Intencje mszalne – sierpień 2019

  • Czwartek, 01.08.2019 r. – wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i dK, I czwartek miesiąca

8.00: O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Nabożeństwo I czwartkowe
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za ++ Marię, Antoniego Firut, rodziców, teściów, ++ z pokrew.

  • Piątek, 02.08.2019 r. – wsp. MB Anielskiej, odpust Porcjunkuli, I piątek miesiąca

7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: W intencji Czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa
17.00: W intencji dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców

 

  • Sobota, 03.08.2019 r. – I sobota miesiąca

7.30: Różaniec
8.00: W intencji Członków Żywego Różańca
Nabożeństw do Niepokalanego Serca Maryi
14.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Adama Tatarczyk z ok. 50 r. ur. /Te Deum/
17.00: Za ++ Józefa Paździorko w 4 r. śm., rodziców i teściów

 

  • XVIII Niedziela Zwykła, 04.08.2019 r.

7.00: Za ++ Annę, Augustyna Marek, Ludwika Goraus, Jadwigę, Pawła Grzegoszczyk, Stanisława, Edytę Marek, Tadeusza Bzdek, Iwonę Bem, ++ z rodzin Marek, Goraus, Grzegoszczyk
10.00: Za ++ Jana, Wandę Sitek, Józefa, Emilię, Antoniego Zając, ++ z pokrew.
16.00: Za ++ Jana, Gertrudę, Gonsior, Krystynę, Wilhelma Rduch, Irenę, Jerzego Rduch, Gertrudę, Eryka, Józefa Hudek, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Poniedziałek, 05.08.2019 r.

7.00: Za ++ Rafała Pawlas, żonę Rozalię, zięcia Bolesław Gardian, wnuka Tomasza, Józefa Hejna, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Wtorek, 06.08.2019 r. – święto Przemienienia Pańskiego

17.00:1. Za ++ Hermana Grabiec, żonę Albertynę, syna Zygmunta, ++ z rodzin Grabiec, Rduch, Sitek
2. Za + Jadwigę Graniczną – od rodziny Kubickich oraz Barbary i Jerzego Brauer z Ustki

 

  • Środa, 07.08.2019 r.

7.00: Za ++ Jerzego Polnik w r. śm., żonę Agnieszkę, rodziców, zięcia Rudolfa, Zofię, Marię, Władysława, Stanisława Wójcik, Martę, Adolfa Janoszka, Iwonę Kuś, ++ z rodzin Polnik, Oślizło, Bielski
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 08.08.2019 r. – wsp. św. Dominika, prezbitera

12.00: Ślub: Anna Wieszołek – Tomasz Trzcionka
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za zmarłych w lipcu oraz ++ zalecanych

 

  • Piątek, 09.08.2019 r. – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża /Edyty Stein/ dziewicy i męcz., patronki Europy

7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: Za ++ Marcina Grzonka, Marię, Józefa Klepek, Halinę, Piotra Osliźlok, Elżbietę, Wiktora Grzonka, Marię, Jana Urbanek, Augustynę, Annę Klepek

 

  • Sobota, 10.08.2019 r. – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

15.00: Ślub: Aleksandra Jamróz – Piotr Górnicki
16.30: Różaniec
17.00: Za ++ Reinharda Zerzoń w r. śm., Martę, Wincentego Zerzoń, Annę, Karola Kozielski, Jerzego Kozielski w r. śm., ++ z rodzin Zerzoń, Kozielski, Klimala, Klyszcz

 

  • XIX Niedziela Zwykła, 11.08.2019 r.

7.00: Za ++ Janusza Krzyształa, ojca Alojzego, Adelę, Engelberta, Eugeniusza Hluchnik, ++ z pokrew.
10.00: Za ++ Alojzego Kotula w r. śm., rodziców Otylię i Jana, Teodozję, Augustyna Skowronek, Annę, Aleksandra Wachtarczyk, Martę Wodecką, ++ z pokrew.
16.00: Chrzty: Maria Monika Adamczyk i roczki

 

  • Poniedziałek, 12.08.2019 r.

7.00: Za ++ Anastazję, Wincentego Sobocik, syna Arkadiusza, wnuka Józefa, rodziców, rodzeństwo, Józefa, Marię, Jerzego Piechaczek, Waltera Sobocik, Annę, Alojzego Polnik, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 13.08.2019 r.

17.00: 1. W intencji Czcicieli MB Fatimskiej
2. Za + Jadwigę Graniczną – od Elżbiety i Daniela Pędzik z dziećmi z Kawca
Różaniec fatimski i procesja

 

  • Środa, 14.08.2019 r. – wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

7.00: Za ++ Gertrudę Kin w r. śm., męża Ryszarda, synów Stanisława, Piotra, wnuka Grzegorza Kuś, rodziców, teściów, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek, 15.08.2019 r. – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.00: Za ++ Józefa, Karolinę, Ludwika Drobnik, Jana, Marię, Mariannę Grzonka, Krystynę, Jana Mitko, kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.
10.00: Za ++ Bronisławę Folwarczny, męża Alojzego, rodziców, Alojzego Smyczyk, 3 synów, rodziców, Krystiana Motyl, ++ krewnych
16.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w int. rodzin Szmidt, Sitek, Brochocki, Kasprzyca, Berndt

 

  • Piątek, 16.08.2019 r. – III piątek miesiąca

8.00: Za ++ Hildegardę Palarczyk, teściów, rodziców, ++ z pokrew.
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

 

  • Sobota, 17.08.2019 r. – Uroczystość św. Jacka, prezbitera, głównego patrona archidiecezji i metropolii

16.30: Różaniec
17.00: Za ++ Dominika Hojka w r. śm., rodziców Marię, Alojzego Hojka, Edmunda, Stanisława Rduch, Augustynę Tatarczyk, rodziców

 

  • XX Niedziela Zwykła, 18.08.2019 r.

