Wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej 2022 – 2027

Kończy się 5-letnia kadencja obecnej Parafialnej Rady Duszpasterskiej, dlatego ks. Abp Wiktor Skworc zarządził w całej archidiecezji nowe wybory na niedzielę 12 czerwca. Kandydatów do nowej Rady można zgłaszać do niedzieli, 29 maja.

Wymagania wobec kandydatów

Kandydaci muszą mieć ukończone 18 lat, być po bierzmowaniu, czynnie uczestniczyć w życiu Parafii, a także mają być znani z tego, że żyją zgodnie z moralnością katolicką.

Gdzie zgłaszać kandydatury

Wasze propozycje kandydatów /imię, nazwisko, rok urodzenia, zawód i ulica zamieszkania/ proszę wrzucać do koszyczka przy ołtarzu MB Częstochowskiej, można też karteczki z kandydatami zostawić w zakrystii, zgłaszać mailowo albo bezpośrednio u mnie.

Listy 5 czerwca

Informacja o kandydatach i udostępnienie list wyborczych będzie tydzień przed wyborami tj. w niedzielę 5 czerwca.

Loading