Intencje mszalne – luty 2020

  • Sobota, 01.02.2020 r. – I sobota miesiąca

7.30 Różaniec
8.00 W int. Członków Żywego Różańca
17.00 W pewnej intencji

 

  • Niedziela, 02.02.2020 r. – święto Ofiarowania Pańskiego

7.00 Za ++ Czesława Koszałka w 10 r. śm., rodziców, teściów, siostry, szwagrów, Franciszka Mizia, ++ z pokrew.
9.00 Za ++ Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk w r. śm., rodziców, zięciów, Annę, Jana Suchy, Stanisława Mrowiec, Jana, Pelagię Klimala, Martę Cichy, ++ z rodzin Pietraszczyk, Hojka, Goik, Kopiec, Hejna
11.00 Za + Sebastiana Wita we wspomnienie r. ur. – od Karoliny Skorzybut
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Angelę Rufert w 1 r. śm., Antoniego, Cecylię Rufert, córki Urszulę i Renatę, synową Jolantę, zięcia Krzysztofa, ++ z pokrew., Gertrudę, Józefa Widenka, synów Alojzego i Ryszarda, Jadwigę, Joachima Dąbek

 

  • Poniedziałek, 03.02.2019 r. – wsp. św. Błażeja, biskupa i męcz.

7.00 Za ++ Otylię, Joachima Grzegoszczyk, Gertrudę, Ryszarda Rzazonka, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 04.02.2020 r.

17.00 Za ++ Bernardę Rajwa w 15 r. śm., męża Rajmunda, córkę Alinę

 

  • Środa, 05.02.2020 r. – wsp. św. Agaty, dziewicy i męcz.

7.00 Za ++ Stanisława Duda w r. śm., rodziców, siostry, braci, szwagrów, teściów, dziadków, Annę, Franciszka Budzyński, Alojzego, Gertrudę Godula, dusze w czyśćcu cierp.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 06.02.2020 r. – wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Nabożeństwo pierwszoczwartkowe
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Franciszkę, Henryka Matloch, Klarę, Antoniego Sitek, Annę Grabiec, męża i syna

  • Piątek, 07.02.2020 r. – I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 W int. Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa
17.00 Msza szkolna: W int. dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych i ich rodziców

 

  • Sobota, 08.02.2020 r.

16.30 Różaniec
17.00 Za ++ Marię, Józefa Hluchnik, Zytę, Romana Krzyżok, syna Tadeusza, Józefa Hluchnik, Emę Hojka

 

  • V Niedziela Zwykła, 09.02.2020 r.

7.00 Za ++ Damiana Bortlik w 1 r. śm., ojca Bronisława, dziadków Marię, Alojzego Bortlik, Annę, Alojzego Polnik, ++ z pokrew, Eugenię Kristof-Durok, dusze opuszczone
9.00 Za ++ Genowefę, Franciszka, Łucję, Stanisława, Jana, Alojzego, Władysława Wawrosz, Zofię, Ludwika, Krystynę, Bernarda, Grzegorza Brudny, Jana Menżyk, Matyldę, Józefa, Edwarda, Damiana Szewczyk
11.00 Chrzty i roczki
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++Jacka Rduch, syna Bolesława, Feliksa, Augustynę Pielorz, Elżbietę, Franciszka Rduch, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 10.02.2020 r.

7.00 Za ++ Łucjana Marek w r. śm., rodziców Leopoldynę i Alojzego, braci Bernarda, Władysława, Jana, siostrę Zytę, szwagrów, Bolesława Wuwer, jego rodziców, brata i 4 siostry

 

  • Wtorek, 11.02.2020 r. – wsp. MB z Lourdes

17.00 Za ++ Marię, Pawła Gonsior, rodziców, syna Huberta, synową Irenę, Emilię Wacławik, 2 mężów, Józefa, Mariannę Baran, syna Czesława, ++ z rodzeństwa

 

  • Środa, 12.02.2020 r.

7.00 Za ++ Józefa Paździorko, rodziców, teściów, ++ z rodzin Paździorko, Sobala
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek. 13.02.2020 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1. Za ++ w styczniu: oraz zmarłych zalecanych
2. Za ++ Szczepana Tatarczyk, synową Stefanię, Marię, Henryka, Irenę, Franciszka, Wandę Wuwer, Łucję, Norberta Pukowiec, Jana Furman, ++ z pokrew.

 

  • Piątek, 14.02.2020 r. – święto św. Cyryla, mnicha i św. Metodego, biskupa – patronów Europy

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Krystynę, Jana, Danutę Grzonka, Stefanię, Jana, Helenę Kuś, Gertrudę, Józefa Błatoń, ++ z rodzin Tatarczyk, Grzonka, Kuś, Błatoń
17.00 Msza szkolna: Za ++ Piotra Tatarczyk, żonę Elżbietę, rodziców, teściów, ++ z pokrew., Gertrudę, Edwarda Hojka

 

  • Sobota, 15.02.2020 r.

16.30 Różaniec
17.00 Za ++ Marię Firut, męża Antoniego, rodziców, Augustynę Sitek, męża Alojzego, ++ z pokrew.

 

  • VI Niedziela Zwykła, 16.02.2020 r.

