Piątek, 16 Listopad 2018

Msza św. dożynkowa - podziękowanie za plony

Msza św. dożynkowa 2018W niedzielę, 9 września, w naszej Parafii podziękowaliśmy Panu Bogu za zebrane tegoroczne plony.

Bóg zapłać za płody ziemi, przyniesione do kościoła, złożone u stóp ołtarza. Dziękuję wszystkim za prace przy strojeniu kościoła, za przekazane ozdoby dożynkowe i chlebki. Bóg zapłać za udział w Eucharystii pocztom sztandarowym, orkiestrze, zespołowi Mszanianka, rolnikom i wszystkich parafianom.

Msza św. dożynkowa 2018  Msza św. dożynkowa 2018 Msza św. dożynkowa 2018

Msza św. dożynkowa 2018 Msza św. dożynkowa 2018 Msza św. dożynkowa 2018