Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Ślubowana przez przodków procesja na św. Urbana

Procesja do krzyży św. Urban25 maja odbyła się w naszym kościele Msza św. ku czci św. Urbana z prośbą o urodzaje.

Po niej miała miejsce ślubowana przez naszych przodków procesja dziękczynno-błagalna do kapliczki i krzyży przy ul. Mickiewicza.

Serdeczne Bóg zapłać za udział w procesji, podziękowania dla służby liturgicznej i panów niosących figurę.

 

Procesja do krzyży św. Urban  Procesja do krzyży św. Urban Procesja do krzyży św. Urban

Procesja do krzyży św. Urban Procesja do krzyży św. Urban Procesja do krzyży św. Urban