Intencje mszalne – październik 2019

  • Wtorek, 01.10.2019 r. – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dK

17.00 1. Za ++ Marię, Józefa Bem, Pelagię, Alojzego, Józefa, Jerzego Wieczorek, Andrzeja Szulerecki, dziadków, chrzestnych, Wincentego Stachowiak, ++ z rodzin Bem, Wieczorek, Stęchły, Płaczek
2. Za + Ireneusza Moczała – od pracowników Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Środa, 02.10.2019 r. – wsp. św. Aniołów Stróżów

7.00 Za ++ Stanisława Rduch, rodziców, Józefa, Marię, Andrzeja, Zofię, Kazimierza Surdel, Mariolę Bichel, ++ z rodzin Rduch, Surdel, Tront
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.30 Nabożeństwo różańcowe

 

  • Czwartek, 03.10.2019 r. – I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Nabożeństwo Pierwszoczwartkowe
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Piątek, 04.10.2019 r. – wsp. św. Franciszka z Asyżu, I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia
8.00 W intencji Czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
17.00 Msza szkolna: W intencji dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Sobota, 05.10.2019 r. – wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, I sobota miesiąca

8.00 W intencji Członków Żywego Różańca
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
13.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Bernardy i Jana Bura z ok. 60 r. ślubu /Te Deum/
16.30 Nabożeństwo różańcowe
17.00 Za + Andrzeja Klimkiewicz w 1 r. śm.

 

  • XXVII Niedziela Zwykła, 06.10.2019 r.

7.00 Za ++ Franciszka Tatarczyk, syna Jerzego w r. śm., żonę Marię, Franciszkę, Jana, Annę Tatarczyk, Rozalię, Leona Gawliczek, Krystynę Piechaczek, Otylię, Jana Molenda, Ryszarda Klimek, Gertrudę, Jerzego, Zygfryda, Leona Achtelik, Annę, Bernarda, Jadwigę Tatarczyk, Zofię, Zygmunta Szlijan
9.00 Za ++ Annę, Jana Turek, Martę, Alojzego Kłosek, Mariannę Płaczek, 2 siostry, 2 braci, bratową, Stanisława Gargól, Antoniego Świerczek, Teodora Matera, ++ z pokrew.
11.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Teresy i Eugeniusza Kopiec z ok. 50 r. ślubu /Te Deum/
15.15 Nabożeństwo różańcowe
16.00 Za ++ Annę, Alojzego Nogły, rodziców, synów Edwarda i Franciszka, synową Krystynę, ++ z rodziny Nogły, Marię, Alberta Niestrój

 

  • Poniedziałek, 07.10.2019 r. – wsp. NMP Różańcowej

7.00 Za ++ Zofię, Damiana Smołka, rodziców, rodzeństwo, Mieczysława, Edeltraudę Bogacki, córkę Mariolę, Edwarda Orzeł
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Wtorek, 08.10.2019 r.

17.00 Za ++ Agatę Witosz w r. śm., męża Wojciecha, syna Erwina, Paulinę, Emila, Ewalda Szostek
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Środa, 09.10.2019 r.

7.00 Za ++ Augustyna Wolny, żonę Franciszkę, córkę Roazlię, zięcia Andrzeja, ++ z pokrew. Wolny, Płaczek, Skorupa
Nowenna do MB Nieust. Pomocy i Nabożeństwo różańcowe

 

  • Czwartek, 10.10.2019 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1. Za ++ we wrześniu oraz zmarłych zalecanych
2. Za + Jadwigę Graniczną – od Anity i Wojciecha Lenart z dziećmi z Kawca
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Piątek, 11.10.2019 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Irenę, Antoniego Grabiec w r. śm., ++ z rodzin Grabiec, Gawliczek, Moczała, Węglarek
17.00 Msza szkolna: Za ++ Brunona, Helenę Adamek, Ludwika Mura, rodziców, teściów, rodzeństwo, Jolantę, Mirosława Adamek, ++ z pokrew.
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Sobota, 12.10.2019 r.

