Intencje mszalne – październik 2020

  • Czwartek, 01.10.2020 r. – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dK., I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Nabożeństwo Pierwszoczwartkowe
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Henryka Bura, Ludwinę, Roberta Bura, Lucję, Alojzego Klapuch, ++ z pokrew.
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Piątek, 02.10.2020 r. – wsp. św. Aniołów Stróżów, I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia
8.00 W intencji Czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
17.00 Msza szkolna: W intencji dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Sobota, 03.10.2020 r. – I sobota miesiąca

8.00 W intencji Członków Żywego Różańca
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
12.00 Ślub: Halina Bednarczyk – Paweł Bednarczyk
13.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Marii i Tadeusza Rokicki z ok. 50 r. ślubu oraz w int. rodzin córek /Te Deum/
16.30 Nabożeństwo różańcowe
17.00 W pewnej intencji

 

  • XXVII Niedziela Zwykła, 04.10.2020 r.

7.00 Za ++ Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
9.00 Za ++ Ewalda Menżyk, Annę, Pawła Janeta, syna Stanisława, Ludwinę, Wilhelma Płaczek, Pawła, Gertrudę Menżyk, ++ z rodzin Menżyk, Janeta, Płaczek
11.00 Za ++ Stanisława Mrowiec w r. śm., Annę, Wincentego, Jana Mrowiec, Gemę, Joachima, Edwarda Święty, Marię, Józefa, Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk, Annę, Józefa Szlachta, Franciszkę, Alojzego Płaczek, Pelagię Klimala, Marię, Pawła, Franciszka Oślizło, Martę, Antoniego, Edwarda Sitek
15.15 Nabożeństwo różańcowe
16.00 Za + Leszka Sitek w 1 r. śm.

 

  • Poniedziałek, 05.10.2020 r. – wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

7.00 Za ++ Stanisława Rduch, rodziców, teściów, brata Józefa, bratanka Alojzego, Mariolę Bichel, ++ z pokrew. Rduch, Surdel
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Wtorek, 06.10.2020 r.

17.00 1 .Za ++ Elżbietę, Teodora Grzonka, Helenę, Stefana, Eugeniusza, Wiktora, Jadwigę, Augustynę Marcol, Rajmunda Szołtysek, Leona, Henryka Szkatuła, Pawła, Michała Goik, Piotra Fukała
2. Za ++ Hildegardę, Alfreda Suchy, rodziców, rodzeństwo, Jana Krótki, ++ z pokrew.
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Środa, 07.10.2020 r. – wsp. NMP Różańcowej

7.00 Za ++ Franciszka, Zofię Owczarczyk, Romana, Franciszkę Materzok, synów, synowe, dziadków z obu stron, Zofię Durczok, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.30 Nabożeństwo różańcowe

 

  • Czwartek, 08.10.2020 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ we wrześniu: Irena Pukowiec oraz zmarłych zalecanych
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Piątek, 09.10.2020 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Augustyna, Franciszkę Wolny, córkę Rozalię, zięcia Andrzeja, ++ z rodzin Wolny, Płaczek
17.00 Msza szkolna: Za ++ Agatę Witosz w r. śm., męża Wojciecha, syna Erwina, ++ z rodzin Witosz, Mucha, Szostek, Paulinę, Emila, Ewalda Szostek
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Sobota, 10.10.2020 r.

12.00 Ślub: Agata Zerzoń – Jakub Zerzoń
16.30 Nabożeństwo różańcowe
17.00 Za ++ Annę, Alojzego Nogły, rodziców, synów Edwarda i Franciszka, synową Krystynę, ++ z rodziny Nogły, Marię, Alberta Niestrój

 

  • XXVIII Niedziela Zwykła, 11.10.2020 r.

