Intencje mszalne – czerwiec 2020

  • Poniedziałek, 01.06.2020 r. – święto NMP Matki Kościoła

7.00 Za ++ Annę, Antoniego Oślizło, 2 synów, synową, Adama Nowak, Michała Rataj, 2 żony, córkę, syna, synową, Stanisława Reclik, syna Łucjana

 

  • Wtorek, 02.06.2020 r.

17.00 1. Za ++ Alfreda Zerzoń w 2 r. śm., 2 braci, rodziców, teściów, Jadwigę Oleś, Rafała Larysz, Leona Herman, Bolesława Rduch, dusze w czyśćcu cierp.
2. Za + Jadwigę Graniczną we wspomnienie r. ur. – od siostry Heleny z mężem

 

  • Środa, 03.06.2020 r. – wsp. św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

7.00 Za ++ Teresę Dryja, Augustynę, Bronisławę, Alfreda Dryja, Andrzeja, Stanisława Nalepka, Józefa Brożek
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 04.06.2020 r. – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego
Nabożeństwo pierwszoczwartkowe
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące – z ofiar ze skarbonki

 

  • Piątek 05.06.2020 r. – wsp. św. Bonifacego, biskupa i męczennika, I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 W int. Czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa
17.00 Msza szkolna: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł., światło Ducha Św. dla Emilii Książek z ok. 18 r. ur.

 

  • Sobota, 06.06.2020 r. – I sobota miesiąca

7.30 Różaniec
8.00 W intencji Członków Żywego Różańca
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
17.00 Za ++ Annę, Stanisława Mitko, Józefę, Antoniego Kożuch, Włodzimierza Turniak, ++ krewnych

 

  • Niedziela, 07.06.2020 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.00 Za ++ Marię Tatarczyk w r. śm., męża Franciszka, syna Jerzego, Rozalię, Leona Gawliczek, Franciszkę, Jana, Annę Tatarczyk, Gertrudę, Jerzego, Zygfryda, Leona Achtelik, Annę, Bernarda, Jadwigę Tatarczyk, Zofię, Zygmunta Szlijan, Krystynę Piechaczek, Otylię, Jana Molenda, Ryszarda Klimek
9.00 Za ++ Annę, Wiktora, Jana Antończyk, Jana Grabiec, Damiana Tront
11.00 Za ++ Józefa Pukowiec, rodziców, teściów, Martę, Annę Pukowiec, dziadków Pukowiec, Marek, Przeliorz, Tkocz
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Janinę Ledwoń, rodziców, teściów, Marię Telega, Lidię Kranc, Barbarę Czupryniak, Sebastiana Szmuk, Bernarda Powieśnik

 

  • Poniedziałek, 08.06.2020 r. – wsp. św. Jadwigi, królowej

7.00 Za ++ Zofię, Zygmunta Szlijan, rodziców, teściów, ++ z rodzin Tatarczyk, Achtelik, Adama Nowak

 

  • Wtorek, 09.06.2020 r.

17.00 1. Za ++ Zofię Tatarczyk w 1 r. śm., męża Franciszka, rodziców, teściów, krewnych z obu stron, Salomeę, Eryka Gwóźdź
2. Za ++ Barbarę Salamon w 6 r. śm., siostrę Mirosławę, Huberta Polnik, rodziców, teściów, Annę Krótki, Alfreda Gonsior, Mariana Biel, ++ z pokrew.

 

  • Środa, 10.06.2020 r.

7.00 Za ++ Józefa Drobnik w r. śm., rodziców, Karolinę, Ludwika, Jana, Marię, Mariannę Grzonka, Krystynę, Jana Mitko, Józefa Mizia, rodziców, Otylię Tkocz, Elżbietę, Jerzego Marek, ++ kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 11.06.2020 r. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.00 Za ++ Edwarda, Gertrudę Woryna, córkę Annę, męża Leona, Rudolfa Hejna, syna Jerzego, Jana Dziadek, żonę Annę i Marię, córki Rutę, Łucję, Elżbietę, syna Henryka, żonę Reginę, Alojzego Tatarczyk, ++ z pokrew., kapłanów, sąsiadów i dusze opuszczone
9.00 W intencji ofiarodawców
Procesja eucharystyczna wokół kościoła
11.00 Za ++ Franciszka Mizia w r. śm., rodziców, teściów, brata Józefa, Edwarda, Damiana Szewczyk, Krystynę Piechaczek, Bolesława Mizia, Czesława Koszałka, Anielę, Jana Orzechowski, ++ z pokrew.
16.00 Za ++ w miesiącu maju: Helena Hojka, Róża Kołacka oraz ++ zalecanych

