Intencje mszalne – marzec 2024

  • Piątek, 01.03.2024 r. – I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 W int. Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Emerytów i Rencistów

Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa

17.00 Msza szkolna: W int. dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców

17.30 Droga Krzyżowa

 

  • Sobota, 02.03.2024 r. – I sobota miesiąca

7.30 Różaniec

8.00 W int. Członków Żywego Różańca oraz Rodzin przyjmujących Pielgrzymującą MB z Szensztatu

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

17.00 Za ++ Jerzego Mitko, rodziców Jadwigę, Zygfryda, siostrę Irenę, Michała Salamon, Gertrudę, Leona Pieter, syna Zygfryda, żonę Lilę, syna Andrzeja Pieter, ++ z rodzin Mitko, Salamon, Pieter, Szala

 

  • III Niedziela Wielkiego Postu, 03.03.2024 r.

7.00 Za ++ Helenę Adamek w 24 r. śm., męża Brunona, syna Damiana, Irenę. Ludwika Mura, zięcia Tadeusza, rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagierki, szwagrów, ks. Henryka Pyrchała, ++ z pokrew.

9.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Emerytów, Rencistów i Inwalidów koła Mszana

11.00 Za ++ Marię Firut, męża Antoniego, rodziców, Augustynę, Alojzego Sitek, ++ z pokrew.

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za ++ Albertynę, Antoniego Błatoń, Otylię, Franciszka, Leona Wolny, Marię, Antoniego Grabiec, ++ rodzin Wolny, Błatoń, Holesz, Mikułka, ++ kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Poniedziałek, 04.03.2024 r. – święto św. Kazimierza, królewicza

7.00 Za ++ Alojzego Rduch, Anielę, Józefa Rduch, ich rodziców, rodzeństwo, Anielę, Albertynę Stabla, Władysława Jurek, Marię, Piotra Mikusz, Helenę, Ewalda Wyputa

9.00 W int. uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Mszanie z ok. święta patrona – św. Kazimierza

 

  • Wtorek, 05.03.2024 r.

17.00 1. Za ++ Angelę, Cecylię, Antoniego Rufert, córki Urszulę i Renatę, synową Jolantę, zięcia Krzysztofa, Marię, Józefa Marek, syna Stanisława, ++ z pokrew.

2. Za ++ Alojzego, Różę Marek, rodziców, rodzeństwo, Mariana Szostek, rodziców, brata, ++ z rodzin Wuwer, Marek, Szostek

 

  • Środa, 06.03.2024 r.

7.00 Za ++ Zofię, Damiana Smołka, rodziców, rodzeństwo, Mieczysława, Edeltraudę Bogacki, córkę Mariolę, ++ z rodzin Wita, Orzeł

Nowenna do MB Nieust. Pomocy

17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • Czwartek, 07.03.2024 r. – I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Nabożeństwo pierwszo czwartkowe

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Marię, Pawła Gonsior, rodziców, 2 synów Huberta i Stanisława, wnuka Ireneusza, synową Irenę, Emilię Wacławiec, 2 mężów, Józefa, Mariannę Baran, syna Czesława, rodzeństwo

20.00 – 21.00 Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

  • Piątek, 08.03.2024 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Stefanię Sobala, rodziców i teściów

17.00 Msza szkolna: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Kobiet naszej Parafii z ok. Dnia Kobiet

17.30 Droga Krzyżowa

 

  • Sobota, 09.03.2024 r.

16.30 Różaniec

17.00 Za ++ Wiktora, Marię Pukowiec, brata Ludwika, rodziców z obu stron, Jadwigę Gajo, Lucjana, Adelę Gajo, synów Stanisława i Janusza, córkę Annę, synową Teresę, Marię, Izydora, ks. Tadeusza Adamczyk, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • IV Niedziela Wielkiego Postu, Laetare – 10.03.2024 r.

7.00 Za ++ Bernardę Krzyżok w r. śm., męża Alojzego, rodziców, teściów, ++ z pokrew.

9.00 Za ++ Alojzego Folwarczny, żonę Bronisławę, rodziców z obu stron, Emilie, Alojzego Smyczyk, rodziców, 4 synów, Krystiana Motyl, Elżbietę Niestrój, ++ krewnych

11.00 Chrzty i roczki

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Do Bożej Opatrzności Boże błogosł., opiekę Matki Bożej, potrzebne dary Ducha Św. dla Pawła Mrozka z ok. 15 r. ur.

