Intencje mszalne – marzec 2023

  • Środa, 01.03.2023 r.

7.00 Za ++ Martę, Alojzego Herman, ++ z rodzin Herman, Marek

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • Czwartek, 02.03.2023 r. – I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Nabożeństwo pierwszo czwartkowe

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Helenę Adamek w 23 r. śm., męża Brunona, syna Damiana, Irenę, Ludwika Mura, zięcia Tadeusza, rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagierki, szwagrów, ks. Henryka Pyrchałę

20.00 – 21.00 Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

  • Piątek, 03.03.2023 r. – I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 W int. Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Emerytów i Rencistów

Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa

17.00 Msza szkolna: W int. dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców

17.30 Droga Krzyżowa

 

  • Sobota, 04.03.2023 r. – święto św. Kazimierza, królewicza, I sobota miesiąca

7.30 Różaniec

8.00 W int. Członków Żywego Różańca oraz Rodzin przyjmujących Pielgrzymującą MB z Szensztatu

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

17.00 Za ++ Albertynę, Antoniego Błatoń, Otylię, Franciszka, Leona Wolny, Marię, Antoniego Grabiec, Adelajdę, Franciszka Holesz, Anne, Alojzego Mikułka, ++ z pokrew., ++ kapłanów

 

  • II Niedziela Wielkiego Postu, 05.03.2023 r.

7.00 Za ++ Bernardę Krzyżok w r. śm., rodziców Marię, Izydora Tront, teściów Józefa, Jadwigę Krzyżok, ++ z pokrew.

9.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Emerytów, Rencistów i Inwalidów koła Mszana

11.00 Za ++ Alojzego Rduch w 10 r. śm., rodziców Anielę i Józefa, wujka Stanisława, Anielę, Albertynę Stabla, Władysława Turek, Helenę, Ewalda Wyputa

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za + Franciszka Godula

 

  • Poniedziałek, 06.03.2023 r.

7.00 Za ++ Jerzego Mitko, rodziców Jadwigę, Zygfryda, siostrę Irenę, Gertrudę, Leona Pieter, syna Zygfryda, żonę Lilę, syna Andrzeja Pieter, ++ z rodzin Mitko, Pieter, Szala

 

  • Wtorek, 07.03.2023 r.

17.00 Za ++ Marię, Pawła Gonsior, rodziców, 2 synów Huberta i Stanisława, wnuka Ireneusza, synową Irenę, Emilię Wacławik, 2 mężów, Józefa, Mariannę Baran, syna Czesława, rodzeństwo

 

  • Środa, 08.03.2023 r.

7.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Kobiet naszej Parafii z ok. Dnia Kobiet

Nowenna do MB Nieust. Pomocy

17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • Czwartek, 09.03.2023 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ w lutym oraz zmarłych zalecanych

 

  • Piątek, 10.03.2023 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Zofię, Damiana Smołka, rodziców, rodzeństwo, Mieczysława, Edeltraudę Bogacki, córkę Mariolę, Łucję, Edwarda Orzeł

17.00 Msza szkolna: Za + Józefa Pukowiec w r. śm.

17.30 Droga Krzyżowa

 

  • Sobota, 11.03.2023 r.

16.30 Różaniec

17.00 Za ++ Salomeę Dobrzańską w 1 r. śm., męża Mieczysława

 

  • III Niedziela Wielkiego Postu, 12.03.2023 r.

7.00 Za ++ Józefa Wita w r. śm., żonę Hildegardę, syna Bogdana, wnuka Sebastiana, rodziców, teściów

9.00 Za ++ Władysława Wawrosz, jego rodziców Genowefę, Franciszka Wawrosz, teściów Annę, Izydora Rduch, ++ z rodzin Wawrosz, Marszolik, Sikora, Książek, Brudny, Menżyk, Kurzydem, Wilczek, ++ sąsiadów

11.00 Chrzty i roczki

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za ++ Alfreda Szostek, Erwina Witosz w r. śm., Paulinę, Emila, Ewalda Szostek, Agatę, Wojciecha Witosz

 

  • Poniedziałek, 13.03.2023 r.

7.00 Za ++ Edwarda Wita w r. śm., rodziców, rodzeństwo, Marię, Romana Piechaczek, Franciszka Wziętek, Janusza Krzyształa, ++ z rodzin Hluchnik, Wija, Wziętek, Czyż

 

  • Wtorek, 14.03.2023 r.

17.00 1. Za ++ Wiktora, Marię Pukowiec, Ludwika Pukowiec, rodziców z obu stron, Jadwigę Gajo, Lucjana, Adelę Gajo, syna Janusza, córkę Annę, Marię, Izydora, ks. Tadeusza Adamczyk, dusze w czyśćcu cierp.

2. Za ++ Bronisławę, Eugeniusza Banaszewski w r. śm., Łucję, Roberta, Stanisława, Tomasza, Ewę Folwarczny

 

  • Środa, 15.03.2023 r.

7.00 Za ++ Helenę, Władysława Kozielski w r. śm., rodziców, rodzeństwo, syna Bolesława, synową Helenę, Jerzego Reclik, dusze w czyśćcu cierp.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • Czwartek, 16.03.2023 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Ferdynanda Pala, żonę Salomeę, rodziców z obu stron, Ernesta Papierok, Zdzisława Kwiecień, Henryka Bura, ++ z pokrew.

