Intencje mszalne – kwiecień 2024

  • Poniedziałek Wielkanocny, 01.04.2024 r.

7.00 Za + ks. Krystiana Gawleńskiego – od Parafian

9.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Franciszka i św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

11.00 Za ++ Władysława Wawrosz, jego rodziców Genowefę, Franciszka Wawrosz, teściów Annę, Izydora Rduch, ++ z rodzin Wawrosz, Marszolik, Sikora, Książek, Brudny, Menżyk, Kurzydem, Wilczek, ++ sąsiadów

 

  • Wtorek Wielkanocny, 02.04.2024 r.

17.00 Za ++ Gertrudę, Ludwika, Antoniego Marek, krewnych, Bronisławę, Antoniego, Władysława, Piotra Ziemak, córkę Wandę, synową Irenę, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Środa Wielkanocna, 03.04.2024 r.

7.00 Za ++ Gertrudę, Annę, Karola, Pawła Raczek, córki Gertrudę i Krystynę, Ludwika, Zofię, Krystynę, Bernarda, Grzegorza Brudny, Wandę, Jana Menżyk, Zygfryda, Piotra, Grzegorza Romaniuk, ++ z pokrew.

Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek Wielkanocny, 04.04.2024 r. – I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Nabożeństwo pierwszo czwartkowe

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Jana Hojka w r. śm., brata Jerzego, rodziców Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk, Ireneusza Kopiec, Piotra Hejna, Helenę, Bolesława Kozielski, ++ dziadków

20.00 – 21.00 Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

  • Piątek Wielkanocny, 05.04.2024 r. – I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 W int. Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Emerytów i Rencistów

Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa

17.00 Msza szkolna: W int. dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców

 

  • Sobota Wielkanocna, 06.04.2024 r. – I sobota miesiąca

7.30 Różaniec

8.00 W int. Członków Żywego Różańca oraz Rodzin przyjmujących Pielgrzymującą MB z Szensztatu

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

13.30 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Justyny i Jerzego Gawliczek z ok. 60 r. śl. /Te Deum/

17.00 Za ++ Gertrudę Zerzoń w 20 r. śm., męża Józefa, 4 synów, Zofię, Franciszka Wowra, 2 synów, Annę, Honoratę, Ryszarda Wowra, Józefa Tesarczyk, Grzegorza Wons, Stanisława Kuczera

 

  • II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego, 07.04.2024 r.

7.00 Za ++ Rudolfa Sitek w r. śm., rodziców, teściów, Pawła, Marię Sitek

9.00 Za ++ Ludwinę, Wilhelma Płaczek, córkę Krystynę, synów Józefa i Antoniego, żonę Gertrudę, zięcia Ewalda, Eugeniusza Sodzawiczny, ++ z rodzin Płaczek, Wolny, Kloch, ++ kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.

11.00 Za + Krystynę Serwotka w r. śm.

Roczek: Tadeusz Marcin Hluchnik, Chrzest: Laura Helena Bielaszewska

15.15 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

16.00 Za ++ Edwarda Nogły w r. śm., rodziców Alojzego i Annę, teściów Marię, Wincentego Rduch

 

  • Poniedziałek, 08.04.2024 r. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.00 W int. dzieci poczętych, a nienarodzonych, których życie jest zagrożone – o prawo do życia

 

  • Wtorek, 09.04.2024 r.

17.00 1. Za ++ Salomeę, Teodora Rduch, synów Mieczysława i Stanisława, zięcia Antoniego Urban, Ewalda, Antoninę Pukowiec, ++ z rodzin Rduch, Antończyk, Pukowiec, Tatarczyk, Edwarda Tatarczyk, dusze w czyśćcu cierp.

2. Za ++ Mariana Szłapka brata Kazimierza, Elżbietę, Ludwika Gawliczek, Edmunda, Amalię Szłapka, Huberta, Zytę Holesz, Tadeusza Mocek, dziadków, Anielę Fojcik, Edwarda Kura

 

  • Środa, 10.04.2024 r.

