Świetlica parafialna rozpoczęła wakacyjne zajęcia

8 lipca 2020 r. ruszyła parafialna świetlica. Zajęcia w niej odbywać się będą (w okresie wakacyjnym) w każdą środę od godziny 10.00 do godziny 13.00 oraz w każdy piątek od godziny 15.00 do godziny 18.00. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież naszej parafii do skorzystania z oferty zajęć proponowanych przez świetlicę, a są to między innymi: gry i zabawy, zajęcia kulinarne, karaoke, zajęcia plastyczne, zawody sportowe, zajęcia teatralne, oglądanie filmów. Gwarantujemy świetną zabawę i miło spędzony czas!

Podczas pierwszych zajęć, które odbyły się w środę, 8 lipca, frekwencja dopisała! Do parafialnych salek przyszło 16 uczestników, którzy intensywnie wykorzystali trzygodzinne spotkanie. Były: gry i zabawy (rzutki, cymbergaj, piłkarzyki, ping-pong, twister, planszówki), wspólne przygotowanie i pieczenie pizzy, składanie makiety Titanica, origami.

Na kolejne zajęcia zaplanowano smażenie naleśników oraz zabawy ruchowe w farskim ogrodzie. Zachęcamy do udziału!

Loading