Intencje mszalne – marzec 2020

  • I Niedziela Wielkiego Postu, 01.03.2020 r.

7.00 Za ++ Władysława Wawrosz, jego rodziców Genowefę i Franciszka, teściów Annę, Izydora Rduch, ++ z rodzin Wawrosz, Marszolik, Sikora, Książek, Brudny, Kurzydem, Wilczek

9.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Emerytów i Rencistów oraz o życie wieczne dla zmarłych

11.00 Za ++ Jerzego Powieśnik w r. śm., rodziców Gertrudę, Józefa, brata Bernarda, Reginę, Ludwika Oślizło, syna Romana, Andrzeja Montel

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za ++ Helenę Adamek w 20 r. śm., męża Brunona, Ludwika, Irenę Mura, rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagrów, szwagierki, Jolantę, Mirosława Adamek, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 02.03.2020 r

7.00 Za ++ Alojzego Rduch w r. śm., ojca Józefa, wujka Stanisława, Anielę, Albertynę Stabla, Władysława Jurek

8.45 Rekolekcje szkolne

10.30 Rekolekcje szkolne

 

  • Wtorek, 03.03.2020 r.

8.45 Rekolekcje szkolne

10.30 Rekolekcje szkolne

17.00 Za ++ Józefa Reclik, rodziców z obu stron, Agnieszkę, Klarę Kokot, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Środa, 04.03.2020 r. – święto św. Kazimierza, królewicza

7.00 Za ++ Bolesława Kłosek, siostry, brata, rodziców, teściów, Annę Kocjan, 3 braci, Łucję, Józefa Mitko, Marię Mucha
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

9.00 Na zakończenie Rekolekcji szkolnych: W int. uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Mszanie z ok. wspomnienia patrona – św. Kazimierza

 

  • Czwartek, 05.03.2020 r. – I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Nabożeństwo pierwszoczwartkowe

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Ewalda Menżyk, rodziców, ++ z rodzin Menżyk, Płaczek, Antończyk

 

  • Piątek, 06.03.2020 r. – I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 W int. Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Emerytów i Rencistów

Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa

17.00 W int. dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców

17.30 Droga Krzyżowa

 

  • Sobota, 07.03.2020 r. – I sobota miesiąca

7.30 Różaniec

8.00 W int. Członków Żywego Różańca

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

17.00 Za ++ Adelajdę, Alojzego Matloch, rodziców, ++ z pokrew.

 

  • II Niedziela Wielkiego Postu, 08.03.2020 r.

7.00 Za ++ Jana Pukowiec w r. śm., żonę Annę, Pawła, Łucję Pukowiec, Karolinę, Alojzego Bem, Pawła Smiatek, Reginę,. Ludwika, Tadeusza Pawera, ++ z pokrew.

9.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Kobiet naszej Parafii z ok. Dnia Kobiet

11.00 Chrzty i roczki: Stanisław Alojzy Musiolik, Milena Oliwia Książek i roczki: Tomasz Antoni Klos, Lilianna Laura Holona, Milena Marianna Jaszczyńska, Pola Julia Tatarczyk

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za + Józefa Wita w 1 r. śm.

 

  • Poniedziałek, 09.03.2020 r.

7.00 Za ++ Elfrydę Oślizło w r. śm., męża Ryszarda, rodziców, brata Józefa, Hannę Kolanko, Alojzego Polnik, rodziców, rodzeństwo, teściów, pokrewieństwo, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Wtorek, 10.03.2020 r.

17.00 Za ++ Erwina Witosz w r. śm., rodziców Agatę, Wojciecha, Paulinę, Emila, Ewalda szostek, ++ z rodzin Witosz, Mucha, Szostek

 

  • Środa, 11.03.2020 r.

