Piątek, 16 Listopad 2018

Relacja z parafialnej pielgrzymki do Turzy Śląskiej

Pielgrzymka do Turzy Śl.29 sierpnia, jak co roku, pielgrzymi z naszej Parafii wyruszyli do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Turzy Śląskiej.

Wzięli tam udział we Mszy św., której przewodniczył abp senior Damian Zimoń, a także w Nocy Pokuty.

Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy pielgrzymowali, zarówno pieszo jak i samochodami. Dziękuję też tym, którzy kierowali ruchem, nieśli krzyż i nagłośnienie.

Pielgrzymka do Turzy Śl.  Pielgrzymka do Turzy Śl. Pielgrzymka do Turzy Śl.

Pielgrzymka do Turzy Śl. Pielgrzymka do Turzy Śl. Pielgrzymka do Turzy Śl.