Intencje mszalne – sierpień 2020

  • Sobota, 01.08.2020 r. – wsp. żw. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i dK, I sobota miesiąca

7.30 Różaniec
8.00 W intencji Członków Żywego Różańca
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
13.00 Ślub: Daria Przybyła – Adam Ciuraj
17.00 Za ++ Ernesta Menżyk w 5 r. śm., brata Andrzeja, rodziców Marię i Józefa, Martę, Ludwika Panek

 

  • XVIII Niedziela Zwykła, 02.08.2020 r. – MB Anielskiej, Odpust Porcjunkuli

7.00 Za ++ Jana Gonsior, rodziców, brata Józefa, teściów, Andrzeja, Rozalię Bugla, Jerzego, Irenę Rduch, Gertrudę, Eryka, Józefa Hudek, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.
10.00 Za ++ Bronisławę Folwarczny w r. śm., męża Alojzego, rodziców, Alojzego Smyczyk, 3 synów, rodziców, Krystiana Motyl, ++ krewnych
16.00 Za ++ Annę, Antoniego, Jana Brudny, Marię, Leona Cofalik, ++ z rodzin Brudny, Cofalik, Śpiewok, Fukała, Alojzego Marcol

 

  • Poniedziałek, 03.08.2020 r.

7.00 Za ++ Rafała Pawlas, żonę Rozalię, rodziców z obu stron, zięcia Bolesława, wnuka Tomasza, Józefa Hejna, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Wtorek, 04.08.2020 r. – wsp. św. Jana Marii Vianney`a, prezbitera

17.00 1. Za ++ Czesława Kin, teścia Leona, syna Jarosława, Janinę, Gabriela Gruszka, brata Mariana
2. Za + Ludomiłę Jasińską – od Barbary i Ryszarda Jasińskich

 

  • Środa, 05.08.2020 r.

7.00 Za ++ Józefa Paździorko w 5 r. śm., rodziców i teściów
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 06.08.2020 r. – święto Przemienienia Pańskiego, I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Nabożeństwo I czwartkowe
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Elżbietę, Alojzego Chłapek, Martę, Wincentego, Reinharda Zerzoń, Jadwigę, Henryka Graniczny, Alicję, Edwarda Krzywdziński, Rafała, Antoniego, Franciszkę Mamcarz, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Piątek, 07.08.2020 r. – I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 W intencji Czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa
17.00 W intencji dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców

 

  • Sobota, 08.08.2020 r. – wsp. św. Dominika, prezbitera

14.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Dariusza Ułanowicza z ok. 50 r. ur./Te Deum/
16.30 Różaniec
17.00 1. Za ++ ojca Wernera w 1 r. śm., brata Piotra, Antoniego, Ludwinę, Wilhelma, Krystynę Płaczek, Ewalda Menżyk, ++ z pokrew.
2. Za + Ludomiłę Jasińską – od rodziny Jasińskich z gór
Roczek: Tymoteusz Antoni Szypulski

 

  • XIX Niedziela Zwykła, 09.08.2020 r.

7.00 Za + Annę Suchy w 1 r. śm.
10.00 Za ++ Alojzego Kotula w r. śm., rodziców Otylię i Jana, Teodozję, Augustyna Skowronek, Annę, Aleksandra Wachtarczyk, Martę Wodecką, ++ z pokrew.
Roczek: Nina Marie Sosna, Chrzest: Franciszek Józef Bochynek
16.00 Chrzty: Szymon Maksymilian Szczotka, Filip Jakub Gajda i roczki: Kamila Daria Szermuszyn, Antonina Maria Dziuba

 

  • Poniedziałek, 10.08.2020 r. – święto św. Wawrzyńca, męczennika

7.00 Za ++ Martę, Augustyna Brzoza, Annę, Jana Pruszowski, Barbarę, Józefa Brzoza, Annę, Ryszarda Lyrka, Joannę, Józefa Cavents, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Wtorek, 11.08.2020 r. – wsp. św. Klary, dziewicy

17.00 1. Za ++ Anastazję, Wincentego Sobocik w r. śm., syna Arkadiusza, wnuka Józefa, rodziców Józefa, Marię, Jerzego Piechaczek, Waltera Sobocik, Jana Rduch, Annę, Alojzego Polnik, ++ z pokrew.
2. Za + Barbarę Polnik – od kuzynki Grażyny z mężem

 

  • Środa, 12.08.2020 r.

7.00 Za ++ Gertrudę Kin w r. śm., męża Ryszarda, Stanisława, Piotra, wnuka Grzegorza Kuś., rodziców, teściów, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek, 13.08.2020 r.

16.00 Adoracja Najśw. Sakramentu
17.00 1. W intencji Czcicieli MB Fatimskiej
2. Za zmarłych w lipcu: Ludomiła Jasińska, Krystian Durok, Barbara Polnik, Franciszek Sobik oraz ++ zalecanych
Różaniec fatimski i procesja

 

  • Piątek, 14.08.2020 r. – wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Marcina Grzonka, Marię, Józefa Klepek, Elżbietę, Wiktora Grzonka, Halinę, Wiktora Oslizlok, Martę, Jana Urbanek, Augustyna, Annę Klepek

 

  • Sobota, 15.08.2020 r. – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.00 Za ++ Jadwigę, Pawła Grzegoszczyk, rodziców, teściów, Annę, Augustyna Marek, Annę, Ludwika Goraus, Tadeusza Bzdek, Iwonę Bem, Edytę, Stanisława Marek, ++ z pokrew. Grzegoszczyk, Marek
10.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla rodzin Szmidt, Sitek, Brochocki, Kasprzyca, Berdt
11.30 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św.
16.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł., światło Ducha Św. dla Sebastiana Błatoń z ok. 18. r. ur.

