Intencje mszalne – listopad 2020

  • Niedziela, 01.11.2020 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00 Za ++ Alojzego Krzyształa, syna Janusza, Martę, Antoniego, Józefa, Annę Krzyształa, Wiktorię, Józefa Pukowiec, Marię, Alfreda Klyszcz, Franciszkę, Roberta, Stanisława, Eugeniusza Błatoń, Annę, Alojzego Polnik, Edwarda Bednarczyk, ++ z pokrew.
9.00 Za ++ Genowefę, Franciszka, Łucję, Stanisława, Jana, Alojzego, Władysława Wawrosz, Zofię, Ludwika, Krystynę, Bernarda, Grzegorza Brudny, Wandę, Jana Menżyk, Matyldę, Józefa, Edwarda, Damiana Szewczyk
11.00 Za ++ Leona Tatarczyk, żonę Helenę, ++ z rodzin Tatarczyk, Zielinkiewicz, Mac
15.15 Różaniec za zmarłych
16.00 Za ++ Jadwigę, Franciszka Mitko, syna Jana, Jacka Rduch, syna Bolesława

 

  • Poniedziałek, 02.11.2020 r. – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

7.00 Za ++ Józefa Książek, rodziców Romana i Marię, Jana, Martę Płaczek, Władysława Wawrosz
9.00 Za zmarłych zalecanych – procesja na cmentarz
17.00 Za ++ Emilię, Józefa Polnik, syna Janusza, dusze w czyśćcu cierp.
Różaniec za zmarłych

 

  • Wtorek, 03.11.2020 r.

17.00 1. Za ++ Gertrudę, Ludwika, Antoniego Marek, ++ krewnych, Bronisławę, Antoniego, Piotra, Władysława Ziemak, córkę Wandę, synową Irenę
2. Za + Beatę Raszkowską w 3 r. śm.
Różaniec za zmarłych

 

  • Środa, 04.11.2020 r. – wsp. św. Karola Boromeusza, biskupa

7.00 Za ++ Martę, Augustyna Brzoza, Annę, Jana Pruszowski, Barbarę, Józefa Brzoza, Annę, Ryszarda Lyrka, Joannę, Józefa Cavents, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.00 Za zmarłych z Dnia Zadusznego
Różaniec za zmarłych

 

  • Czwartek, 05.11.2020 r. – I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Nabożeństwo I czwartkowe
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za zmarłych zalecanych z Dnia Zadusznego oraz ++ kapłanów
Różaniec za zmarłych

 

  • Piątek, 06.11.2020 r. – I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 W intencji Czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
17.00 Msza szkolna: W intencji dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców
Różaniec za zmarłych

 

  • Sobota, 07.11.2020 r. – I sobota miesiąca

8.00 W intencji Członków Żywego Różańca
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
13.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Justyny Wuwer z ok. 85 r. ur. /Te Deum/
16.30 Różaniec za zmarłych
17.00 Za ++ Hildegardę Nowak, rodziców, teściów, Jana, Annę Nowak, Antoninę, Karola Cnota, Annę Gąsior

 

  • XXXII Niedziela Zwykła, 08.11.2020 r.

7.00 Za ++ Marię Klyszcz w r. śm., męża Alfreda, Krystynę, Jana, Danutę Grzonka, Edytę, Józefa, Ryszarda Widuch, dziadków, ++ krewnych
9.00 Za ++ Otylię, Bolesława Grzonka, Wandę Wiertelorz, ++ z pokrew.
11.00 Chrzty i roczki
15.30 Różaniec za zmarłych
16.00 Za zmarłych zalecanych z Dnia Zadusznego

 

  • Poniedziałek, 09.11.2020 r. – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7.00 Za ++ Bolesława Kłosek, siostry, brata, rodziców, teściów, Annę Kocjan, 3 braci, Łucję, Józefa Mitko, Marię Mucha

 

  • Wtorek, 10.11.2020 r. – wsp. św. Leona Wielkiego, papieża i dK.

