Intencje mszalne – listopad 2019

  • Piątek, 01.11.2019 r. – Uroczystość Wszystkich Świętych, I piątek miesiąca

7.00 W int. żyjących i zmarłych Czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz Emerytów i Rencistów
9.00 Za ++ Jana Hojka w 30 r. sm., rodziców, wnuka Tomasza
11.00 Za ++ Jacka Rduch, syna Bolesława, Jadwigę, Franciszka Mitko, syna Jana, ++ z pokrew.
14.00 Nabożeństwo za zmarłych i procesja na cmentarz
16.00 Za ++ W intencji Dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców

 

  • Sobota, 02.11.2019 r. – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, I sobota miesiąca

7.00 Za ++ zmarłych Członków Żywego Różańca
9.00 Za zmarłych zalecanych – procesja na cmentarz
16.30 Różaniec za zmarłych
17.00 Za ++ Franciszka, Helenę Tatarczyk, Józefa, Klarę, Augustyna, Jana, Alojzego Tatarczyk, Alojzego, Paulinę, Edwardę Szlachta, ++ z pokrew.

 

  • XXXI Niedziela Zwykła, 03.11.2019 r.

7.00 Za ++ Stanisława Rduch w r. śm., ojca Edmunda, Marię Hojka w r. śm., Dominika, Alojzego Hojka, Augustynę, Klarę, Jana, Józefa Tatarczyk, ++ z pokrew.
9.00 Za ++ Jadwigę, Pawła Grzegoszczyk, rodziców, teściów, Annę, Augustyna marek, Annę, Ludwika Goraus, Tadeusza Bzdek, Iwonę Bem, ++ z rodziny Marek, Grzegoszczyk
11.00 Za ++ Antoniego Płaczek, Franciszkę, Alojzego, Alfreda Kuczera, Wilhelma, Ludwinę, Józefa, Krystynę Płaczek, Bronisławę, Augustyna, Alfreda, Teresę Dryja, Ewalda Menżyk
15.30 Różaniec za zmarłych
16.00 Za ++ Antoniego Pawłowski, Gertrudę, Ryszarda Rzazonka, Jana, Weronikę Pawłowski

 

  • Poniedziałek, 04.11.2019 r. – wsp. św. Karola Boromeusza, biskupa

7.00 Za ++ Mieczysława, Stanisława, Magdalenę Dobrzański, córkę Helenę, Franciszka, Franciszkę Majzner, 2 synów, synową, 2 wnuczki, wnuka, Rudolfa, Annę Barysznikow, ++ z pokrew.
Różaniec za zmarłych

 

  • Wtorek, 05.11.2019 r.

17.00 1. Za ++ Gertrudę, Ludwika, Antoniego Marek, krewnych, Bronisławę, Antoniego, Władysława, Piotra Ziemak, córkę Wandę, synową Irenę
2. Za ++ Urszulę Sobala w 1 r. śm., męża Leona, syna Józefa
Różaniec za zmarłych

 

  • Środa, 06.11.2019 r.

7.00 Za ++ Józefa, Martę Gajda, córki, zięciów, syna, synową, Ireneusza Kolorz, Józefa, Łucję Adamczyk, wnuka Mirosława, Mariana Grabiec, rodziców i dziadków
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.00 Za zmarłych zalecanych z Dnia Zadusznego
Różaniec za zmarłych

 

  • Czwartek, 07.11.2019 r. – I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Nabożeństwo I-czwartkowe
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 Za ++ Leokadię Polnik w 10 r. śm., męża Jana, rodziców, teściów, rodzeństwo, Jana Klimala
Różaniec za zmarłych

 

  • Piątek, 08.11.2019 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za + Małgorzatę Wolny w r. śm.
17.00 Msza szkolna: Za ++ Antoniego, Leopoldynę Folwarczny, 4 synów, córkę Hildegardę, Jana, Annę Nowak, córkę Dorotę, Karola, Antoninę Cnota, Annę Gąsior, ++ z pokrew.
Różaniec za zmarłych

 

  • Sobota, 09.11.2019 r. – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

16.30 Różaniec za zmarłych
17.00 1. Za ++ Edwarda Tatarczyk, rodziców Alojzego i Otylię, braci Alojzego, Tadeusza, Leona, Annę Antończyk, Romana Durczok, ++ krewnych
2. Za zmarłych zalecanych z Dnia Zadusznego

 

  • XXXII Niedziela Zwykła, 10.11.2019 r.

