Sobota, 15 Grudzień 2018

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Plan procesji Bo?ego Cia?a

Tak by?o rok temuZapraszamy parafian do uczestnictwa w procesji Bo?ego Cia?a ulicami Mszany, w czwartek 26 maja. B?dzie to ?wiadectwo naszej wiary i pobo?no?ci wobec Naj?wi?tszego Sakramentu.

Polowa msza ?w. koncelebrowana rozpocznie si? o godz. 9.00 przy ul. Kopernika 59 (posesja p. Zygmunta i Ireny Wolny). Msza ?w. zostanie odprawiona w int. budowniczych o?tarzy oraz matek z okazji ich ?wi?ta. II o?tarz proponujemy u p. Zbigniewa i Tatiany Wolny (ul. Kopernika 23 ), III obok p. Marii Mizia i p. Soko?owski ( ul. Kopernika 1 ), za? IV przy krzy?u obok posesji p. Sikora (ul. Mickiewicza 135 ).

Gotowe o?tarze mo?na b?dzie odebra? przed Bo?ym Cia?em z probostwa po uzgodnieniu z ksi??mi. Prosimy te? s?siadw o pomoc.

Dzieci komunijne prosimy o sypanie kwiatw, panw o niesienia baldachimu, poczty sztandarowe o obecno??, parafian o liczny i ?ywy udzia? oraz przystrojenie okien w domach.

W czasie Oktawy Bo?ego Cia?a w ramach nabo?e?stw majowych procesja wok? ko?cio?a z Naj?wi?tszym Sakramentem.