17.00 Za ++ Antoniego Firut w r. śm., żonę Marię, rodziców, teściów, ++ z pokrew.

 

  • Środa, 11.11.2020 r. – wsp. św. Marcina z Tours, biskupa

7.00 Za ++ Stanisława Rduch w r. śm., ojca Edmunda, Marię Hojka w r. śm., Dominika, Alojzego Hojka, Augustynę, Klarę, Jana, Józefa Tatarczyk, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 12.11.2020 r. – wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ w październiku: Andrzej Marek, Anna Raczek oraz za zmarłych zalecanych

 

  • Piątek, 13.11.2020 r. – wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Małgorzatę Wolny w r. śm.
17.00 Msza szkolna: Za ++ Józefa Orszulik, rodziców, dziadków, rodzeństwo, Agnieszkę, Ludwika Zerzoń, rodziców, teściów, ++ z rodzin Orszulik, Zerzoń

 

  • Sobota, 14.11.2020 r.

14.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Członków Liturgicznej Służby Ołtarza
16.30 Różaniec
17.00 1. Za ++ Andrzeja Rozalię Bugla, Franciszkę, Augustyna Wolny, Karola Bugla
2. Za ++ Annę Drobnik w 1 r. śm., męża Józefa

 

  • XXXIII Niedziela Zwykła, 15.11.2020 r.

7.00 Za ++ Zytę Gąsior, męża Romana, rodziców, teściów, 4 braci, szwagrów, Jerzego Czyż, ++ z rodzin Marek, Gąsior
9.00 1. Za ++ Hildegardę Tomziński w r. śm., męża Stanisława, rodziców z obu stron, ++ z pokrew.
2. Za + Wandę Menżyk w 1 r. śm. /ks. Marek/
11.00 Za ++ Teresę, Ludwika Bem, syna Franciszka, żonę Helenę, wnuka Eugeniusza, Gertrudę, Ryszarda Rzazonka, siostry, brata, szwagrów, szwagierkę, krewnych
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Hildegardę Wita w r. śm., męża Józefa, syna Bogdana, wnuka Sebastiana, rodziców, teściów

 

  • Poniedziałek, 16.11.2020 r.

7.00 Za ++ Sławomira Bielaszewskiego, żonę Jolantę, Eryka Pająk w r. śm., rodziców z obu stron, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 17.11.2020 r. – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

17.00 1. Za ++ Henryka Bura, teścia Alojzego Polnik, ++ z pokrew.
2. Za + Irenę Mura w 1 r. śm.

 

  • Środa, 18.11.2020 r. – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

7.00 Za ++ Justynę Chmielowiec w r. śm., Zofię, Stanisława Tatarczyk, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 19.11.2020 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1. Za ++ Józefa Zerzoń w r. śm., rodziców, 2 braci, Antoninę, Bolesława Nawojowski, Marię, Stanisława Gurgul, Czesława Lustofin, ++ z pokrew.
2. Za + Barbarę Polnik – od rodziny Staboniów

 

  • Piątek, 20.11.2020 r. – wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera, III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk, rodziców, zięciów, Annę, Jana Suchy, Stanisława Mrowiec, Franciszkę, Jerzego Hojka, syna Jerzego, Jana, Pelagię Klimala, Martę Cichy, ++z pokrew.
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00 Msza szkolna: Za ++ Ernestynę Brzoza, męża Edwarda w r. śm., ++ z pokrew.
18.30 Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost w wierze i miłości do Boga i ludzi

 

  • Sobota, 21.11.2020 r. – wsp. Ofiarowania NMP

13.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Ireny i Krystiana Pawlas z ok. 50 r. ślubu /Te Deum/
15.00 Ślub: Joanna Majchrzak – Bartosz Turek
16.30 Różaniec
17.00 Za ++ Edwarda Sitek, rodziców, brata Jerzego, żonę, syna, Jana, Ludwinę Sitek, 2 córki, syna Augustyna, Janusza, Henryka Jamrozik, ++ z rodzin Sitek, Bem, Sobala, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Niedziela, 22.11.2020 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

