Intencje mszalne – luty 2021

  • Poniedziałek, 01.02.2021 r.

7.00 Czesława Koszałka w r. śm., rodziców, teściów, siostry, szwagrów, Franciszka Mizia, ++ z pokrew.

9.00 Pogrzeb: śp. Aniela Rduch

 

  • Wtorek, 02.02.2021 r. – święto Ofiarowania Pańskiego

7.00 Za + Tadeusza Rataj – od Marii, Agnieszki, Ani i Jadzi Rataj z Niedźwiedzia

17.00 Za ++ Angelę Rufert w r. śm., rodziców, rodzeństwo, Antoniego, Cecylię Rufert, rodziców, córki Urszulę i Renatę, synową Jolantę, zięcia Krzysztofa, ++ z pokrew.

 

  • Środa, 03.02.2021 r. – wsp. św. Błażeja, biskupa i męczennika

7.00 Za ++ Alojzego, Martę Marek, rodziców z obu stron, Sylwię Skorupa, Jana Wrożyna, Annę, Wiktora, Jana Antończyk, Jana Grabiec, Władysława Wieliczko, ++ kapłanów i siostry zakonne

Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 04.02.2021 r. – I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Nabożeństwo pierwszoczwartkowe

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Szczepana Tatarczyk, synową Stefanię, Marię, Henryka, Irenę, Franciszka Wuwer, Wandę Wuwer, Łucję, Norberta Pukowiec, Adelajdę Gatnar, Jana Furman, ++ z pokrew.

 

  • Piątek, 05.02.2021 r. – wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy, I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 W int. Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Emerytów i Rencistów

Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa

17.00 Msza szkolna: W int. dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych i ich rodziców

 

  • Sobota, 06.02.2021 r. – wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników, I sobota miesiąca

7.30 Różaniec

8.00 W int. Członków Żywego Różańca

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

17.00 Za ++ Jana Molenda w 16 r. śm., żonę Otylię, zięcia Ryszarda Klimek, ojca Aleksandra, ++ z rodzin Molenda, Tatarczyk, Klimek, Chłopek, Krystyne Piechaczek, Kazimierza Królik, syna Piotra, Annę, Wilhelma Kozielski, Jerzego Malka, ++ z pokrew.

Chrzest: Tomasz Kamil Henkel

 

  • V Niedziela Zwykła, 07.02.2021 r.

7.00 Za ++ Gertrudę Folwarczny, męża Stanisława, rodziców, teściów, rodzeństwo, Zofię, Józefa Tymiński, ++ krewnych

9.00 Za ++ Bronisławę, Eugeniusza Banaszewski w r. śm., Łucję, Roberta, Stanisława, Tomasza, Ewę Folwarczny

11.00 Za ++ Martę, Alojzego Kłosek, Karolinę, Jana, Kazimierza Musiał, Krystynę Płaczek, 2 siostry, 2 braci, bratową, Stanisława Gargól, Antoniego Świerczek, Stanisława Turek, Karola Raczek, Stanisława Liszka, Konrada Bańczyk, Zygmunta Buczek, Jana Bechta, ++ z rodzin Musiał, Gawlikowski, Mileński, Kosiba

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Za ++ Franciszka Marcol w r. śm., rodziców, 2 braci Jana i Czesława, teścia Pawła Oślizło

 

  • Poniedziałek, 08.02.2021 r.

7.00 Za + Tadeusza Rataj – od siostry Barbary wraz z rodziną z Niedźwiedzia

 

  • Wtorek, 09.02.2021 r.

17.00 1. Za ++ Bolesława, Helenę Kozielski, rodziców Łucję, Antoniego Tetla, synów, zięcia, Wandę, Jana Menżyk, Jana Hojka, Jerzego Reclik, ++ z pokrew.
2. Za + Rajmunda Hojka

 

  • Środa, 10.02.2021 r. – wsp. św. Scholastyki, dziewicy

7.00 Za ++ Bronisława Bortlik, syna Damiana, zięcia Krystiana Durok, rodziców, teściów, ++ z pokrew.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek. 11.02.2021 r. – wsp. NMP z Lourdes

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ w styczniu: Józef Wawrosz, Czesław Gąsior, Ingeborga Kozielska, Stanisław Płaczek oraz zmarłych zalecanych

 

  • Piątek, 12.02.2021 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Stanisława Duda w r. śm., rodziców, teściów, siostry, braci, Wiktorię, Pawła, Jerzego, Pawła Grzonka, dziadków, Gertrudę, Alojzego Godula, Annę, Franciszka Budzyński, Bolesława Podeszwa, dusze w czyśćcu cierp.

