Zapraszamy na zajęcia w świetlicy parafialnej

Na zajęciach w świetlicy parafialnej bawi się już wspólnie ponad 20 dzieci. Na ostatnich, które odbyły się 17 lipca, w ruch poszły gry planszowe. Nikomu się nie nudziło, ponieważ możemy się pochwalić naprawdę bogatym asortymentem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tradycyjnie już odbyły się rozgrywki w piłkarzyki, w których wziął również udział ksiądz Marceli. Młodsze dzieci układały konstrukcje z klocków i grały w cymbergaja oraz twistera. Na ścianie pojawiła się nowa gazetka, na której wyeksponowane zostały piękne prace wykonane przez dzieci. Uczestnicy zajęć świetnie integrowali się podczas wspólnej zabawy w ogrodzie. Na podwieczorek były tosty, a ponadto załapaliśmy się na pyszny kołocz.

Na kolejne zajęcia nie zapomnijcie przynieść szarego mydła, roboczego stroju (najlepiej do przebrania krótkie spodenki i koszulka, ponieważ możemy się nieco ubrudzić) oraz dobrego humoru!

 

 

 

 

 

 

Loading