7.00 Za ++ Albertynę, Alfreda Sokor, rodziców, Klarę, Ryszarda Korcela, Stanisława Karkoszka, Eugeniusza Stronczek, ++ z rodzin Wala, Sokor, Grzegoszczyk

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek, 11.04.2024 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za zmarłych zalecanych

 

  • Piątek, 12.04.2024 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Marię Płaczek, 2 mężów, rodziców, Władysława, Mirosława Hluchnik, ++ z rodzin Szkatuła, Kożuch, Hluchnik, Klyszcz

17.00 Msza szkolna: Za ++ Edwarda Tatarczyk, żonę Agnieszkę, Janusza Szczepanik, ++ z rodzin Tatarczyk, Śmietana, Szczepanik, Chłodek, Samusz, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Sobota, 13.04.2024 r.

9.30 Pierwsza spowiedź Dzieci

16.30 Różaniec

17.00 Za ++ Annę, Leona Antończyk, Edwarda Tatarczyk, rodziców, braci, Romana Durczok, ++ a pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

 

  • III Niedziela Wielkanocna, 14.04.2024 r.

7.00 Za ++ Franciszka Marek, żonę Sylwię, synów Leona, Jerzego i Piotra, zięcia Stanisława Tkocz, Ryszarda Szczotka, ++ z pokrew.

9.00 Za ++ Reginę Pawera w r. śm., Ludwika, Tadeusza Pawera, Gerarda Kuczera, Henryka Przybyła, dziadków, Łucje, Annę, Jana, Janusza Pukowiec, Franciszkę Pawera, dusze w czyśćcu cierp.

11.00 Chrzty: Nikodem Jerzy Lapczyk, Maksymilian Franciszek Marcol, Kira Eugenia Wyputa, Wojciech Adam Szymura, Emilia Agnieszka Wiśniowska, Mikołaj Marcin Ziętek, Franciszek Andrzej Bartoszek i roczki: Jakub Sławomir Szypuła

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Za ++ Gertrudę, Franciszka, Eugenię Gardian, rodziców, syna Bolesława, wnuka Tomasza, Marię, Mikołaja Wawrzyczny, syna Jana, wnuka Ireneusza, Antoniego Fijałkowski, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Poniedziałek, 15.04.2024 r.

7.00 Za ++ ks. Tadeusza Adamczyka w r. święceń kapłańskich, Marię, Izydora Adamczyk, Jadwigę Gajo, ++ z pokrew., kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Wtorek, 16.04.2024 r.

17.00 1. Za ++ Jerzego Reclik w 20 r. śm., rodziców Marię i Alojzego, braci, bratowe, Helenę, Władysława Kozielski, syna Bolesława, synową Helenę, Alojzego Popek, Władysława Kruszyńskiego

2. Za ++ Ewę Pękala, rodziców Emilię i Augustyna, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Środa, 17.04.2024 r.

7.00 Za ++ Marię, Alojzego Pukowiec, córkę Marię, 3 synów, 2 synowe, Edwarda bednarczyk, rodziców, siostry, brata, bratową, szwagrów, siostrzeńca Stanisława, ++ z pokrew. Pukowiec, Bednarczyk, Krzyształa

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek , 18.04.2024 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 1. Za ++ Stanisława Oślizło w 2 r. śm., brata Janusza, rodziców, teścia Alojzego, Józefa Hojka, Hannę Kolanko, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

2. Za + Jolantę Łachacz

 

  • Piątek, 19.04.2024 r. – III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Augustynę Marek w r. śm., męża Józefa, rodziców, syna Huberta, córki Ritę, Anielę, Justynę, 2 zięciów Ludwika i Alojzego, Stefana, Józefa, Jana, Marię Szulik, ++ z pokrew. Antończyk, Serwotka, Krzyształa

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

17.00 Msza szkolna: Za + Wiesławę Kulik w 3 r. śm.

 

  • Sobota, 20.04.2024 r.