7.00: Za ++ Stanisława Folwarczny, żonę Gertrudę, rodziców, teściów, rodzeństwo, Zofię, Józefa Tymiński, ++ z pokrew.
10.00: Za ++ Łucję, Ludwika Zmuda, Różę, Józefa Nowak, ++ z pokrew.
16.00: Za ++ Leona, Annę Antończyk, Edwarda Tatarczyk, rodziców, braci, Romana Durczok, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 19.08.2019 r.

7.00: Za ++ Józefa Orszulik, rodziców, dziadków, Agnieszkę, Ludwika Zerzoń, ++ z rodzin Orszulik, Zerzoń

 

  • Wtorek, 20.08.2019 r. – wsp. św. Bernarda, opata i dK

17.00: Za ++ Leona Kin, syna Czesława, rodziców, teściów, synową Annę, Jarosława Beker, Szczepana, Stanisława, Zofię Tatarczyk, Justynę Chmielowiec, ++ z pokrew.

 

  • Środa, 21.08.2019 r. – wsp. św. Piusa X, papieża

7.00: Za ++ Franciszka, Zofię Owczarczyk, Romana, Franciszkę Materzok, synów, synowe, dziadków z obu stron, Zofię Durczok, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek, 22.08.2019 r. – wsp. NMP Królowej

16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za ++ Gertrudę Wawrzyniak, Gertrudę, Karola, Pawła Raczek, Zygfryda Romaniak, Alojzego Wawrosz, ++ z pokrew.

 

  • Piątek, 23.08.2019 r.

7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: Za ++ Rudolfa, Antoninę, Alojzego Suchy, zięciów, wnuków, Gertrudę Oślizło, córkę Marię, synową Elżbietę, zięciów, wnuków, Anielę Brychcy, Eugeniusza Sitek, Alfreda Zerzoń, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Sobota, 24.08.2019 r. – święto św. Bartłomieja, Apostoła

12.00: Ślub: Magdalena Bednorz – Rafał Forreiter
13.15: Ślub: Angelika Gwóźdź – Krystian Kopyciński
16.30: Różaniec
17.00: Za + Adelajdę Matloch w 1 r. śm.

 

  • XXI Niedziela Zwykła, 25.08.2019 r.

7.00: Za ++ Marię, Alfreda Klyszcz, rodziców z obu stron, Jana, Krystynę, Danutę Grzonka, Józefa Widuch, ++ z rodzin Klyszcz, Grzonka, Widuch, ++ krewnych
10.00: Za ++ Łucję Matloch, męża Adolfa, 2 zięciów, Henryka i Zbigniewa, ++ z pokrew.
13.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Izasławy i Bernarda Folwarczny z ok. 40 r. ślubu /Te Deum/
16.00: Za ++ Damiana Baranek w 12 r. śm., ojca Franciszka, Gertrudę, Ewalda Wowra, Ludwika Mura, ++ z pokrew.
Roczek: Milena Helena Kochańska

 

  • Poniedziałek, 26.08.2019 r. – Uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00: Za ++ Martę, Augustyna Brzoza, Annę, Jana Pruszowski, Barbarę, Józefa Brzoza, Annę, Ryszarda Lyrka, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Wtorek, 27.08.2019 r. – wsp. św. Moniki

17.00: Za ++ Stanisława Zerzoń w r. śm., rodziców, braci Józefa i Alfreda, ++ z rodzin Zerzoń, Reclik

 

  • Środa, 28.08.2019 r. – wsp. św. Augustyna, biskupa i dK

7.00: Za ++ Rozalię Pawlas w 1 r. śm., męża Rafała Pawlas, rodziców z obu stron, zięcia Bolesława Gardian, wnuka Tomasza, dusze w czyśćcu cierp.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • Czwartek, 29.08.2019 r. – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela

16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: 1. Za ++ Elżbietę Gawliczek, męża Ludwika, 2 braci, rodziców, Zytę, Huberta Holesz, Anielę Fojcik, Edmunda, Amalię Szłapka, ++ z pokrew.
2. Za ++ Aleksandra Fukała w 2 r. śm., ojca Zygfryda, brata Piotra

 

  • Piątek, 30.08.2019 r.

7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: Za ++ Józefa Hojka, Marię, Wojciecha Suchy, 2 synów, Marię, Emanuela Hojka, ++ z pokrew.

 

  • Sobota, 31.08.2019 r.

16.30: Różaniec
17.00: 1. Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów sierpnia
2. Za ++ Benedykta Marcol, żonę Hildegardę, 3 synów, rodziców z obu stron

 

  • XXII Niedziela Zwykła, 01.09.2019 r.

7.00: Za ++ Janinę, Rudolfa Gabzdyl, Marię, Leona Waniek, Annę Pustelny, ++ z pokrew.
9.00: Dziękczynna za tegoroczne zbiory, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rolników /Te Deum/
11.00: Za ++ Alojzego Rduch, ojca Józefa, Anielę, Albertynę Stabla, Władysława Jurek
15.30: Nieszpory niedzielne
16.00: Za ++ Ludwinę, Wilhelma Płaczek, córkę Krystynę, synów Józefa i Antoniego, zięcia, ++ z rodzin Płaczek, Wolny, Kloch, ++ księży, dusze w czyśćcu cierp.

ogółem przeczytano 86 razy , dziś przeczytano 4  razy