Boże Ciało – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

W czwartek, 16 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Jest to święto nakazane. Msze św. o godz. 7.00; 8.30; po procesji o 11.00 i o 16.00.

Po Mszy o 8.30, która będzie sprawowana w intencji budowniczych ołtarzy i ofiarodawców, wyruszymy z procesją, aby publicznie dać świadectwo naszej wiary i pobożności wobec Najświętszego Sakramentu.

Przejdziemy z kościoła ul. Mickiewicza w dół, następnie ul. Spacerową, ks. Tuskera i Mickiewicza do kościoła Na trasie tradycyjnie zatrzymamy się przy 4 ołtarzach.

Do udziału w Procesji zapraszam poczty sztandarowe, Dzieci Wczesno i Pierwszokomunijne, dziewczynki do sypania kwiatów, panów do baldachimu oraz wszystkich Parafian.

Proszę też o udekorowanie naszych domów w całej Parafii, za co z góry Bóg zapłać.

Ks. Marceli

Więcej o uroczystości Bożego Ciała możesz przeczytać poniżej:

Boże Ciało – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Boże