16.30 Nabożeństwo różańcowe
17.00 1. Za ++ Ryszarda Klimek w 4 r. śm., ojca Aleksandra, teściów Otylię, Jana Molenda, ++ z rodzin Klimek, Chłopek, Tatarczyk, Molenda, Jerzego Malka, Krystynę Piechaczek, Kazimierza Królik, syna Piotra, ++ z pokrew.
2. Za + Pawła Koszut – od Beaty i Bogdana Tobiasz z Limanowej

 

  • XXVIII Niedziela Zwykła, 13.10.2019 r.

7.00 Za ++ Marię Pielorz, męża Jana, córkę Kornelię Zrostek, ++ z pokrew.
9.00 Za ++ Hildegardę Tomzińską w r. śm., męża Stanisława, rodziców Elżbietę, Alojzego Goik, teściów, braci, Adolfa, Łucję Matloch, Helenę Wita
11.00 Chrzty i roczki
15.15 Nabożeństwo różańcowe
16.00 W intencji Czcicieli MB Fatimskiej
Różaniec fatimski i procesja

 

  • Poniedziałek, 14.10.2019 r.

7.00 Za ++ Bernardę Krzyżok, rodziców, teściów, Marię Pająk, syna Tadeusza, Ewę, Franciszka Kowol, Jerzego Bednorz, Hildegardę Woźnica
Nabożeństwo różańcowe
8.30 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł., światło Ducha Św. dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły z ok. Dnia Nauczyciela

 

  • Wtorek, 15.10.2019 r. – wsp. św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dK

17.00 Za ++ Otylię, Franciszka, Leona Wolny, Albertynę, Antoniego Błatoń
Nabożeństwo różańcowe

  • Środa, 16.10.2019 r. – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska

7.00 Za ++ Hildegardę Wita w r. śm., męża Józefa., syna Bogdana, rodziców, teściów, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.30 Nabożeństwo różańcowe

 

  • Czwartek, 17.10.2019 r. – wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Romana Krzyżok w r. śm., żonę Zytę, rodziców
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Piątek, 18.10.2019 r. – święto św. Łukasza, Ewangelisty, III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Pawła, Marię Oślizło, syna Franciszka, 3 wnuków, Adama, Stanisława Szałankiewicz, ++ z pokrew.
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00 Msza szkolna: Za ++ Stanisława Karkoszka, rodziców, teściów Alfreda, Albertynę Sokor, Klarę, Ryszarda Korcela, Marię, Dominika Wala, Romana, Anielę, Edwarda Grzegoszczyk, ++ z pokrew. Wala, Sokor, Karkoszka
Nabożeństwo różańcowe
18.30 Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost w wierze i miłości do Boga i ludzi

 

  • Sobota, 19.10.2019 r.

16.30 Nabożeństwo różańcowe
17.00 Za ++ Otylię, Bolesława Grzonka, Cecylię, Henryka Olszar, Wandę Wiertelorz, ++ z pokrew.

 

  • XXIX Niedziela Zwykła, 20.10.2019 r.

7.00 Za ++ Jana Menżyk w r. śm., rodziców, Zofię, Ludwika, Bernarda, Krystynę, Grzegorza Brudny, Bolesława, Helenę Kozielski, ++ z rodzin Warwosz, Brudny
9.00 Za ++ Edwarda Bednarczyk w r. śm., rodziców, siostry, bratową, szwagrów, Marię, Alojzego Pukowiec, córkę Marię, 3 synów, 2 synowe, Alojzego, Janusza Krzyształa, Leokadię, Zenona, Bogusłąwa Buczek, ++ z pokrew.
11.00 Za ++ Albinę Płaczek, 2 siostry, 2 braci, bratową, Stanisława Gargól, rodziców, rodzeństwo, Martę, Alojzego Kłosek, Helenę, Edwarda Mikler, Antoniego Świerczek, Karola Raczek, ++ z pokrew.
15.15 Nabożeństwo różańcowe
16.00 Za ++ Henryka Szkatuła, ojca Leona, Jana, Bertę Mrowiec, Danutę Krzyształa, Huberta Pomykoł, Elżbietę, Teodora Grzonka, Augustynę, Henryka, Jana Szkatuła, Rajmunda Szołtysek

 

  • Poniedziałek, 21.10.2019 r.