 

  • Piątek, 12.06.2020 r. – wsp. bł. męczenników Józefa Czempiela, Emila Szramka, prezbiterów i Towarzyszy

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Łucję, Franciszka Rduch, Zofię, Tomasza Brozdeczko, ++ z rodzin Rduch, Brozdeczko
17.00 Msza szkolna: Za ++ Pawła Koszut w 1 r. śm., rodziców i teściów

 

  • Sobota, 13.06.2020 r. – wsp. św. Antoniego z Padwy, prezbitera i dK

15.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosł. dla przyjmującej chrzest Emilii Heleny Zerzoń oraz jej rodziców i chrzestnych
17.00 W intencji Czcicieli MB Fatimskiej
Różaniec fatimski

 

  • XI Niedziela Zwykła, 14.06.2020 r.

7.00 Za ++ Gertrudę, Karola, Pawła Raczek, córkę Gertrudę Wawrzyniak, Alojzego Wawrosz, ++ z pokrew.
9.00 Za ++ Józefa, Emilię, Antoniego Zając, Wandę, Jana Sitek, Barbarę Szymańską, ++ krewnych
11.00 Chrzty i roczki
15.30 Nabożeństwo eucharystyczne
16.00 Za ++ Jadwigę i Henryka Graniczny w 1 r. śm.

 

  • Poniedziałek, 15.06.2020 r.

7.00 Za ++ Romana Piechaczek w r. śm., żonę Marię, Jolantę Polnik, Edwarda Wija, Franciszka Wziętek, Janusza Krzyształa, ++ z rodzin Wija, Hluchnik, Pukowiec

 

  • Wtorek, 16.06.2020 r.

17.00 1. Za ++ Martę, Stanisława Antończyk, córkę Anielę, syna Józefa, zięcia Rafała Grabiec, wnuki, Józefę, Ludwika Paloc, dzieci zięciów i synową, Gertrudę, Leona Salamon, syna Edwarda, Konstantego Mandrela, siostrę Walerianę, Annę, Pawła Brudny, ++ z rodzin Paloc, Antończyk, Tront, Salamon, Mandrela, Grabiec
2. Za ++ Różę Steuer w 4 r. śm., rodziców i teściów

 

  • Środa, 17.06.2020 r. – wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

7.00 Za ++ Annę, Józefa Szlachta, Pelagię Klimala, Annę Sierny, Franciszkę, Alojzego Płaczek, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 18.06.2020 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Edwarda, Ernestynę Brzoza, Wiktorię, Jana Berger, ++ z pokrew.

 

  • Piątek, 19.06.2020 r. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Mariannę, Pawła Pukowiec, 2 synów, 2 zięciów, synową, wnuka, ++ z pokrew., Annę, Franciszka Godula, 4 córki, 4 zięciów, wnuki, ++ z pokrew.
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00 Msza szkolna: Za ++ Teresę, Eugeniusza Duński, Krystynę Fiałek, dziadków z obu stron
Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa

 

  • Sobota, 20.06.2020 r. – wsp. Niepokalanego Serca NMP

12.00 W intencji dziecka przystępującego do Wczesnej Komunii św.
16.30 Różaniec
17.00 1. Za ++ Zytę Krzyżok w r. śm., męża Romana, syna Tadeusza, ++ z pokrew.
2. Za ++ Edwarda Pawlas w r. śm., rodziców Amalię i Franciszka, Leopoldynę, Józefa Sosna, syna Józefa, Kornelię, Gerarda, Jerzego Zrostek, ++ z pokrew.