 

  • Poniedziałek, 11.03.2024 r.

7.00 Za ++ Bronisława Bortlik, syna Damiana, zięcia Krystiana Durok, rodziców, teściów, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Wtorek, 12.03.2024 r.

17.00 1. Za + Józefa Pukowiec

2. Za + ks. Krystiana Gawleńskiego – od Parafian

 

  • Środa, 13.03.2024 r.

7.00 Za ++ Annę, Leona Tatarczyk, rodziców, Gertrudę, Franciszka Sosna, rodziców, córkę Halinę, męża Janusza, Wiktorię Roter, Martę, Stanisława Kozielski, Małgorzatę, Pawła Bednarski, córkę Celinę, ++ z rodzin Tatarczyk, Sosna Kocjan

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • Czwartek, 14.03.2024 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ w lutym oraz zmarłych zalecanych

 

  • Piątek, 15.03.2024 r. – III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Franciszka, Albertynę Antończyk, Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk, Annę Suchy, syna Jana, Anielę, Józefa, Ireneusza Kopiec, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierp.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00 Msza szkolna: Za ++ Alfreda Szostek, Erwina Witosz w r. śm., Paulinę, Emila, Ewalda Szostek, Agatę, Wojciecha Witosz

18.00 Droga Krzyżowa ulicami Parafii

 

  • Sobota, 16.03.2024 r.

16.30 Różaniec

17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Klemensa z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla piekarzy i cukierników

 

  • V Niedziela Wielkiego Postu, 17.03.2024 r. – Rekolekcje Parafialne

7.00 Za ++ Józefa Wita w r. śm., żonę Hildegardę, syna Bogdana, wnuka Sebastiana, rodziców, teściów, ++ z pokrew.

9.00 Za ++ Jerzego Powieśnik, rodziców Gertrudę i Józefa, brata Bernarda, Reginę, Ludwika Oślizło, syna Romana, Katarzynę Kurzydło, Alojzego Polnik, Andrzeja Mondel

11.00 Za ++ Gertrudę, Ryszarda Rzazonka, ++ z pokrew., Teresę, Ludwika Bem, syna Franciszka z żoną, córkę Stefanię i syna

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za ++ Marię Rduch w r. śm., męża Wincentego, Annę, Franciszka Woryna, rodziców, teściów, wnuka Marka Karolik

 

  • Poniedziałek, 18.03.2024 r. – Rekolekcje Parafialne

7.00 Za ++ Jadwigę Mitko w r. śm., męża Franciszka, syna Jana, rodziców, teściów, ++ z rodzin Tatarczyk, Mitko, Jadwigę, Franciszka Marekwica, ++ z rodzin Sitek, Marekwica

9.30 Rekolekcje szkolne

11.00 Rekolekcje szkolne

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – okazja do spowiedzi

17.00 Za ++ Łucję, Alojzego, Kazimierza Zerzoń, Marię, Jana Besz, Katarzynę, Jerzego Ślęzak, dusze w czyśćcu cierp.

Nauka stanowa dla kobiet

 

  • Wtorek, 19.03.2024 r. – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP – Rekolekcje Parafialne

7.00 Za ++ Reginę, Jana., Łukasza Marciniak, Jolantę Gajewską, Mariana Suchy, Marcina Goebel, Janinę, Mieczysława Sonewend, ++ z rodziny Marciniak, Piechaczek, Rzepka, Suchy, Worach, dusze w czyśćcu cierp.

9.30 Rekolekcje szkolne

11.00 Rekolekcje szkolne

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – okazja do spowiedzi

17.00 Za ++ Tadeusza Wowra we wsp. r. ur., Ewalda, Gertrudę Wowra, szwagierkę Jadwigę, Irenę, Ludwika Mura, Damiana Baranek, ++ z pokrew.

Nauka stanowa dla mężczyzn

 

  • Środa, 20.03.2024 r. – Rekolekcje Parafialne

7.00 Za ++ Jana Kin w 3 r. śm., rodziców Gertrudę, Ryszarda, braci Pawła i Stanisława, siostrzeńca Grzegorza Kuś, Irenę Kosider, ++ z pokrew.