7.00 Za ++ Henryka Granicznego – od rodziny Kubickich oraz Barbary i Jerzego Brauer
9.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Mariana Białeckiego z ok. 60 r. ur. /Te Deum/
11.0: Roczki: Patryk Paweł Pełka, Lena Gabriela Kędziora, Lena Faustyna Juraszczyk
14.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Anny Zerzoń z ok. 80 r. ur. /Te Deum/
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Rozalię, Andrzeja Bugla, rodziców, Franciszkę, Augustyna Wolny, Karola Bugla, Jadwigę Gadomską, ++ z pokrew. Wolny, Płaczek

 

  • Poniedziałek, 11.11.2019 r. – wsp. św. Marcina z Tours, biskupa

7.00  Za + Sebastiana Wita – od rodziny Skorzybut

 

  • Wtorek, 12.11.2019 r. – wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika

17.00 Za ++ Józefa Zerzoń w 10 r. śm., rodziców, braci Stanisława i Alfreda, Antoninę, Bolesława, Stanisława Nawojowski, Marię, Stanisława Gurgul, Czesława Lustofin, ++ z pokrew.

 

  • Środa, 13.11.2019 r. – wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

7.00 Za ++ Alojzego, Martę Marek, Sylwię Skorupa, Władysława Wieliczko, Jana Wrożyna, Annę, Wiktora, Jana Antończyk, Jana Grabiec, Ryszarda, Luizę Wrożyna, Bolesława, Klementynę Adamczyk, Stanisława Bojarski, Piotra Paliga, Alojzego Zimon
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 14.11.2019 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1. Za ++ w październiku: Małgorzata Mrozek, Sebastian Wita, Leszek Sitek oraz za zmarłych zalecanych
2. Za + Jadwigę Graniczną – od dwóch rodzin Mamcarz i rodziny Wawrzyniak

 

  • Piątek, 15.11.2019 r. – III piątek miesiąca

8.00 Za ++ Eryka Pająk, Sławomira Bielaszewski w r. śm., rodziców z obu stron, ++ z pokrew.
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00 Msza szkolna: 1. Za ++ Czesława Baran, rodziców, Józefa, Mariannę Baran, ++ z rodzeństwa, Marię, Pawła Gonsior, rodziców, syna Huberta, synową Irenę, Emilię Wacławik, 2 mężów, ++ z pokrew.
2. Za + Martę Pawlas w 1 r. śm.
18.30 Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost w wierze i miłości do Boga i ludzi

 

  • Sobota, 16.11.2019 r.

14.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Członków Liturgicznej Służby Ołtarza
16.30 Różaniec
17.00
1. Za ++ Henryka Bura, teścia Alojzego Polnik, ++ z pokrew.
2. Za ++ Joannę Wawrzyńczyk w 5 r. śm., Zofię, Pawła Stabla, Jerzego, Szczepana, Teodozję Rumpel, Marię, Henryka Zenka, Janusza Klyszcz, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • XXXIII Niedziela Zwykła, 17.11.2019 r.

7.00 Za + Pawła Koszut – od Stanisławy i Stanisława Tobiasz z Limanowej
9.00 Za ++ Józefa Mrozek w r. śm., żonę Martę, Teofila, Katarzynę Mrozek, Franciszkę, Augustyna Tatarczyk, 2 zięciów, ++ z rodzin Mrozek i Tatarczyk
11.00 1. Za ++ Antoniego Firut w r. śm., żonę Marię, rodziców, teściów, ++ z pokrew.
2. Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Hodowców Gołębi Pocztowych, oddział Mszana
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Jerzego Paloc, Leona Student, Alojzego Paloc, braci Czesława i Bronisława, ++ z pokrew., sąsiadów, Franciszka Stęchły, rodziców i teściów

 

  • Poniedziałek, 18.11.2019 r. – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

7.00 Za + Jadwigę Graniczną – od Wiesi z mężem i dziećmi z Ustki

 

  • Wtorek, 19.11.2019 r.

