Na kolejne zajęcia w świetlicy parafialnej przynieście kamyki

Mamy powód do zadowolenia, bowiem podczas drugich zajęć świetlicy parafialnej, które odbyły się 10 lipca, frekwencja jeszcze bardziej dopisała! Pojawiło się aż 28 uczestników w różnym wieku – od maluchów po uczniów szkół ponadpodstawowych. W planach przewidziane było smażenie naleśników i tak też się stało, choć panie pracujące w naszej „naleśnikarni” miały mnóstwo pracy, żeby taką gromadkę nakarmić. Udało się jednak i wszyscy ze smakiem wcinali naleśniki.

W oczekiwaniu na słodki poczęstunek, uczestnicy zajęć wzięli udział w grach i zabawach zorganizowanych w farskim ogrodzie. Ze względu na bardzo słoneczną pogodę niektórzy odpoczywali w altance, czego rezultatem są piękne prace plastyczne.

Zachęcamy, aby na kolejne zajęcia, które odbędą się 15 lipca, każda osoba przyniosła kamyk.

Loading