16.30. Różaniec

17.00 Za + Łukasza Sokołowskiego w 2 r. śm.

 

  • IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza, 21.04.2024 r.

7.00 Za ++ Martę, Alojzego Herman, Genowefę, Józefa Tomas

9.00 Za ++ Mariana Książek, jego rodziców Marię i Romana, brata Józefa, Katarzynę, Józefa Piechaczek, synów Zygfryda i Jana, Irenę, Bartłomieja Brawański, dusze w czyśćcu cierp.

11.00 Za ++ Annę, Antoniego Brudny, syna Jana, Marię, Leona Cofalik, ++ z rodzin Brudny, Cofalik, Fukała, Śpiewok, chrzestnych, Alojzego Marcol

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Za ++ Jana Krótki, rodziców Anielę, Ludwika, Małgorzatę, Stanisława Białecki, Hildegardę. Alfreda Suchy, ++ z pokrew. Krótki, Białecki

 

  • Poniedziałek, 22.04.2024 r.

7.00

 

  • Wtorek, 23.04.2024 r. – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męcz, głównego patrona Polski

17.00 Za ++ Marię, Pawła Oślizło, rodziców, synów Franciszka i Jana, synową Leokadię, 3 wnuków, Martę, Józefa, Ryszarda Antończyk, Franciszkę, Adama, Stanisława Szałankiewicz, ++ z pokrew.

 

  • Środa, 24.04.2024 r.

7.00 Za Parafian

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00 Annę, Józefa Sitek, syna Edwarda, rodziców, brata Jerzego, żonę i syna, Jana, Ludwinę Sitek, 2 córki, 2 synów, Janusza, Henryka Jamrozik, ++ z pokrew, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Czwartek , 25.04.2024 r. – święto św. Marka, Ewangelisty

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Wojciecha Witosz w r. śm., żonę Agatę, syna Erwina, ++ z rodzin Witosz, Mucha, Szostek, Stania

Procesja do krzyża i modlitwa o urodzaje

 

  • Piątek, 26.04.2024 r.

7.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia

8.00 Za ++ Adelę, Eugeniusza Hluchnik, rodziców, Janusza, Alojzego Krzyształa, Annę, Jana Wieczorek, Wandę, Bolesława Pukowiec, Łucję, Norberta Pukowiec, Edwarda Wija, Marię, Romana Piechaczek, Władysława, Mirosława Hluchnik

17.00 Msza szkolna: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla dzieci przeżywających I rocznicę I Komunii św.

 

  • Sobota, 27.04.2024 r.

16.30. Różaniec

17.00 Za ++ Elżbietę Niestrój, rodziców Annę, Alojzego Nogły, teściów Marię, Alberta Niestrój, ++ z pokrew.

 

  • V Niedziela Wielkanocna, 28.04.2024 r. – Odpust Parafialny

7.00 Za + Edwarda Grzegoszczyk w 7 r. śm., ++ z pokrew.

9.00 Za ++ Stanisława Turek, rodziców, Annę, Jana Turek, Martę, Alojzego Kłosek, Annę, Karola Raczek, Antoniego Świerczek, Irenę, Teodora Matera, Stanisława Gargól, Mariannę Płaczek, 2 siostry, 2 braci, bratową Annę, ++ z rodziny Klimek, Bożenę Post, dusze w czyśćcu cierp.

11.00 Suma Odpustowa: Za Parafian

15.30 Nieszpory odpustowe

16.00 Za + ks. Krystiana Gawleńskiego – od Parafian

 

  • Poniedziałek, 29.04.2024 r – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i dK, patronki Europy

7.00 Za ++ Rozalię Kulik w 2 r. śm., męża Huberta, ++ z pokrew.

17.00 Za zmarłych Parafian – po odpuście, procesja na cmentarz

 

  • Wtorek, 30.04.2024 r.

17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów kwietnia

Loading