Koncert Kwintetu Blaszanego 'Con Sordino’

Nie pożałował, kto w niedzielne popołudnie postanowił wybrać się na występ Kwintetu Blaszanego 'Con Sordino’ w naszym kościele. Orkiestra dęta wraz z wokalistką Mają Czyż dała wspaniały koncert.

Kwintet uświetnił najpierw Mszę św. o godz. 16.00, a po skończonym nabożeństwie dał ponadgodzinny pokaz swoich umiejętności w Koncercie Kolędowo-Noworocznym. Można było usłyszeć piękne polskie kolędy zarówno w tradycyjnym, jak i bluesowo-soulowym wydaniu, utwory muzyki barokowej, a także popularne świąteczne przeboje.

Kwintet Blaszany 'Con Sordino’ tworzą: Maciej Czyż, Łukasz Folwarczny, Adam Kuś, Michał Fulneczek i Kamil Rybaczyk. Muzycy pochodzą z gmin Godów i Gorzyce. Jako orkiestra dęta tworzyli oprawę muzyczną np. podczas ostatniej pasterki w naszym kościele.

Dziękujemy.

Loading