Niedziela, 15 Lipiec 2018

Odpust parafialny ku czci ?w. Jerzego

Odpust parafialny 2016 r.W niedziel?, 24 kwietnia, ?wi?towali?my nasz parafialny odpust ku czci ?w. Jerzego. Uroczysta suma odpustowa odby?a si? o godz. 11, z towarzyszeniem orkiestry oraz licznych pocztw sztandarowych.

Kazania odpustowe wyg?osi? pochodz?cy z Mszany ksi?dz Marek Men?yk. Sk?adamy mu serdeczne Bg zap?a? za pos?ug? duszpastersk? w naszej parafii.

Dzi?kujemy rwnie? wszystkim, ktrzy w??czyli si? w przygotowania oraz celebracj? naszego parafialnego ?wi?ta. Niech Wam ?w. Jerzy udziela swojego b?ogos?awie?stwa i opieki!

Odpust parafialny 2016 r. Odpust parafialny 2016 r. Odpust parafialny 2016 r.