17.00 Msza szkolna: Za ++ Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk w r. śm., rodziców z obu stron, zięciów, ++ z pokrew.

 

  • Sobota, 13.02.2021 r.

16.30 Różaniec

17.00 Za ++ Józefa Paździorko, rodziców, Gertrudę, Józefa Sobala

 

  • VI Niedziela Zwykła, 14.02.2021 r.

7.00 Za ++ Edmunda Rduch w r. śm., syna Stanisława, rodziców Marię i Leona, Dominika, Marię, Alojzego Hojka, Augustynę Tatarczyk, rodziców, dusze w czyśćcu cierp.

9.00 Za ++ Amalię, Jana Szmidt, synów Stanisława i Eugeniusza, córkę Gertrudę, zięcia Leona, wnuka Eugeniusza, Grażynę Mucha, Edwarda Mucha, ++ z pokrew.

11.00 Za Parafian

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00 Za ++ Marię Firut, męża Antoniego, rodziców, Augustynę Sitek, męża Alojzego, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 15.02.2021 r.

7.00 Za ++ Andrzeja Konieczny, syna Marcina, rodziców, teściów, Alojzego, Jana Mariana, Annę Suchy, Cecylię Nalepa, Mieczysława Sonewend, Stanisława, Dawida Sarach, Stanisława Brzóska, Franciszka Kozieł, ++ krewnych

 

  • Wtorek, 16.02.2021 r.

17.00 1. Za ++ Antoniego, Martę, Edwarda Sitek, Ludwika, Karolinę Sitek, ++ dzieci, Józefa, Martę Rduch, ++ dzieci, Jana, Bronisława Krzyształa, Stefanię, Eugeniusza Witek, Rudolfa, Gertrudę Parma
2. Za ++ Franciszka Hejna w r. śm., syna Piotra, zięcia Janusza, rodziców

 

  • Środa Popielcowa, 17.02.2021 r.

7.00 Za ++ Marię, Romana Książek, syna Józefa, Katarzynę, Józefa Piechaczek, synów Zygfryda i Jana, Irenę, Bartłomieja Brawański, ++ krewnych

16.00 Za ++ Alojzego Rduch, rodziców Anielę i Józefa, dziadków, wujka Stanisława, Anielę, Albertynę Stabla, Władysława Jurek, Marię Mikusz, Helenę, Edwarda Wyputa, ++ z pokrew.

18.00 Za + Krystiana Polnik – od Urszuli i Bolesława Tyrpów z Wadowic

 

  • Czwartek, 18.02.2021 r.

8.00 Za + Tadeusza Rataj – od brata Władka z rodziną z Niedźwiedzia

NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE

17.00 Za ++ Teodora, Salomeę Rduch, rodziców z obu stron, Antoniego Urban, ++ krewnych

 

  • Piątek, 19.02.2021 r. – III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Krystynę, Jana, Danutę Grzonka, Gertrudę, Józefa Błatoń, Jana, Stefanię, Helenę Kuś, Tadeusza Folwarcznego, ojca Ernesta, ++ z rodzin Grzonka, Tatarczyk, Kuś, Błatoń, Ochojski, Mrozek, Klyszcz, Kołacki

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE

17.00 Msza szkolna: 1. Za ++ Stanisława Karkoszka w 10 r. śm., rodziców, teściów Albertynę, Alfreda Sokor, ++ krewnych
2. Za + Ingeborgę Kozielski – od byłego zarządu KGW- MSZANA

17.30 Droga Krzyżowa

18.30 Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o pogłębienie wiary i miłości do Boga i bliźnich

 

  • Sobota, 20.02.2021 r.