7.00 Za ++ Gertrudę Folwarczny w r. śm., męża Stanisława, rodziców, teściów, rodzeństwo, Zofię, Józefa Tymiński, ++ krewnych
9.00 Za ++ Bronisławę, Eugeniusza Banaszewskich w r. śm., Łucję, Roberta, Stanisława, Tomasza, Ewę Folwarczny, ++ z pokrew. i sąsiadów
11.00 Za ++ Gertrudę Bednarczyk, rodziców, teściów, Anielę, Alojzego Rączka, Marię, Karola Bicherl, ++ z pokrew.
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Edmunda Rduch w r. śm., syna Stanisława, rodziców Marię, Leona Rduch, Dominika, Marię, Alojzego Hojka, Augustynę Tatarczyk, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Poniedziałek, 17.02.2020 r.

7.00 Za ++ Amalię, Jana Szmidt, synów Stanisława i Eugeniusza, córkę Gertrudę, zięcia Leona, wnuka Eugeniusza, Grażynę Mucha, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 18.02.2020 r.

17.00 1. Za ++ Wincentego Rduch, żonę Marię, rodziców, Alojzego Nogły, żonę Annę, synów Edwarda, Franciszka, synową Krystynę
2. Za ++ Helenę, Władysława Kozielski w r. śm., rodziców, rodzeństwo, syna Bolesława, synową Helenę, Jerzego Reclik, ++ z rodzin Kozielski, Mitko, Majzner, Hojka, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Środa, 19.02.2020 r.

7.00 Za ++ Andrzeja Konieczny, syna Marcina, rodziców, teściów, Alojzego, Jana, Mariana, Annę Suchy, Cecylię Nalepa, Mieczysława Sonewend, Stanisława Sarach, Stanisława Brzóska, Franciszka Kozieł, ++ krewnych
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 20.02.2020 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Stanisława Karkoszka w r. śm., rodziców, teściów, Alfreda, Albertynę Sokor

  • Piątek, 21.02.2020 r. – III piątek miesiąca

8.00
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00 Msza szkolna: Za ++ Stanisława Marek w r. śm., rodziców, teściów, bratową Urszulę, Cezarego Leśniewski, ++ z rodzin Marek, Mrozek, Tatarczyk, Zdeb
18.30 Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost w wierze i miłości do Boga i ludzi

 

  • Sobota, 22.02.2020 r. – święto katedry św. Piotra Apostoła

16.30 Różaniec
17.00 Za ++ Janinę Ważny w 1 r. śm., Katarzynę, Jana Ważny, synów Jana i Tadeusza, zięcia Jerzego, dziadków, krewnych, Antoniego, Elżbietę Macura, synów Ernesta i Reinholda, zięcia Karola

 

  • VII Niedziela Zwykła, 23.02.2020 r.

7.00 Za ++ Konrada Godulla, żonę Joannę, 2 synów, ++ z rodzin Marek, Godulla
9.00 Za ++ Kornelię Zrostek w r. śm., rodziców Jana, Marię Pielorz, Gerarda, Jerzego Zrostek, Edwarda Pawlas, ++ z pokrew.
11.00 Za ++ Helenę, Leona Tatarczyk, Kazimierza Zielinkiewicz
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Marię, Romana Książek, syna Józefa, Katarzynę, Józefa Piechaczek, syna Zygfryda, Irenę, Bartłomieja Brawański, ++ krewnych

 

  • Poniedziałek, 24.02.2020 r.

7.00 Za ++ Alojzego Tatarczyk, rodziców, teściów, ++ z rodzin Tatarczyk, Wieczorek, Marek, Holesz, Achtelik

 

  • Wtorek, 25.02.2020 r.

17.00 Za ++ Teodora, Salomeę Rduch, rodziców z obu stron, Antoniego Urban, rodziców Stanisława, Katarzynę, brata Stanisława, siostrę Marię, szwagra Eugeniusza, ++ krewnych

 

  • Środa Popielcowa, 26.02.2020 r.

7.00 Za ++ Józefa Mizia w r. śm., Julię, Alojzego, Teresę, Franciszka Mizia, Marię, Jerzego Morawiec, Stanisława Sitek, Józefa Drobnik, rodziców, ++ kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.
16.00 Za ++ Józefa Rduch, syna Alojzego, rodziców, teściów, brata Stanisława, Helenę, Ewalda Wyputa, rodziców, ++ z pokrew., sąsiadów, dusze w czyśćcu cierp.
18.00

 

  • Czwartek, 27.02.2020 r.

8.00
CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO
17.00 Za ++ Józefa Orszulik w 2 r. śm., rodziców, dziadków, rodzeństwo, Agnieszkę, Ludwika Zerzoń, rodziców, teściów, ++ z rodzin Orszulik, Zerzoń

 

  • Piątek, 28.02.2020 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów lutego
CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO
17.00 Za + Hildegardę Nowak w r. śm.

 

  • Sobota, 29.02.2020 r.

7.30 Różaniec
8.00 Za ++ Józefa, Gertrudę Sobala, córki, syna, synową, zięciów, Hieronima Machnik, ++ z pokrew.
CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO
17.00 Za + Adelajdę Kwiatoń w 1 r. śm.

236 total views, 5 views today