7.00 Za ++ Franciszka Tatarczyk, syna Jerzego w r. śm., żonę Marię, Franciszka, Jana, Annę Tatarczyk, Rozalię, Leona Gawliczek, Krystynę Piechaczek, Otylię, Jana Molenda, Ryszarda Klimek, Gertrudę, Jerzego, Zygfryda, Leona Achtelik, Annę, Bernarda, Jadwigę Tatarczyk, Zofię, Zygmunta Szlijan
9.00 Za ++ Adelajdę i Franciszka Holesz
11.00 Chrzty: Błażej Jan Ścisłowski i roczki
15.15 Nabożeństwo różańcowe
16.00 Za ++ Henryka Szkatuła, rodziców, Jana, Bertę Mrowiec, Danutę Krzyształa, Huberta Pomykoł, Leona Szkatuła, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 12.10.2020 r.

7.00 Za ++ Gertrudę, Jana Mączko, rodziców, Jana i Martę Urbanek
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Wtorek, 13.10.2020 r. – wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera

17.00 W intencji Czcicieli MB Fatimskiej
Różaniec fatimski i procesja

 

  • Środa, 14.10.2020 r.

7.00 Za ++ Jana Krzyształa w 18 r. śm., syna Bronisława, Krzysztofa, Marię Krzyształa, dzieci, Antoniego, Martę, Edwarda Sitek, Anielę, Tadeusza Chrostowski, Piotra Pukowiec, matkę Annę
Nowenna do MB Nieust. Pomocy i nabożeństwo różańcowe

 

  • Czwartek, 15.10.2020 r. – wsp. św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dK.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1. Za ++ Otylię, Franciszka, Leona Wolny, Albertynę, Antoniego Błatoń, Marię, Antoniego Grabiec, Adelajdę, Franciszka Holesz, Annę, Alojzego Mikułka
2. Za ++ Pawła Koszut, rodziców, teściów, Łucjana Sobik, Renatę Michalec, ++ z rodziny
Nabożeństwo różańcowe
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Piątek, 16.10.2020 r. – Urocz. św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska, III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Wandę, Bronisława Pukowiec, rodziców, teściów, Stanisława, Bernardę, Alfreda Pukowiec, Annę, Jana Wieczorek, Anielę, Stanisława Kozioł, Adelę, Engelberta, Eugeniusza Hluchnik, Janusza Krzyształa, Zofię, Eugeniusza Tylka, ++ z pokrew.
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00 Msza szkolna: Za ++ Marię Pielorz w r. śm., męża Jana, córkę Kornelię Zrostek, ++ z pokrew.
Nabożeństwo różańcowe
18.30 Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost w wierze i miłości do Boga i ludzi

 

  • Sobota, 17.10.2020 r. – wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

8.30 Pogrzeb śp. Anny Raczek

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 1. Za ++ Romana Krzyżok w r. śm., żonę Zytę, syna Tadeusza, ++ z pokrew.

2. Za + Krystynę Serwotka

 

  • XXIX Niedziela Zwykła, 18.10.2020 r.

7.00 Za ++ Wandę, Jana Menżyk, Bernardę, Józefa Menżyk, Zofię, Ludwika, Krystynę, Bernarda, Grzegorza Brudny, Helenę, Bolesława Kozielski, ++ z pokrew.
9.00 Za ++ Edwarda bednarczyk w r. śm., rodziców, bratową, siostry, szwagrów, Marię, Alojzego Pukowiec, córkę Marię, 3 synów, 2 synowe, Alojzego, Janusza Krzyształa, Leokadię, Zenona, Bogusława Buczek, ++ z pokrew.
11.00 Za ++Stanisława Turek, rodziców Annę, Jana Turek, Martę, Alojzego Kłosek, Mariannę Płaczek, 2 siostry, 2 braci, bratową, Stanisława Gargól, Teodora Matera, Antoniego Świerczek, Karola Raczek, ++ z pokrew.
15.15 Nabożeństwo różańcowe
16.00 Za ++ Pawła, Marię Oślizło, syna Franciszka, 3 wnuków, Adama, Franciszka Stanisława Szałankiewicz, ++ krewnych
17.00 Koncert upamiętniający 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

 

  • Poniedziałek, 19.10.2020 r.

