Wtorek, 24 Kwiecień 2018

Plan procesji Bo?ego Cia?a

Tak by?o rok temuZapraszamy parafian do uczestnictwa w procesji Bo?ego Cia?a ulicami Mszany, w czwartek 26 maja. B?dzie to ?wiadectwo naszej wiary i pobo?no?ci wobec Naj?wi?tszego Sakramentu.

Polowa msza ?w. koncelebrowana rozpocznie si? o godz. 9.00 przy ul. Kopernika 59 (posesja p. Zygmunta i Ireny Wolny). Msza ?w. zostanie odprawiona w int. budowniczych o?tarzy oraz matek z okazji ich ?wi?ta. II o?tarz proponujemy u p. Zbigniewa i Tatiany Wolny (ul. Kopernika 23 ), III obok p. Marii Mizia i p. Soko?owski ( ul. Kopernika 1 ), za? IV przy krzy?u obok posesji p. Sikora (ul. Mickiewicza 135 ).

Gotowe o?tarze mo?na b?dzie odebra? przed Bo?ym Cia?em z probostwa po uzgodnieniu z ksi??mi. Prosimy te? s?siadw o pomoc.

Dzieci komunijne prosimy o sypanie kwiatw, panw o niesienia baldachimu, poczty sztandarowe o obecno??, parafian o liczny i ?ywy udzia? oraz przystrojenie okien w domach.

W czasie Oktawy Bo?ego Cia?a w ramach nabo?e?stw majowych procesja wok? ko?cio?a z Naj?wi?tszym Sakramentem.