7.00 Za ++ Franciszka, Albertynę Antończyk, Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk, Annę Suchy, syna Jana, Anielę, Józefa, Ireneusza Kopiec, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

Nowenna do MB Nieust. Pomocy

17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • Czwartek, 12.03.2020 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 1.Za ++ w lutym: Mirosława Niemczyk oraz zmarłych zalecanych
2. Za + Wandę Menżyk – od Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

 

  • Piątek, 13.03.2020 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Stefanię Sobala, rodziców, teściów, ++ z pokrew.

17.00 Msza szkolna: Za ++ Antoniego, Martę Sitek, syna Edwarda, Ludwika, Karolinę Sitek, ++ dzieci, Józefa, Martę Rduch, ++ dzieci, Jana Krzyształa, syna Bronisława, ++ z rodzin Sitek, Rduch, Krzyształa, Sobala, ++ sąsiadów, dusze w czyśćcu cierp.

17.30 Droga Krzyżowa

 

  • Sobota, 14.03.2020 r.

16.30 Różaniec

17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Klemensa z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla piekarzy i cukierników

 

  • III Niedziela Wielkiego Postu, 15.03.2020 r.

7.00 Za ++ Bernardę Krzyżok w r. śm., Izydora, Marię Tront, Józefa, Jadwigę Krzyżok, ++ z pokrew.

9.00 Za ++ Stanisława Błatoń w 1 r. śm., rodziców Franciszkę i Roberta, brata Eugeniusza, siostrę Janinę, dziadków

11.00 W pewnej intencji

16.00 Za ++ Martę, Alojzego Herman w 7 r. śm.

 

  • Poniedziałek, 16.03.2020 r.

7.00 Za ++ Wiktora Pukowiec, brata Ludwika, rodziców z obu stron, Martę, Marię, Izydora Adamczyk, Lucjana, Adelę Gajo

 

  • Wtorek, 17.03.2020 r. – wsp. św. Patryka, biskupa

17.00 1. Za ++ Gertrudę, Ludwika, Antoniego Marek, krewnych, Bronisławę, Antoniego, Władysława, Piotra Ziemak, córkę Wandę, synową Irenę
2. Za ++ Józefa Piechaczek, syna Józefa, rodziców Marię i Jerzego, Anastazję, Wincentego, Arkadiusza, Waltera Sobocik, Annę, Alojzego Polnik, ++ z pokrew.

 

  • Środa, 18.03.2020 r. – wsp. św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i dK

7.00 Za ++ Ferdynanda Pala, żonę Salomeę w r. śm., rodziców z obu stron, rodzeństwo, ++ z pokrew.

 

  • Czwartek, 19.03.2020 r. – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Irenę Sobala w r. śm., rodziców Franciszkę, Emila Tront, Franciszka Tatarczyk, Józefa, Emilię, Alfreda Sobala, Wiktora Brzoza, ++ z pokrew.

 

  • Piątek, 20.03.2020 r. – III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Edwarda Wija w r. śm., Marię, Romana Piechaczek, Franciszka Wziętek, Janusza Krzyształa, Augustynę, Wiktora Hluchnik, 2 synów, 2 synowe, wnuka, Bronisławę, Ludwika Pukowiec ++ z pokrew.

17.00 Za ++ Alojzego Wolny w r. śm., rodziców Rozalię i Józefa

 

  • Sobota, 21.03.2020 r.

16.30 Różaniec

17.00 1. Za ++ Franciszka Winkler, syna Krystiana, rodziców, Gertrudę, Józefa Sobala, 3 córki, syna Pawła, synową Gertrudę, zięciów, ++ z rodzin Winkler, Sobala, Kubica, Fizia, Dola, Ostrzołek
2. Za ++Andrzeja Biegalskiego, Franciszka Biegalskiego, Ewalda Nieszporka, Ryszarda Andrzejewskiego, Antoniego Zamarskiego, ++ z pokrew.

 

  • IV Niedziela Wielkiego Postu, 22.03.2020 r.

