VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.02.2019 r.

1. Przeżywamy VII Niedzielę Zwykłą. Wierzymy, że uwielbiony Pan jest pośród nas obecny. Jego miłość czyni nas wspólnotą braci i chociaż grzech osłabia wzajemną więź miłości, to jednak Ciało i Krew Chrystusa, które przyjmujemy, przemieniają nas i na nowo jednoczą we wzajemnej miłości ku sobie i Chrystusowi. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 15.30.
2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na ogrzewanie naszych budynków kościelnych. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! Za tydzień kolekta na opłacenie bieżących rachunków /woda, prąd, gaz/.

3. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu w czwartek od godz. 16.00, w tym czasie okazja do spowiedzi, a szczególnie zapraszam dzieci Wczesno i Pierwszokomunijne wraz z rodzicami. Koronka do Miłosierdzia Bożego – piątek o godz. 7.45. Różaniec – sobota o godz. 7.30

4. Msza św. za Solenizantów lutego będzie odprawiona w czwartek o godz. 17.00. Proszę o imienne zgłoszenia w zakrystii.

5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. w tych dniach o godz. 8.00 i 17.00. Zachęcam do odnowy życia sakramentalnego, a także do udziału w nabożeństwach do Serca Pana Jezusa w piątek i do Niepokalanego Serca Maryi w sobotę.

6. Spotkanie Członków i Sympatyków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich – w piątek po Mszy św. porannej na probostwie.

7. Msza szkolna w piątek o godz. 17.00 – zapraszam wszystkie dzieci przedszkolne i szkolne.

8. Spotkanie Scholi Parafialnej w sobotę o godz. 9.00, a Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00, zbiórka ministrantów i kandydatów – w piątek po Mszy szkolnej.

9. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu naszego kościoła w minionym tygodniu, tym razem proszę o pomoc Parafian mieszkających przy ulicy Chabrowej.

10. Serdeczne Bóg zapłać o. Arkadiuszowi za tygodniową posługę pośród nas.

Polecam: nowy Wiesiadnik, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Misyjne Drogi.

Wszystkim życzę obfitości Bożej łaski na nowy tydzień!!!

Loading