Środa, 23 Styczeń 2019

Ogłoszenia niedzielne

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.08.2018 r.

Read more1. Przeżywamy dzisiaj XVIII niedzielę zwykłą. Jak spragnieni pielgrzymi w drodze do niebiańskiej ojczyzny gromadzimy się na Uczcie naszego Pana, Jezusa Chrystusa, aby spożywać Chleb, który zstąpił z nieba i życie daje światu.

Więcej…

 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.07.2018 r.

Read more1. Przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą. Pan, który podtrzymuje wszystko w istnieniu, do którego zanosimy codziennie prośbę o chleb powszedni, gromadzi nas teraz wokół swojego stołu, by karmić nas Bożym słowem oraz Ciałem i Krwią Jezusa Chrystusa.

Więcej…

 

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.07.2018 r.

Read more1. Dziś XVI Niedziela Zwykła. Gdy przychodzimy na niedzielne zgromadzenie, aby słuchać słowa Bożego i sprawować Eucharystię, czynimy tak dlatego, że od dnia chrztu należymy do Kościoła.

Więcej…

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.07.2018 r.

Read more1. Dziś XV Niedziela Zwykła.  Na mocy sakramentu chrztu św. każdy z nas powołany jest, aby być uczniem, aby być prorokiem nowego Królestwa, które zostało założone w Jezusie Chrystusie.

Więcej…

 

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.07.2018 r.

Read more1. Dziś XIV Niedziela Zwykła. Nas wszystkich tu zebranych łączy jedna wiara i jeden chrzest. Łączy nas wspólne powołanie do świętości.

Więcej…

 
Więcej artykułów…