Piątek, 16 Listopad 2018

Ślubowana przez przodków procesja na św. Urbana

Procesja do krzyży św. Urban25 maja odbyła się w naszym kościele Msza św. ku czci św. Urbana z prośbą o urodzaje.

Po niej miała miejsce ślubowana przez naszych przodków procesja dziękczynno-błagalna do kapliczki i krzyży przy ul. Mickiewicza.

Serdeczne Bóg zapłać za udział w procesji, podziękowania dla służby liturgicznej i panów niosących figurę.

Procesja do krzyży św. Urban  Procesja do krzyży św. Urban Procesja do krzyży św. Urban

Procesja do krzyży św. Urban Procesja do krzyży św. Urban Procesja do krzyży św. Urban