Niedziela, 15 Lipiec 2018

Wakacyjny porządek Mszy świętych

altRozpoczęliśmy wakacje, przypominam o zmienionym porządku Mszy św.

Msze św. odprawiane będą: w niedziele o godz. 7.00, 10.00 i 16.00; a w ciągu tygodnia w poniedziałki i środy o godz. 7.00, w piątki o 8.00, a we wtorki, czwartki i soboty o godz. 17.00.

Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, aby kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.