Intencje mszalne – luty 2023

  • Środa, 01.02.2023 r.

7.00 Za ++ Czesława Koszałka w r. śm., rodziców, teściów, siostry, szwagrów, Bertę, Franciszka Mizia, ++ z pokrew.

Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 02.02.2023 r. – święto Ofiarowania Pańskiego, I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Nabożeństwo pierwszoczwartkowe

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Franciszkę, Antoniego Mamcarz, wnuka Rafała, córkę Annę Pena, ++ z rodzin Mamcarz, Chłapek, Zerzoń, Klyszcz

20.00 – 21.00 Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

  • Piątek, 03.02.2023 r. – wsp. św. Błażeja, biskupa i męczennika, I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 W int. Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Emerytów i Rencistów

Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa

17.00 Msza szkolna: W int. dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych i ich rodziców

 

  • Sobota, 04.02.2023 r. – I sobota miesiąca

7.30 Różaniec

8.00 W int. Członków Żywego Różańca i Rodzin przyjmujących Pielgrzymującą MB z Szensztatu

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

14.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Liwii Aleksandry Misiak z ok. 1 r. ur. oraz jej rodziców i chrzestnych

17.00 Za ++ Marię, Romana Książek, synów Józefa i Mariana, Katarzynę, Józefa Piechaczek, synów Zygfryda i Jana, Irenę, Bartłomieja Brawański, ++ z pokrew.

 

  • V Niedziela Zwykła, 05.02.2023 r. – wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy

7.00 Za ++ Stanisława Ostrzołek, syna Bogdana, rodziców, teściów, Stefanię, Franciszka, Krystiana Winkler, ++ z pokrew.

9.00 Za ++ Konrada Godulla, żonę Joannę, synów Bolesława i Herberta, ++ z rodzin Marek, Godulla

11.00 Za ++ Łucjana Mrozek w 11 r. śm., żonę Małgorzatę, wnuczkę Łucje, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu cierp.

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Za ++ Marię Firut, męża Antoniego, Augustynę, Alojzego Sitek, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 06.02.2023 r.

7.00 Za ++ Amalię Piszczelok, rodziców Bertę, Augustyna Wieczorek, teściów Karolinę, Sylwestra Piszczelok, siostry Annę i Gertrudę, szwagra Alojzego, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 07.02.2023 r.

17.00 1. Za ++ Szczepana Tatarczyk, synową Stefanię, Marię, Henryka, Irenę, Franciszka, Wandę Wuwer, Łucje, Norberta Pukowiec, Adelajdę Gatnar, Jana Furman, Aleksandrę, Bolesława Klimowski, ++ z pokrew.

2. Za + Annę Durczok – od rodziny Dura

 

  • Środa, 08.02.2023 r.

7.00 Za ++ Damiana Bortlik, ojca Bronisława, zięcia Krystiana Durok, dziadków, ++ z pokrew.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek. 09.02.2023 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ w styczniu: Jan Jasiński, papież Benedykt XVI, Jerzy Krótki, Leon Paloc oraz zmarłych zalecanych

 

  • Piątek, 10.02.2023 r. – wsp. św. Scholastyki, dziewicy

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Stanisława Duda w r. śm., rodziców, teściów, Anielę, Alojzego Grzonka, Jerzego, Pawła, Wiktorię, Pawła Grzonka, Annę, Franciszkę Budzyński, Gertrudę, Alojzego Godula, dusze w czyśćcu cierp.

17.00 Msza szkolna: Za ++ Angelę, Cecylię, Antoniego Rufert, córki Urszulę i Renatę, synową Jolantę, zięcia Krzysztofa, Marię, Józefa Marek, syna Stanisława, ++ z pokrew.

 

  • Sobota, 11.02.2023 r. – wsp. NMP z Lourdes

15.00 Do Bożej Opatrzności za wst. MB Lurdzkiej i św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. i potrzebne łaski dla mieszkańców północnej części naszej Parafii

16.30 Różaniec

17.00 Za ++ Antoniego Płaczek, Franciszkę, Alojzego, Alfreda Kuczera, Ludwinę, Wilhelma, Józefa, Krystynę Płaczek, Bronisławę, Augustyna, Alfreda, Teresę Dryja

 

  • VI Niedziela Zwykła, 12.02.2023 r.

