Piątek, 14 Grudzień 2018

Spotkanie ministrantów, nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii i Dzieci Maryi

Spotkanie_na_św_Tarsycjusza21 listopada, we wspomnienie św. Tarsycjusza – patrona ministrantów odbyła się Msza św. w intencji naszych ministrantów, lektorów, nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii oraz Dzieci Maryi.

Przyjęliśmy dwóch nowych ministrantów, dwóch kandydatów na ministrantów, a pozostali chłopcy odnowili swoje przyrzeczenia.
O nowe dziewczynki powiększyło się grono Dzieci Maryi, które w naszej parafii coraz prężniej się rozwija.

Po Mszy św. odbyło się spotkanie przy stole w Ośrodku Kultury w Mszanie.

Chętnych kandydatów na ministrantów i Dzieci Maryi zapraszam na zbiórki.

Ks. Proboszcz

Spotkanie_na_św_Tarsycjusza  Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza

Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza

Spotkanie_na_św_Tarsycjusza Spotkanie_na_św_Tarsycjusza alt