9.30 W int. Uczniów, Nauczycieli i Pracowników szkoły na zakończenie rekolekcji

11.00 W intencji starszych wiekiem Parafian, chorych i cierpiących – sakrament namaszczenia chorych

16.00 Adoracja najświętszego Sakramentu – okazja do spowiedzi

17.00 Za ++ Pawła Pająk, żonę Gertrudę, Józefa, Mariana, Marię, Romana Książek, Władysława Wawrosz, Jana, Martę Płaczek

 

  • Czwartek, 21.03.2024 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 1. Za ++ Irenę Sobala, rodziców, Franciszkę, Emila Tront, Franciszka Tatarczyk, Józefa, Emilie Sobala, syna Alfreda, Wiktora Brzoza, ++ z pokrew.

2. Za + ks. Krystiana Gawleńskiego – od Parafian

 

  • Piątek, 22.03.2024 r.

7.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia

8.00 Za ++ Ferdynanda Pala, żonę Salomeę, rodziców z obu stron, braci, ++ z pokrew.

17.00 Msza szkolna: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Małżonków przeżywających kolejne rocznice ślubu w I kwartale

17.30 Droga Krzyżowa

 

  • Sobota, 23.03.2024 r.

16.30 Różaniec

17.00 Za + Annę Kin we wspomnienie r. ur.

 

  • Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, 24.03.2023 r.

7.00 Za ++ Marię, Ignacego Kopiec, syna Eryka, żonę Aurelię, Bronisławę, Jana Wita, córki Różę i Jadwigę, syna Stanisława, zięciów Rudolfa i Franciszka, dziadków z obu stron, ++ z pokrew. Kopiec, Wolny, Wita, Przybyła, sąsiadów, dusze w czyśćcu cierp.

9.00 Za ++ ks. Tadeusza Adamczyka w 3 r. śm., rodziców Marię, Izydora Adamczyk, Jadwigę Gajo, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

11.00 Za ++ Jacka Wolny w r. śm., żonę Anielę, rodziców, teściów, ++ z pokrew. Wolny, Bem, dusze w czyśćcu cierp.

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za ++ Otylię, Franciszka, Leona Wolny, Marię, Dominika Gonsior

 

  • Wielki Poniedziałek, 25.03.2024 r.

7.00 Za ++ Ireneusza Gonsior w 2 r. śm., ojca Stanisława, Marię, Pawła Gonsior, Wiktorię, Alojzego Mołdrzyk, Czesława Baran, Helenę, Wincentego Cebula, Annę, Franciszka, Jerzego Podeszwa

 

  • Wielki Wtorek, 26.03.2024 r.

17.00 1. Za + Wojciecha Mrowiec w 1 r. śm.

2. Za + Rufina Marek w 5 r. śm.

 

  • Wielka Środa, 27.03.2024 r.

7.00 Za ++ Barbarę Polnik, rodziców, Ludwikę, Karola Nowak, Annę, Alojzego, Krystiana Polnik, rodziców, ++ z pokrew.

Nowenna do MB Nieust. Pomocy

17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • Wielki Czwartek, 28.03.2024 r.

18.00 Msza św. Wieczerzy Pańskiej: W int. kapłanów

19.00 – 21.00 Adoracja w Ciemnicy

 

  • Wielki Piątek Męki Pańskiej, 29.03.2024 r.

7.00 – 18.00 Adoracja w Ciemnicy

8.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia

9.00 Droga Krzyżowa

18.00 Liturgia Wielkiego Piątku

19.00 – 21.00 Adoracja przy Bożym Grobie

 

  • Wielka Sobota, 30.03.2024 r.

7.00 – 19.45 Adoracja przy Bożym Grobie /od 17.00 – 18.00 przerwa techniczna/

11.00; 12.00; 13.00; 14.00; 15.00 – święcenie pokarmów

20.00 LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ i Procesja Rezurekcyjna: w int. Parafian

 

  • Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego, 31.03.2024 r.

7.00 Za ++ Jana Pukowiec w r. śm., żonę Annę, syna Janusza, Annę, Pawła, Łucję Pukowiec, Karolinę, Alojzego Bem, Pawła Smiatek, Reginę, Ludwika, Tadeusza Pawera, ++ z pokrew.

9.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów marca

11.00 Za ++ Henryka Tkocz, rodziców, Elżbietę, Jerzego Marek, Krystynę, Jana Mitko, Łucję, Jana Marek, ++ z pokrew.

15.15 Nieszpory świąteczne

16.00 Za ++ Leona Sitek, Franciszkę, Henryka Matloch, Klarę, Antoniego Sitek, Annę Grabiec, męża i synów

 

Loading