7.30 Różaniec

8.00 Za ++ Józefa, Gertrudę Sobala, córki, syna, synową, Hieronima Machnik, syna Tadeusza

NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE

16.45 Nabożeństwo na zakończenie adoracji

17.00 Za ++ Janinę,. Katarzynę, Jana Ważny, 3 synów Jana, Tadeusza, Zbigniewa, zięcia Jerzego, dziadków, ++ krewnych, Antoniego, Elżbietę Macura, 2 synów Ernesta i Reinholda, Krystynę, Karola Bassek

Roczek: Dominik Tomasz Tatarczyk

 

  • I Niedziela Wielkiego Postu, 21.02.2021 r.

7.00 Za ++ Alojzego Tatarczyk, rodziców, teściów, ++ z rodzin Tatarczyk, Wieczorek, Marek, Holesz, Achtelik

9.00 Za ++ Konrada Godulla, żonę Joannę, synów Bolesława i Herberta, ++ z rodzin Marek, Godulla

11.00 W int. dziecka przyjmującego chrzest Leona Jana Krupiński oraz o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla rodzin Krupiński i Grzegoszczyk

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za ++ Józefa Antończyk, syna Ryszarda, ++ z rodzin Antończyk, Matloch

 

  • Poniedziałek, 22.02.2021 r. – święto Katedry św. Piotra Apostoła

7.00 Za ++ Marię, Stanisława Kocjan, rodziców z obu stron, zięcia Władysława, Alojzego, Annę Kocjan, Anielę, Edwarda Pietrwalski, Stanisława, Andrzeja, Jana, Marię, Józefa, Edeltraude, Ewę Kiełkowski, Helenę Kasprzok, syna Eugeniusza

 

  • Wtorek, 23.02.2021 r.

17.00 Za ++ Marię, Pawła Gonsior, rodziców, syna Huberta, synową Irenę, Emilie Wacławik, 2 mężów, Józefa, Mariannę Baran, syna Czesława, ++ rodzeństwo

 

  • Środa, 24.02.2021 r.

7.00 Za ++ Józefa Brudny, córkę Jolantę

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • Czwartek, 25.02.2021 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 1. Za ++ Stanisława Marek w r. śm., rodziców Marie i Józefa, teściów Martę i Józefa Mrozek, bratową Urszulę, Cezarego Leśniewski, ++ z rodzin Marek, Mrozek, Tatarczyk, Zdeb
2. Za + Rajmunda Hojka

 

  • Piątek, 26.02.2021 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Józefa Mizia w r. śm., rodziców, Teresę, Franciszka Mizia, Marię, Jerzego Morawiec, Stanisława Sitek, Annę, Józefa Drobnik, rodziców, ++ kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.

17.00 Za ++ Wincentego Rduch w r. śm., żonę Marię, Alojzego Nogły w r. śm., żonę Annę,. synów Edwarda, Franciszka, synową Krystynę, wnuka Andrzeja

17.30 Droga Krzyżowa

 

  • Sobota, 27.02.2021 r.

16.30 Różaniec

17.00 Za ++ Hildegardę Nowak w r. śm., rodziców, teściów Jana, Annę Nowak, rodzeństwo z obu stron

 

  • II Niedziela Wielkiego Postu, 28.02.2021 r.

7.00 Za ++ Marię, Ignacego Kopiec, syna Eryka, synową Aurelię, Bronisławę, Jana Wita, córki Jadwigę i Różę, syna Stanisława, zięciów Rudolfa, Franciszka, dziadków z obu stron, ++ z pokrew. Wita, Kopiec, Wolny, Przybyła, ++ przyjaciół, sąsiadów, dusze w czyśćcu cierp.

9.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów lutego

11.00 Za ++ Gertrudę Bednarczyk, męża Antoniego, Ludwika, Marię Chorowski, Ludwika, Franciszkę Bednarczyk, Anielę, Alojzego Rączka, Marię, Karola Bicherl, ++ krewnych

15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16.00 Za ++ Helenę Adamek w 21 r. śm., męża Brunona, Irenę, Ludwika Mura, rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagierki, szwagrów, ++ z pokrew.

 2,390 total views,  1 views today