7.00 Za ++ Irenę, Antoniego Grabiec w r. śm., ++ z pokrew. Grabiec, Gawliczek, Moczała, Węglarek, ks. Romana Koiec
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Wtorek, 20.10.2020 r. – wsp. św. Jana Kantego, prezbitera

17.00 Za ++ Salomeę, Teodora Rduch, rodziców z obu stron, zięcia Antoniego Urban, krewnych i dusze w czyśćcu cierp.
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Środa, 21.10.2020 r.

7.00 Za ++ Agnieszkę, Ludwika Zerzoń, rodziców, teściów, Franciszka Anioł, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.30 Nabożeństwo różańcowe

 

  • Czwartek, 22.10.2020 r. – wsp. św. Jana Pawła II, papieża

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla 5 rodzin Antończyk i Zawadzki
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Piątek, 23.10.2020 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Augustynę, Wiktora Hluchnik, synów, córkę, synowe, wnuka, Marię Płaczek, 2 mężów
17.00 Msza szkolna: Za ++ Gertrudę, Ewalda Wowra w r. śm., Jadwigę Wowra, Irenę, Ludwika Mura, Damiana Baranek, ++ z pokrew.
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Sobota, 24.10.2020 r.

16.30 Nabożeństwo różańcowe
17.00 Za ++ Edwarda Tatarczyk, ++ z rodzin Tatarczyk i Antończyk

 

  • Niedziela, 25.10.2020 r. – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego

7.00 Za ++ Justynę Serwotka, brata, 2 siostry, rodziców, teściów, szwagierkę, szwagrów, ++ z pokrew.
9.00 Za ++ Elżbietę Tatarczyk, męża Piotra, rodziców, teściów, ++ z rodzin Tatarczyk, Rduch, Pielorz, Wieczorek, Jerzego Henkel, Kornelię Zrostek
11.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Elżbiety i Alojzego Niestrój z ok. 50 r. ślubu /Te Deum/
15.15 Nabożeństwo różańcowe
16.00 Za ++ Gertrudę, Józefa Goik, Amalię, Franciszka Pawlas, syna Edwarda, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 26.10.2020 r.

7.00 Za ++ Elżbietę, Erwina Tlołka, rodziców, teściów, ++ z pokrew.
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Wtorek, 27.10.2020 r.

17.00 Za ++ Czesława Baran, rodziców, rodzeństwo, Marię, Pawła Gonsior, rodziców, syna Huberta, synową Irenę, Emilię Wacławik, 2 mężów
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Środa, 28.10.2020 r. – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7.00 Za ++ Bernardę Krzyżok, rodziców, teściów, Marię, Tadeusza Pająk, Ewę, Franciszka Kowol, Krystynę, Jerzego Bednorz, Hildegardę Woźnica
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.30 Nabożeństwo różańcowe

 

  • Czwartek, 29.10.2020 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Brunona Adamek w 6 r. śm., żonę Helenę, Irenę, Ludwika Mura, rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagrów, szwagierki, Jolantę, Mirosława Adamek, ++ z pokrew.
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Piątek, 30.10.2020 r. – święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Archikatedralnego w Katowicach

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Tadeusza Machnik, ojca Hieronima, ++ z pokrew.
17.00 Msza szkolna: Za ++ Marię, Józefa Bem, Pelagię, Alojzego, Józefa, Jerzego Wieczorek, Andrzeja Szulerecki, dziadków, chrzestnych, Wincentego Stachowiak, ++ z rodzin Bem, Wieczorek, Stęchły, Płaczek
Nabożeństwo różańcowe

 

  • Sobota, 31.10.2020 r.

16.30 Nabożeństwo różańcowe
17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów października

 1,942 total views,  5 views today