7.00 Za ++ Jadwigę Mitko w 2 r. śm., męża Franciszka, syna Jana, rodziców, teściów, ++ z pokrew., Jadwigę, Franciszka Marekwica

9.00 Za ++ Alojzego Folwarczny w r. śm., żonę Bronisławę, rodziców, Alojzego Smyczyk, 3 synów, rodziców, Krystiana Motyl, ++ krewnych

11.00 Za ++ Jacka Wolny w r. śm., rodziców, teściów, rodzeństwo, ++ z pokrew.

16.00 Za ++ Jerzego Mitko, rodziców Jadwigę, Zygfryda Mitko, siostrę Irenę, Gertrudę, Leona Pieter, syna Zygfryda, żonę Lilę, ++ z rodzin Mitko, Pieter, Szala

 

  • Poniedziałek, 23.03.2020 r.

7.00 Za ++ Klarę Kuś, męża Maksymiliana, rodziców, teściów, ++ z pokrew. Hojka, Kuś

 

  • Wtorek, 24.03.2020 r.

17.00 Za ++ Marię, Sylwestra, Grażynę Blanik, Gertrudę, Pawła, Alfreda Sobala

 

  • Środa, 25.03.2020 r. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.00 W intencji dzieci poczętych, a nienarodzonych, których życie jest zagrożone – o prawo do życia

 

  • Czwartek, 26.03.2020 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Otylię, Franciszka, Leona Wolny, Marię, Antoniego Grabiec, Marię, Dominika Gąsior, Gertrudę, Antoniego Bem, Jana, Marię Gąsior, ++ z pokrew.

 

  • Piątek, 27.03.2020 r.

7.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia

8.00 Za ++ Zytę Holesz w r. śm., męża Huberta, rodziców, brata, Zofię, Ludwika Holesz, Elżbietę, Ludwika Gawliczek, Mariana Szłapka, Łucję, Franciszka Mocek, synów Franciszka i Henryka, synową Małgorzatę, zięcia Karola

17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Małżonków przeżywających kolejne rocznice ślubu w I kwartale

 

  • Sobota, 28.03.2019 r.

17.00 1. Za ++ Marię Rduch, męża Wincentego, rodziców, Annę, Franciszka Woryna
2. Za ++ Alojzego, Różę Marek, rodziców, Mariana Szostek, rodziców, brata, Urszulę Marek, ++ z rodzin Marek, Wuwer, Szostek

 

  • V Niedziela Wielkiego Postu, 29.03.2020 r. 

7.00 Za ++ Franciszka Marek, żonę Sylwię, synów Leona i Jerzego, zięcia Stanisława Tkocz, ++ z pokrew.

9.00 Za ++ Annę, Leona Tatarczyk, rodziców, Gertrudę, Franciszka Sosna, rodziców, Wiktorię Roter, Janusza Polnik, Bernardę, Stanisława Kozielski, ++ z pokrew. Tatarczyk, Sosna

11.00 Za ++ Gertrudę, Ryszarda Rzazonka, siostry, brata, szwagrów, szwagierkę, krewnych, Teresę, Ludwika Bem, syna Franciszka, żonę Helenę, wnuka Eugeniusza, , ++ krewnych

16.00 Za ++ Annę, Alojzego Polnik, Martę, Alojzego, Józefa Krzyształa, Ludwikę, Karola Nowak, Józefa Piechaczek, ++ z rodzin Polonik, Krzyształa, Nowak

 

  • Poniedziałek, 30.03.2020 r. 

7.00 Za++ Wiktora Winkler, córkę Jolantę, Józefa, Janinę Wiśniewski, córkę Annę, ++ z rodzin Sobala, Winkler, Wiśniewski

17.00 Za + Wandę Menżyk – od sąsiadów

 

  • Wtorek, 31.03.2020 r. 

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące – z ofiar ze skarbonki

17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów marca – Alina Chudek

 

 1,979 total views,  1 views today