Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Msza św. dożynkowa - podziękowanie za plony

Msza św. dożynkowa 2018W niedzielę, 9 września, w naszej Parafii podziękowaliśmy Panu Bogu za zebrane tegoroczne plony.

Bóg zapłać za płody ziemi, przyniesione do kościoła, złożone u stóp ołtarza. Dziękuję wszystkim za prace przy strojeniu kościoła, za przekazane ozdoby dożynkowe i chlebki. Bóg zapłać za udział w Eucharystii pocztom sztandarowym, orkiestrze, zespołowi Mszanianka, rolnikom i wszystkich parafianom.

 

Msza św. dożynkowa 2018  Msza św. dożynkowa 2018 Msza św. dożynkowa 2018

Msza św. dożynkowa 2018 Msza św. dożynkowa 2018 Msza św. dożynkowa 2018

Msza św. dożynkowa 2018 Msza św. dożynkowa 2018