Sobota, 22 Wrzesień 2018

INTENCJE MSZALNE 16.03.2018 - 22.03.2018

PIĄTEK, 16.03.2018 r. – III piątek miesiąca
8.00: Za ++ Franciszka, Albertynę Antończyk, Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk, Anielę, Józefa, Ireneusza Kopiec, Anielę, Zygmunta Durczok, Bronisławę, Eugeniusza Banaszewski, Jana Suchy, ++  z pokrew.
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00: Msza szkolna:
Za ++ Antoniego, Cecylię Rufert, córki Urszulę i Renatę, synową Jolantę, zięcia Krzysztofa, Józefa, Gertrudę Widenka, córkę Jadwigę, syna Ryszarda, ++ z pokrew.
17.30: Droga Krzyżowa
18.30: Msza młodzieżowa:
W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost pobożności i miłości do Boga i ludzi


SOBOTA, 17.03.2018 r.
16.30: Różaniec
17.00:
Za + Andrzeja Biegalskiego w 1 r. śm.


V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 18.03.2018 r.- Rekolekcje Parafialne
7.00:
Za ++ Marię, Stanisława Kocjan, rodziców, zięcia Władysława, Alojzego, Annę Kocjan, Anielę, Edwarda
9.00: Za ++ Władysława Wawrosz w 7 r. śm., Franciszka, Genowefę Wawrosz, Annę, Izydora Rduch, ++ z pokrew.
11.00: Za ++ Annę, Leona Tatarczyk, rodziców z obu stron, Gertrudę, Franciszka Sosna, rodziców z obu stron, Wiktorię, Roter, Janusza Polnik, Bernardę, Stanisława Kozielski, ++ z pokrew. Tatarczyk, Sosna
15.15: Gorzkie Żale
16.00:
Za ++ Martę, Alojzego Herman w 5 r. śm.
17.00: Nauka stanowa dla mężczyzn


PONIEDZIAŁEK,  19.03.2018 r. – Urocz. św. Józefa, Oblubieńca NMP – Rekolekcje Parafialne
7.00:
Za ++ Klarę Kuś w 6 r. śm., męża Maksymiliana, rodziców, teściów, ++ z pkrew Hojka, Kuś
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00:
Za ++ Alojzego Marek w r. śm., żonę Różę, rodziców, rodzeństwo, Mariannę Szostek, rodziców, brata, ++ z rodzin Marek, Szostek, Wuwer
18.00: Nauka stanowa dla kobiet


WTOREK,  20.03.2018 r.- Rekolekcje Parafialne
7.00:
Za ++ Emanuela, Wiktora, Teodozję Gruszka, Józefa, Bronisławę, Alojzego, Józefa Brudny, ++ z pokrew.
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00:
Za ++ Jerzego Mitko, siostrę Irenę, rodziców Jadwigę i Zygfryda Mitko, Gertrudę, Leona Pieter, syna Zygfryda, zonę Lilę, ++ z pokrew. Mitko, Pieter, Szala


ŚRODA, 21.03.2018 r. – Rekolekcje Parafialne
7.00:
Za ++ Irenę Sobala w r. śm., rodziców, Franciszkę, Emila Tront, Franciszka Tatarczyk, Józefa, Emilię, Alfreda Sobala, Wiktora Brzoza, ++ z pokrew.
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00:
Za ++ Alojzego Wolny w r. śm., rodziców Rozalię i Józefa Wolny


CZWARTEK, 22.03.2018 r.
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00:
Za ++ Gertrudę, Ludwika, Antoniego Marek, ++ krewnych, Bronisławę, Antoniego Ziemak, synów Władysława i Piotra, córkę Wandę, synową Irenę