17.00 1. Za ++ Ernestynę Brzoza w 2 r. śm., męża Edwarda, ++ krewnych
2. Za ++ Stanisława Turek, rodziców z obu stron

 

  • Środa, 20.11.2019 r. – wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

7.00 Za ++ Justynę Chmielowiec w r. śm., rodziców, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 21.11.2019 r. – wsp. Ofiarowania NMP

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1. Za ++ Bolesława Wuwer w r. śm., rodziców Jana i Marię, brata, 4 siostry, 4 synów, córkę Zytę
2. Za + Pawła Koszut – od kuzyna Krzysztofa Kotasa z rodziną z Mochnaczki

 

  • Piątek, 22.11.2019 r. – wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Stanisława Tatarczyk, rodziców, krewnych, Bronisławę, Wiktora Brudny, rodziców, Elżbietę Oślizło, Romana Grabiec, Andrzeja Styrnol, Mariana Polnik, ++ z rodzin Brudny, Tatarczyk, Sławik, Wieczorek
17.00 Msza szkolna: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Cecylii z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Członków Zespołu Śpiewaczego MSZANIANKA

 

  • Sobota, 23.11.2019 r.

16.30 Różaniec
17.00 1. Za ++ Alberta Tatarczyk w 6 r. śm., brata Bolesława, rodziców, Stanisława, Bolesława Popielarczyk, Józefa Drobnik
2. Za ++ Bertę, Pawła Kozielski, rodziców, Genowefę Czogała, Teodora Neudert

 

  • Niedziela, 24.11.2019 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

7.00 Za + Pawła Koszut – od kuzynki Celiny Zabajewskiej z Mochnaczki
9.00 Za ++ Teresę, Ludwika Bem, syna Franciszka z żoną, wnuka Eugeniusza, ++ z pokrew., Gertrudę, Ryszarda Rzazonka, dziadków, ++ z pokrew.
11.00 Za ++ Romana Gąsior w 10 r. śm., żonę Zytę, rodziców, teściów, szwagrów, Jerzego Czyż, ++ z rodzin Gąsior, Marek
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Edwarda Sitek, rodziców, teściów, brata Jerzego, żonę i syna, Marię, Henryka, Janusza Jamrozik, Augustyna Sitek, ++ z pokrew, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Poniedziałek, 25.11.2019 r. – wsp. św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczenicy

7.00 Za ++ Engelberta Tront w r. śm., 2 braci, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 26.11.2019 r.

17.00 1. Za ++ Agnieszkę Tatarczyk, męża Edwarda, ++ z rodziny Tatarczyk, Śmietana, Szczepanik, Chłodek, Samusz, dusze w czyśćcu cierp.
2. Za + Sebastiana Wita – od Wychowawczyni, koleżanek i kolegów ze Szkoły Podst. w Mszanie

 

  • Środa, 27.11.2019 r.

7.00 Za ++ Rafała Mamcarz, dziadków, Franciszkę, Antoniego Mamcarz, Annę Peno, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 28.11.2019 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1. Za ++ Anielę Sitek w 5 r. śm., męża Alojzego, rodziców, teściów, ++ z pokrew.
2. Za ++ Różę Marek w r. śm., męża Alojzego, rodziców, Mariana Szostek, rodziców, brata, Urszulę Marek

 

  • Piątek, 29.11.2019 r.

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Marię, Wojciecha, Stanisława, Alberta Suchy, ++ z pokrew.
17.00 Msza szkolna: Za ++ Marię, Józefa Marek, rodziców, syna Stanisława, synową Urszulę, Antoniego, Cecylię, Angelę Rufert, córkę, zięcia, synową, ++ z pokrew.

 

  • Sobota, 30.11.2019 r. – święto św. Andrzeja, Apostoła

16.30 Różaniec
17.00 1. Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów listopada
2. Za + Mirosława Kozieł – od Wychowawczyni i uczniów klasy VIII b

2,022 total views, 1 views today