 

  • XII Niedziela Zwykła, 21.06.2020 r.

 7.00 Za ++ Alojzego Kokot, Rudolfa, Annę, Klarę Kokot, Marię, Wacława Kamiński, synów Bernarda i Bolesława, wnuka Andrzeja, ++ z pokrew.
9.00 Za ++ Ludwika, Reginę, Tadeusza Pawera, Gerarda Kuczera, Henryka Przybyła, Łucję, Annę, Jana Pukowiec, dziadków, Franciszka Pawera, ++ z pokrew.
11.00 Za ++ Joachima, Julię, Gertrudę Białecki, rodziców Franciszka i Florentynę, braci Teodora i Alojzego, synową Małgorzatę, Ludwika Białecki, żonę Albinę, ++ z pokrew.
12.30 W intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św.
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Leona Student, zięcia Jerzego Paloc, rodziców Edmunda, Albertynę, Franciszka, Bogdana, Lucjana Toman, Felicję, Edwarda, Wiesława Hudek, Antoniego Świerczek, Alojzego, Czesława, Bronisława Paloc, ++ z pokrew., Stanisława, Tomasza, Ewę, Roberta, Łucję Folwarczny, Alfreda, Krystynę, Jerzego Henkel, Różę, Gerarda, Olka Marek, Eugeniusza Szulik, Bronisławę, Eugeniusza Banaszewski, ++ z pokrew. Gawlok, Rosiak, Piechaczek, Szymik

 

  • Poniedziałek, 22.06.2020 r.

7.00 Za ++ Irenę Rduch, rodziców, Krystynę, Wilhelma Rduch, syna Jerzego, Gertrudę, Eryka, Józefa Hudek, Jana Gąsior, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Wtorek, 23.06.2020 r.

17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Ojców naszej Parafii z ok. Dnia Ojca

 

  • Środa, 24.06.2020 r. – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7.00 Za ++ Janusza Klyszcz, rodziców Antoninę i Alojzego, teściów Zofię, Pawła Stabla, Marię, Henryka Zenka, Jerzego Rumpel, Stanisława Mazurczak, Henryka Polok, syna Tadeusza, Helenę, Romana Buchta, Helenę Kamczyk, Joanne Wawrzyńczyk, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 25.06.2020 r.

12.00
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 Za ++ Albertynę, Antoniego Błatoń, Franciszkę, Zygfryda Przybyła, ++ z pokrew.

 

  • Piątek 26.06.2020 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Annę Suchy, syna Jana, rodziców, teściów, ++ krewnych
17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Małżonków przeżywających kolejne rocznice ślubu w II kwartale – Małgorzata i Zenon Ziemak /40 r. śl./

 

  • Sobota, 27.06.2020 r.

16.30 Różaniec
17.00 Za + Ireneusza Moczała w 1 r. śm.

 

  • XIII Niedziela Zwykła, 28.06.2020 r.

7.00 Za ++ Janusza Krzyształa, ojca Alojzego, Adelę, Engelberta, Eugeniusza Hluchnik, rodziców, ++ z pokrew.
9.00 Za ++ Stefanię Sobala, rodziców Karola i Wiktorię, teściów Wilhelma i Annę, Marię Pukowiec
11.00 Za ++ Jana Mitko w r. śm., rodziców Jadwigę i Franciszka, ++ z pokrew.
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Rajmunda Szołtysek, rodziców, teściów, 2 siostry, 3 szwagrów, Henryka Szkatuła, Stefana Szczurek, siostrę Irenę, Tadeusza Wilczek, Rudolfa Marszolik, Rudolfa Macura, Huberta Pilch

 

  • Poniedziałek, 29.06.2020 r. – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

7.00 Za ++ Zofię Tatarczyk w r. śm., męża Stanisława, Justynę Chmielowiec, Zygfryda Kruczek
17.00 Za ++ Urszulę Marek w r. śm., rodziców, siostrę Renatę, bratową Jolantę, szwagra Krzysztofa, Marię, Józefa Marek, syna Stanisława, Mariana Szostek, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 30.06.2020 r.

17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów czerwca

 863 total views,  83 views today