7.00 Za ++ Gertrudę Folwarczny, męża Stanisława, rodziców, teściów, rodzeństwo, Zofię, Józefa Tymiński, ++ z rodzin Polnik, Folwarczny

9.00 Za ++ Marię, Stanisława Kocjan, rodziców z obu stron, zięcia Władysława, Alojzego, Annę Kocjan, Anielę, Edwarda Pietrwalski, Stanisława, Andrzeja, Józefa, Edeltraudę, Ewę, Jana, Marię Kiełkowski, Helenę, Rudolfa Kasprzok, syna Eugeniusza

11.00 Chrzty i roczki

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Za ++ Edmunda Rduch w r. śm., syna Stanisława, rodziców Marię i Leona Rduch, Marię, Alojzego, Dominika Hojka, Augustynę Tatarczyk, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Poniedziałek, 13.02.2023 r.

7.00 Za ++ Alojzego Tatarczyk, rodziców, teściów, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 14.02.2023 r. – święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy

17.00 1. Za ++ Józefa Paździorko, rodziców, Gertrudę, Józefa Sobala, 5 córek, syna, synową, zięciów, ++ krewnych

2. Za ++ Grzegorza Brudny w r. śm., Bernarda, Krystynę, Zofię, Ludwika Brudny, Annę, Sylwestra Kocur, Jana, Wandę Menżyk, ++ z pokrew.

 

  • Środa, 15.02.2023 r.

7.00 Za ++ Barbarę Gonsior w 2 r. śm., rodziców Janinę i Mariana, teściów Gertrudę i Ludwika, szwagrów Jana i Józefa, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek, 16.02.2023 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 1. Za ++ Wincentego Rduch w r. śm., żonę Marię, rodziców z obu stron, Alojzego Nogły w r. śm., żonę Annę, córkę Elżbietę, synów Edwarda i Franciszka, synową Krystynę, wnuka Andrzeja, prawnuczkę Magdalenę

2. Za ++ Marię, Ignacego Wolny, syna i wnuka, Zygfryda Wacławiec, rodziców

 

  • Piątek, 17.02.2023 r. – III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Krystynę, Jana, Danutę Grzonka, Gertrudę, Józefa Błatoń, Stefanię, Jana, Helenę Kuś, Tadeusza Folwarcznego, ++ z rodzin Tatarczyk, Grzonka, Błatoń i Kuś

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00 Msza szkolna: Za ++ Teodora, Salomeę Rduch, synów Stanisława i Mieczysława, zięcia Antoniego Urban, ++ krewnych, dusze w czyśćcu cierp.

18.30 Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost w wierze i miłości do Boga i ludzi

 

  • Sobota, 18.02.2023 r.

16.30 Różaniec

17.00 Za ++ Janinę, Katarzynę, Jana Ważny, 3 synów Jana, Tadeusza i Zbigniewa, zięcia Jerzego, dziadków, ++ krewnych, Antoniego, Elżbietę Macura, 2 synów Ernesta i Reinholda, Krystynę, Karola Bassek

 

  • VII Niedziela Zwykła, 19.02.2023 r.

7.00

9.00 Za ++ Stanisława Marek w r. śm., rodziców Marię i Józefa Marek, bratową Urszulę, teściów Martę, Józefa Mrozek, Czesława, Annę Mrozek, ++ z rodzin Marek, Mrozek, Tatarczyk, Zdeb

11.00 Za ++ Martę, Alojzego Kłosek, Karolinę, Jana, Kazimierza Musiał, Krystynę Płaczek, 2 siostry, 2 braci, Stanisława Gargól, Stanisława Turek, Antoniego Świerczek, Annę, Karola Raczek, Marię, Konrada Bańczyk, Zuzannę Michalik, Zygmunta Buczek, ++ z rodzin Musiał, Bechta, Gawlikowski, Mileński, Kosiba

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Za ++ Alfreda Marcol w 2 r. śm., rodziców, teściów, ++ z rodziny

 

  • Poniedziałek, 20.02.2023 r.

