41 dzieci z naszej Parafii przystąpiło do Wczesnej i I Komunii św.

41 dzieci przystąpiło w tym roku w naszej parafii do Wczesnej i I Komunii św. Z powodu pandemii nie odbyła się jedna wspólna uroczystość komunijna, ale kilka mniejszych, w okresie od czerwca do połowy września. Największa grupa przyjęła sakrament 13 września br.

Do Wczesnej Komunii św. przystąpili: Godula Kamil, Holona Karolina, Marek Antonina, Sarach Patryk, Wija Nikola, Książek Jakub i Zenker Łukasz.

Do I Komunii św. przystąpili: Godula Kuba, Gołucka Jesika, Grzonka Bożena, Judycka Oliwia, Kawałek Mikołaj, Klyszcz Julia, Książek Bartosz, Małek Piotr, Marciniszyn Julia, Menżyk Adrian, Moczała Maksymilian, Smyczyk Maria, Sumara Mateusz, Walkowska Weronika, Wawrzyńczyk Julia, Wnuk Anna (obecnie klasa IV a) oraz:
Bednarska Alicja, Czyż Nadia, Grabiec Karolina, Juński Marek, Kampik Maciej, Kokot Zuzanna, Komarek Magdalena, Kożuch Julia, Leśniewski Błażej, Myszko Filip, Pogorzelski Miłosz, Rak Mateusz, Rduch Julia, Sarach Nadia, Sierny Jakub, Sowisz Alicja, Szymański Remigiusz, Zenker Daniel (obecnie klasa IV b).