7.00 Za ++ Stanisłąwa Mrowiec, Annę, Wincentego, Jana Mrowiec, Marię, Józefa, Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk, Gemę, Joachima Święty, Pelagię Klimala, Annę, Józefa Szlachta, Franciszkę, Alojzego Płaczek, Marię, Pawła, Franciszka Oślizło, Martę, Antoniego, Edwarda Sitek
Nabożeństwo różańcowe

  • Wtorek, 22.10.2019 r. – wsp. św. Jana Pawła II, papieża

17.00 Za ++ Gertrudę, Ewalda Wowra w r. śm., Jadwigę Wowra, Ludwika Mura, Damiana Baranek
Nabożeństwo różańcowe

  • Środa, 23.10.2019 r.

7.00 Za ++ Wandę, Bronisława Pukowiec, rodziców, teściów, Stanisława, Alfreda Pukowiec, Annę, Jana Wieczorek, Anielę, Stanisława Kozioł, Adelę, Engelberta, Eugeniusza Hluchnik, Janusza Krzyształa, Zofię, Eugeniusza Tylka, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.30 Nabożeństwo różańcowe

 

  • Czwartek, 24.10.2019 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla 5 rodzin Antończyk i Zawadzki
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Piątek, 25.10.2019 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Pawła, Leopoldynę Cieślik, Alojzego, Wiesława Furgoł, Emę Hojka
17.00 Msza szkolna: Za ++ Teodora, Salomeę Rduch, rodziców z obu stron, Antoniego Urban, ++ z pokrew, dusze w czyśćcu cierp.
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Sobota, 26.10.2019 r.

12.00 Ślub: Paulina Kubica – Rafał Mura
16.30 Nabożeństwo różańcowe
17.00 Za ++ Elżbietę, Erwina Tlołka, rodziców i pokrewieństwo z obu stron

 

  • Niedziela, 27.10.2019 r. – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego

7.00 Za ++ Genowefę, Franciszka, Alojzego, Władysława, Stanisława, Jana, Łucję Wawrosz
9.00 Za ++ Elżbietę Tatarczyk, męża Piotra, rodziców, teściów, ++ z rodzin Tatarczyk, Rduch, Pielorz, Jerzego Henkel, Kornelię Zrostek
11.00 Za ++ Karola Raczek, zonę Gertrudę, syna Pawła, córkę Gertrudę Wawrzyniak, Antoniego Świerczek, Martę, Alojzego Kłosek, Stanisława Gargól, Ryszarda Kazimierski
15.15 Nabożeństwo różańcowe
16.00 Za ++ Gertrudę, Józefa Goik, rodziców, teściów, Amalię, Franciszka Pawlas, syna Edwarda, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 28.10.2019 r. – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7.00 Za ++ Henryka, Franciszkę Matloch, Klarę, Antoniego Sitek, Annę Grabiec, męża i syna
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Wtorek, 29.10.2019 r.

17.00 1. Za ++ Elżbietę, Teodora Grzonka, Helenę, Stefana, Wiktora, Eugeniusza, Augustynę, Jadwigę Marcol, Rajmunda Szołtysek, Leona, Henryka Szkatuła, Pawła, Michała Goik, Piotra Fukała
2. Za + Ireneusza Moczała – od chrzestnego Mieczysława
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Środa, 30.10.2019 r. – święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Katowicach

7.00 Za ++ Martę, Augustyna Brzoza, Annę, Jana Pruszowski, Barbarę, Józefa Brzoza, Annę, Ryszarda Lyrka, ++ krewnych i dusze w czyśćcu cierp.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.30 Nabożeństwo różańcowe

 

  • Czwartek, 31.10.2019 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów października
Nabożeństwo różańcowe

ogółem przeczytano 111 razy , dziś przeczytano 2  razy