7.00 Za ++ Marię, Ignacego Kopiec, syna Eryka, synową Aurelię, Bronisławę, Jana Wita, córkę Jadwigę, syna Stanisława, zięcia Rudolfa i Franciszka, ++ z pokrew.
9.00 Za ++ Bolesława Wuwer w r. śm., jego rodziców Jana i Marię, brata, 4 siostry, Leopoldynę, Alojzego Marek, 4 synów, córkę Zytę, Romana Gąsior, Kazimierza Wiśnickiego
11.00 Za ++ Józefa Wija, żonę Gertrudę
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Cecylii i św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Członków Zespołu Śpiewaczego MSZANIANKA

 

  • Poniedziałek, 23.11.2020 r.

7.00 Za ++ Alojzego, Martę Marek, Sylwię Skorupa, Jana Wrożyna, Wiktora, Annę, Jana Antończyk, Jana Grabiec, Władysława Wieliczko, Ryszarda, Luizę Wrożyna, Bolesława, Klementynę Adamczyk, Stanisława Bojarski, Piotra Paliga, Alojzego Zimoń

 

  • Wtorek, 24.11.2020 r. – wsp. św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy

17.00 Za ++ Bronisława Krzyształa w 7 r. śm., ojca Jana, Antoniego, Martę, Antoniego Sitek, Krzysztofa Marię Krzyształa, ++ dzieci, Anielę, Tadeusza Chrostowski, Piotra Pukowiec, matkę Annę

 

  • Środa, 25.11.2020 r. – wsp. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy

7.00 Za ++ Engelberta Tront w r. śm., rodziców, 2 braci, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 26.11.2020 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1. Za ++ Józefa Mrozek w r. śm., żonę Martę, rodziców, teściów, rodzeństwo, 2 zięciów, ++ z rodzin Mrozek, Tatarczyk
2. Za + Barbarę Polnik – od Jolanty i Andrzeja Satława

 

  • Piątek, 27.11.2020 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Marię, Wojciecha, Stanisława, Alberta Suchy, ++ z pokrew.
17.00 Msza szkolna: Za ++ Marię, Józefa Marek, rodziców, syna Stanisława, synową Urszulę, Antoniego, Angelę, Cecylię Rufert, córkę, synową, zięcia, ++ z pokrew.

 

  • Sobota, 28.11.2020 r.

16.30 Różaniec
17.00 1. Za ++ Anielę Sitek w r. śm., męża Alojzego, rodziców
2. Za ++ Joannę Wawrzyńczyk w 6 r. śm., Jerzego, Szczepana, Teodozję Rumpel, Zofię, Pawła Stabla, Marię, Henryka Zenka, Janusza Klyszcz, Jerzego Gwóźdź, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • I Niedziela Adwentu, 29.11.2020 r.

7.00 Za + Władysława Hluchnik
9.00 Za ++ Franciszka Stęchły w r. śm., rodziców z obu stron, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.
11.00 Za ++ Antoniego Płaczek, Franciszkę, Alfreda Kuczera, Wilhelma, Ludwinę, Józefa, Krystynę Płaczek, Augustyna, Bronisławę, Alfreda, Teresę Dryja, Wernera Gedecki
15.30 Nabożeństwo adwentowe
16.00 Za ++ Helenę Marek w 7 r. śm., męża Alojzego, Pawła, Annę Tlołka, synów Stanisława i Zygfryda, synową Hildegardę, Augustyna, Salomeę Marek, Jana, Marię, Bolesława Tolarz

 

  • Poniedziałek, 30.11.2020 r. – święto św. Andrzeja, Apostoła

7.00 Za ++ Rafała, Antoniego, Franciszka Mamcarz, Annę Pena, ++ z rodzin Zerzoń, Chłapek, Klyszcz
17.00 Roraty: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów listopada

 1,162 total views,  13 views today