Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Spotkanie ministrantów, nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii i Dzieci Maryi

Spotkanie_na_św_Tarsycjusza21 listopada, we wspomnienie św. Tarsycjusza – patrona ministrantów odbyła się Msza św. w intencji naszych ministrantów, lektorów, nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii oraz Dzieci Maryi.

Przyjęliśmy dwóch nowych ministrantów, dwóch kandydatów na ministrantów, a pozostali chłopcy odnowili swoje przyrzeczenia.
O nowe dziewczynki powiększyło się grono Dzieci Maryi, które w naszej parafii coraz prężniej się rozwija.


Po Mszy św. odbyło się spotkanie przy stole w Ośrodku Kultury w Mszanie.


Chętnych kandydatów na ministrantów i Dzieci Maryi zapraszam na zbiórki.


Ks. Proboszcz

 

Spotkanie_na_św_Tarsycjusza  Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza

Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza

Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza alt

Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza

Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza