Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Relacja z parafialnej pielgrzymki do Turzy Śląskiej

Pielgrzymka do Turzy Śl.29 sierpnia, jak co roku, pielgrzymi z naszej Parafii wyruszyli do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Turzy Śląskiej.

Wzięli tam udział we Mszy św., której przewodniczył abp senior Damian Zimoń, a także w Nocy Pokuty.

Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy pielgrzymowali, zarówno pieszo jak i samochodami. Dziękuję też tym, którzy kierowali ruchem, nieśli krzyż i nagłośnienie.

 

Pielgrzymka do Turzy Śl.  Pielgrzymka do Turzy Śl. Pielgrzymka do Turzy Śl.

Pielgrzymka do Turzy Śl. Pielgrzymka do Turzy Śl. Pielgrzymka do Turzy Śl.