 

  • XX Niedziela Zwykła, 16.08.2020 r.

7.00 Za ++ Alfreda Pukowiec, rodziców, teściów, 2 braci
10.00 Za ++ Jana Wandę Sitek, Józefa, Emilię, Antoniego Zając, ++ z pokrew.
16.00 Za ++ Reinholda Zerzoń w r. śm., Martę, Wincentego Zerzoń, Joannę, Karola Kozielski w r. śm., ++ z rodzin Zerzoń, Kozielski, Klimala, Klyszcz

 

  • Poniedziałek, 17.08.2020 r. – Uroczystość św. Jacka, prezbitera, głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej

7.00 Za ++ Leonarda Wija w 10 r. śm., syna Czesława, zięcia Zdzisława, rodziców, teściów, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 18.08.2020 r.

17.00 Za + Ryszarda Antończyk w 1 r. śm.

 

  • Środa, 19.08.2020 r.

7.00 Za ++ Alojzego Rduch, ojca Józefa, wujka Stanisława, Anielę, Albertynę Stabla, Władysława Jurek
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek, 20.08.2020 r. – wsp. św. Bernarda, opata i dK

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Dominika Hojka w r. śm., rodziców, Marię, Alojzego Hojka, Augustynę Tatarczyk, Edmunda, Stanisława Rduch

 

  • Piątek, 21.08.2020 r. – wsp. św. Piusa X, papieża, III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Jerzego Polnik w r. śm., żonę Agnieszkę, rodziców, zięcia Rudolfa, Zofie, Marię, Władysława, Stanisława Wójcik, Martę, Adolfa Janoszka, Iwonę Kuś, Erykę Grabiec, ++ z rodziny Polnik, Oślizło, Bielski, dusze w czyśćcu cierp.
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

 

  • Sobota, 22.08.2020 r. – wsp. NMP, Królowej

16.30 Różaniec
17.00 Za ++ Józefa Mizia, rodziców, Łucję, Alojzego Zerzoń, rodziców, syna Kazimierza, Józefa, Annę, Drobnik, ++ z pokrew., kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • XXI Niedziela Zwykła, 23.08.2020 r.

7.00 Za ++ Stanisława Folwarczny w r. śm., żonę Gertrudę, rodziców, teściów, rodzeństwo, Zofię, Józefa Tymiński, ++ krewnych
10.00 Za ++ Mariana Polnik w r. śm., rodziców, 2 siostry, Reginę, Henryka Tatarczyk, synów Stanisława i Józefa, synową Wandę, ++ z pokrew.
16.00 Za Parafian

 

  • Poniedziałek, 24.08.2020 r. – święto św. Bartłomieja, Apostoła

7.00 Za ++ Gertrudę Wawrzyniak, Gertrudę, Karola, Pawła Raczek, Zygfryda Romaniak, Alojzego Wawrosz

 

  • Wtorek, 25.08.2020 r.

17.00 Za ++ Hildegardę Palarczyk w r. śm., rodziców, teściów, ++ z pokrew.

 

  • Środa, 26.08.2020 r. – Uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00 Za ++ rodziców Marię Bogocz w 4 r. śm., Franciszka Bogocz w 25 r. śm.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek, 27.08.2020 r. – wsp. św. Moniki

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1. Za ++ Wiktorię, Józefa Haśko, Karolinę Gonsior, Andrzeja, Ewę Ziarek, Jadwigę, Henryka Graniczny, Ernesta Kozielski
2. Za + Barbarę Polnik – od cioci Elżbiety

 

  • Piątek, 28.08.2020 r. – wsp. św. Augustyna, biskupa i dK

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Józefa, Marię, Manuela Hojka, Marię, Wojciecha, Stanisława, Alberta Suchy, Wiesławę Kopiec, ++ z pokrew.

 

  • Sobota, 29.08.2020 r. – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela

13.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Bogusławy i Zenona Kozielskich z ok. 25 r. śl. /Te Deum/
16.30 Różaniec
17.00 1. Za ++ Łucję, Ludwika Zmuda, Różę, Józefa Nowak, ++ z pokrew.
2. Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla 3 rodzin: Tatarczyk, Sierny, Brudny
Chrzest: Klara Kolorz

 

  • XXII Niedziela Zwykła, 30.08.2020 r.

7.00 Za ++ Janusza Krzyształa, ojca Alojzego, Adelę, Engelberta, Eugeniusza Hluchnik, rodziców, ++ z pokrew.
10.00 Za ++ Łucję Matloch w r. śm., męża Adolfa, rodziców z obu stron, 2 zięciów, ++ z rodzin Tatarczyk, Matloch, Goik, Cofalik, Tomziński, Gardian
11.30 W intencji dziecka przystępującego do I Komunii św.
16.00 Za ++ Leona, Annę Antończyk, Edwarda Tatarczyk, 2 braci, rodziców Otylię, Alojzego Tatarczyk, Romana Durczok, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 31.08.2020 r.

7.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów sierpnia

 1,786 total views,  2 views today