Zaproszenie na Roraty on-line i do udziału w konkursie

W adwencie Roraty odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, ale ze względu na sytuację epidemiczną i ograniczenie liczny uczestników Mszy św. uczestnictwo w nich będzie możliwe poprzez transmisję on-line z naszego kościoła. Natomiast w poszczególne dni do udziału w roratach w kościele zaproszone są dzieci wg następującego porządku:

• 1 tydzień Adwentu:

poniedziałek 21.12. – klasa III a
wtorek 22.12. – klasa III b

Propozycja konkursu na RORATY

Ogłaszamy konkurs rysunkowy na temat: Nasz kościół wewnątrz – prezbiterium. Rysunki na kartce A4 (technika dowolna) dzieci przynoszą do kościoła w wyznaczonym dniu RORAT i składają je w koszyku przed ołtarzem. Po każdej mszy św. wszystkie prace będą nagradzane.
Po zakończeniu RORAT, spośród wszystkich prac, komisja, wyłoni te najładniejsze – oczywiście w trzech kategoriach:

1. przedszkolaki i klasy I i II
2. klasy III, IV i V
3. klasy VI, VII i VIII

Prosimy, aby prace były wykonane przez dzieci. Prace podpisujemy z tyłu: Imię i nazwisko, klasa lub wiek.
Zachęcamy do udziału w tym KONKURSIE.