Msze św. roratnie online. Konkurs rysunkowy

W naszej parafii św. od poniedziałku do piątku odprawiane są Msze św. roratnie, ale ze względu na sytuację epidemiczną i ograniczenie liczny uczestników nabożeństw, uczestnictwo w nich jest możliwe poprzez transmisję on-line. Natomiast na Roraty do kościoła codziennie zapraszana jest inna klasa.

Zaproponowaliśmy również dzieciom konkurs rysunkowy pt.: Nasz kościół wewnątrz – prezbiterium. Prace konkursowe dzieci przynoszą w wyznaczonym dla nich dniu rorat. Po każdej mszy św. wszystkie prace są nagradzane słodkościami i małymi upominkami a na koniec adwentu, spośród wszystkich prac, komisja wyłoni te najładniejsze. Do tej pory wszystkie są najładniejsze.

Dzieci, które uczestniczą w Roratach on-line mogą przysyłać do katechetów zdjęcia ze swoich domów.

Exif_JPEG_420

 

Loading