Srebrny jubileusz kapłaństwa i Abraham Ks. Proboszcza

Z okazji Jubileuszu 25-lecia kapłaństwa i 50 urodzin Ks. Proboszcza Marcelego, w sobotę, 2 czerwca, odbyła się w naszym kościele uroczysta Msza św. w intencji Jubilata.

Za dar powołania, otrzymane łaski Boże i ludzką życzliwość wraz z Jubilatem dziękowali parafianie, najbliższa rodzina Księdza Marcelego, jego przyjaciele księża oraz proboszczowie parafii, w których kiedyś pełnił posługę, m.in. w Chorzowie, Jastrzębiu, Rybniku.

Mszę św. uświetniły też poczty sztandarowe, orkiestra, schola parafialna i zespół Mszanianka. Życzenia jubileuszowe i urodzinowe składali Jubilatowi przedstawiciele organizacji działających w parafii i samorządu gminnego.

Dostojnemu Jubilatowi życzymy dużo zdrowia, darów Ducha Świętego, humoru, wytrwałości i kolejnych jubileuszy w naszej parafii.

Loading