
11.00 Za ++ Marię, Ludwika Chorowski, rodziców, Eryka Smyczyk, ojca Alojzego, 2 braci, Gertrudę Bednarczyk
13.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla przyjmującego chrzest Antoniego Marka Sedlaczka oraz jej rodziców i chrzestnych
15.30 Nabożeństwo majowe
16.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Katarzyny i Marka Kloch z ok. 20 r. śl. oraz w int. rodzin Wolny i Kloch /Te Deum/

 

  • Poniedziałek, 25.05.2020 r.

7.00 Za ++ Krystynę Piechaczek, Józefę, Augusta, Alojza, Eryka, Jerzego Piechaczek, Jana, Franciszkę, Marię, Franciszka, Jerzego, Annę Tatarczyk, Annę, Franciszka, Stanisława Malina, Otylię, Jana Molenda, Franciszka Mizia, Marię Swoboda, Kazimierza, Piotra Królik, Annę Suchy, syna Jana, Ryszarda Klimek
17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Urbana z podzięk. za urodzaje z prośbą dalsze Boże błogosławieństwo

 

  • Wtorek, 26.05.2020 r. – wsp. św. Filipa Nereusza, prezbitera

17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Matek naszej Parafii z ok. Dnia Matki oraz ks. Marcelego z ok. r. ur.

 

  • Środa, 27.05.2020 r.

7.00 Za ++ Alojzego, Martę Marek, rodziców, Sylwię Skorupa, Jana Wrożyna, Ryszarda, Luizę Wrożyna, Klementynę, Bolesława Adamczyk, Stanisława Bojarski, Piotra Paliga, Alojzego Zimoń

 

  • Czwartek, 28.05.2020 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1. Za ++ Anielę Lubszczyk, Martę, Ignacego Kopiec, Ryszarda Skupień, Różę Marcol
2. Za ++ Zytę Brzoza w r. śm. i męża Franciszka

 

  • Piątek, 29.05.2019 r. – wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

8.00 Za ++ Antoninę, Ewalda Pukowiec w r. śm., rodziców, pokrewieństwo, Leona, Dorotę Andreczko, synową Lidię, Zdzisława Stępień, dusze w czyśćcu cierp.
17.00 W intencji Dzieci naszej Parafii z okazji Dnia Dziecka

 

  • Sobota, 30.05.2020 r. wsp. św. Jana Sarkandra, prezbitera

15.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla przyjmującej chrzest Leny Katarzyny Pawłowskiej oraz jej rodziców i chrzestnych
17.00 Za ++ Albertynę Sokor w r. śm., męża Alfreda, Stanisława Karkoszka, Klarę, Ryszarda Korcela, Marię, Dominika Wala, ++ krewnych

 

  • Niedziela, 31.05.2020 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7.00 Za ++ Stanisława Wzientek w r. śm., żonę Helenę, rodziców z obu stron, Helenę, Maksymiliana Macionczyk, ++ z pokrew.
9.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów maja
11.00 Za ++ Wincentego Stachowiak w r. śm., rodziców, Otylię Oślizło w r. śm., męża Alojzego, Brunona Adamek, ++ z pokrew.
15.30 Nabożeństwo majowe
16.00 Za ++ Bogdana Wita w 3 r. śm., syna Sebastiana, rodziców, teściową, dziadków, ++ z pokrew.

 2,358 total views,  1 views today