Dzieci Maryi odnowiły przyrzeczenia

W sobotę, 1 lutego, przed świętem Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) Dzieci Maryi z Mszany wzięły udział w Mszy św. w ich intencji, odnowiły swoje przyrzeczenia i otrzymały medalik z wizerunkiem Niepokalanej objawiony św. Katarzynie Laboure. Po nabożeństwie odbyło się miłe spotkanie z członkiniami grupy i ich najbliższymi w salkach parafialnych.

Do Dzieci Maryi w naszej parafii należy trzynaście dziewczyn w wieku od 8 do 18 lat. Zapraszamy kolejne chętne kandydatki.

Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.00 w salkach parafialnych. Prowadzą je animatorki i ksiądz proboszcz.

Co robimy na spotkaniach? Wspólnie się modlimy, bawimy i pogłębiamy wiedzę religijną. Uczymy się od Maryi, jak kochać Pana Boga i kierować się w życiu tym, co On do nas mówi.

Loading