7.00 Za ++ Stefanię Sobala, Karola, Wiktorię Sobala, Wilhelma, Annę Salamon, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 21.02.2023 r.

17.00 1. Za + Janinę Sonewend w 1 r. śm.

2. Za ++ Mariana Szłapka, brata Kazimierza, Elżbietę, Ludwika Gawliczek, Edmunda, Amalię Szłapka, Huberta, Zytę Holesz, Tadeusza Mocek, Anielę Fojcik, Edwarda Kura, ++ z pokrew.

 

  • Środa, 22.02.2023 r. – Środa Popielcowa

7.00

16.00 Za ++ Józefa Brudny, córkę Jolantę, Józefa, Bronisławę, Alojzego Brudny, Franciszka, Gertrudę, Justynę, Bolesława, Irenę Tatarczyk, Albertynę Tosta, ++ z rodzin Brudny, Tatarczyk, Faron, Tosta

18.00 Za ++ Czesława Mrozek w r. śm., żonę Annę, rodziców, teściów

 

  • Czwartek, 23.02.2023 r. – wsp. św. Polikarpa, biskupa i męczennika

8.00

NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE

17.00 Za ++ Józefa Orszulik w r. śm., rodziców Leonarda i Annę, dziadków, rodzeństwo, Ludwika, Agnieszkę, Janusza Zerzoń, Antoniego Szymanek, Eugenię Kraski, córkę Iwonę Kuś, Stanisława Folwarczny, Krystynę Kasieczka, ++ z rodzin Orszulik, Zerzoń, Anioł, Sobala, Szkatuła, Jabłoński

 

  • Piątek, 24.02.2023 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Franciszka, Gertrudę Pietraszczyk, rodziców, zięciów, ++ z pokrew.

NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE

17.00 Msza szkolna: Za ++ Stanisława Karkoszka w r. śm., rodziców, Alfreda, Albertynę Sokor, ++ księży

Droga Krzyżowa

 

  • Sobota, 25.02.2023 r.

7.30 Różaniec

8.00 Za ++ Amalię, Jana Szmidt, córki Helenę i Gertrudę, synów Stanisława i Eugeniusza, Leona, Edwarda, Grażynę Mucha, Genowefę, Eugeniusza Szmidt, Pawła, Stanisława Sobik

NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE

17.00 Za ++ Józefa Mizia w r. śm., Alojzego, Julię, Teresę, bertę, Franciszka Mizia, Marię, Jerzego Morawiec, Stanisława Sitek, Annę, Józefa Drobnik, rodziców, Jadwigę, Jerzego Paczyński, ++ z pokrew., ++ kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • I Niedziela Wielkiego Postu, 26.02.2023 r.

7.00 Za ++ Piotra Tatarczyk, żonę Elżbietę, rodziców, teściów, ++ z pokrew., Gertrudę, Edwarda, Leona Hojka

9.00 Za ++ Jerzego Powieśnik, rodziców Gertrudę i Józefa, brata Bernarda, Reginę, Ludwika Oślizło, syna Romana, Katarzynę Kurzydło, Alojzego Polnik, Andrzeja Montel

11.00 Za ++ Piotra Królik, ojca Kazimierza, Sylwię, Eryka, Krystynę, Józefa Piechaczek, Marię Wawiórka, Aleksandra Madras, Jana, Otylię Molenda, Ryszarda Klimek, ++ z pokrew.

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za ++ Hildegardę Nowak, rodziców, rodzeństwo, Jana, Annę Nowak, córkę Dorotę, ++ krewnych

 

  • Poniedziałek, 27.02.2023 r.

7.00 Za + Annę Godula – od Absolwentów Szkoły Podstawowej w Mszanie, rocznik 1964

 

  • Wtorek, 28.02.2023 r.

17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów lutego

 1,236 total views,  50 views today