 

  • Piątek, 17.03.2023 r. – III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Albertynę, Franciszka Antończyk, Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk, Annę Suchy, syna Jana, ++ krewnych, dusze w czyśćcu cierp.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00 Msza szkolna: Za ++ Antoniego, Martę Sitek, syna Edwarda, Bronisława Krzyształa, Ludwika, Karolinę Sitek, ++ dzieci, Józefa, Martę Rduch, ++ dzieci, Gertrudę, Stanisława Mrowiec, Stefanię, Eugeniusza Witek, dusze w czyśćcu cierp.

17.30 Droga Krzyżowa

18.45 Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost pobożności i miłości do Boga i ludzi

 

  • Sobota, 18.03.2023 r.

16.30 Różaniec

17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Klemensa z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla piekarzy i cukierników

 

  • IV Niedziela Wielkiego Postu, Laetare – 19.03.2023 r.

7.00 Za ++ Franciszka Marek, żonę Sylwię, synów Leona, Jerzego, Piotra, zięcia Stanisława Tkocz, ++ z pokrew.

9.00 Za ++ Alojzego Folwarczny w r. śm., żonę Bronisławę, rodziców, Alojzego Smyczyk, 4 synów, rodziców, Krystiana Motyl, Elżbietę Niestrój, ++ krewnych

11.00 Za ++ Gertrudę, Ryszarda Rzazonka, ++ z pokrew., Teresę, Ludwika Bem, syna, synową, córkę, wnuka, ++ z pokrew.

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za ++ Jana Pukowiec w r. śm., żonę Annę, syna Janusza, Annę, Pawła, Łucję Pukowiec, Alojzego, Karolinę Bem, Pawła Smiatek, Reginę. Ludwika, Tadeusza Pawera, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 20.03.2023 r. – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

7.00 Za ++ Jadwigę Mitko w r. śm., męża Franciszka, syna Jana, rodziców, teściów, ++ z pokrew., Jadwigę, Franciszka Marekwica, rodziców, teściów, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 21.03.2023 r.

17.00 Za ++ Leona Sitek, Franciszkę, Henryka Matloch, Klarę, Antoniego Sitek, Annę Grabiec, męża i syna

 

  • Środa, 22.03.2023 r.

7.00 Za ++ Jana Kin w 2 r. śm., rodziców Gertrudę, Ryszarda, braci Piotra i Stanisława, siostrzeńca Grzegorza Kuś, Irenę Kosider, ++ z pokrew.

Nowenna do MB Nieust. Pomocy

17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • Czwartek, 23.03.2023 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Marię Rduch w r. śm., męża Wincentego, rodziców, Annę, Franciszka Woryna, rodziców

 

  • Piątek, 24.03.2023 r.

7.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia

8.00 Za ++ Tadeusza Wowra, rodziców Gertrudę, Ewalda Wowra, szwagierkę Jadwigę, Irenę, Ludwika Mura, Damiana Baranek, ++ z pokrew.

17.00 Msza szkolna: Za ++ Irenę Sobala, rodziców Franciszkę, Emila Tront, Franciszka Tatarczyk, Józefa, Emilię Sobala, syna Alfreda, Wiktora Brzoza, ++ z pokrew.

17.30 Droga Krzyżowa

 

  • Sobota, 25.03.2023 r. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.30 Różaniec

8.00 W intencji dzieci poczętych, a nienarodzonych, których życie jest zagrożone – o prawo do życia

14.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Joanny i Rafała Kowalskich z ok. 15 r. ślubu

17.00 Za ++ ks. Tadeusza Adamczyka w 2 r. śm., rodziców Marię, Izydora Adamczyk, Jadwigę Gajo, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

 

  • V Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2023 r.

7.00 Za ++ Marię, Ignacego Kopiec, syna Eryka, żonę Aurelię, Bronisławę, Jana Wita, córki Różę i Jadwigę, syna Stanisława, zięciów Rudolfa i Franciszka, ++ z pokrew Wita, Kopiec, Przybyła, Wolny, ++ przyjaciół, sąsiadów, dusze w czyśćcu cierp.

9.00 Za + Ireneusza Gonsior w 1 r. śm.

11.00 Za ++ Jacka Wolny w 8 r. śm., Katarzynę, Jana Wolny, Karolinę, Alojzego Bem, ++ z pokrew. Wolny, Bem, dusze w czyśćcu cierp.

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za ++ Otylię, Franciszka, Leona Wolny, Marię, Dominika Gąsior, Marię, Antoniego Grabiec, Gertrudę, Antoniego Bem, Marię, Jana Gąsior, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 27.03.2023 r.

7.00 Za ++ Barbarę Polnik, rodziców Ludwikę, Karola Nowak, Annę, Alojzego, Krystiana Polnik, rodziców, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 28.03.2023 r.

17.00 Za ++ Janusza Sosna w 1 r. śm., rodziców Gertrudę, Antoniego Sosna

 

  • Środa, 29.03.2023 r.

7.00 Za ++ Annę, Leona Tatarczyk, rodziców, Gertrudę, Franciszka Sosna, rodziców, córkę Halinę, męża Janusza, Wiktorię Roter, Bernardę, Stanisława Kozielski, Małgorzatę, Pawła Bednarski, córkę Celinę, ++ z rodzin Sosna, Tatarczyk, Kocjan

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • Czwartek, 30.03.2023 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Gertrudę, Ludwika, Antoniego Marek, ++ krewnych, Bronisławę, Antoniego, Władysława, Piotra Ziemak, córkę Wandę, synową Irenę

 

  • Piątek, 31.03.2023 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów marca

17.00 Msza szkolna: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Małżonków przeżywających kolejne rocznice ślubu w I kwartale

17.30 Droga Krzyżowa

 377 total views,  15 views today