Intencje mszalne – czerwiec 2019

  • Sobota, 01.06.2019 r. – I sobota miesiąca

7.30 Różaniec
8.00 W intencji Członków Żywego Różańca
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
17.00 Za ++ Henryka, Roberta, Ludwinę Bura, Łucję, Alojzego Klapuch, ++ z pokrew.

 

  • Niedziela, 02.06.2019 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.00 Za ++ Antoninę, Ewalda Pukowiec w r. śm., rodziców, pokrew., Leona, Dorotę Andreczko, synową Lidię, Zdzisława Stępień, dusze w czyśćcu cierp.
9.00 Za ++ Ludwika Pawera w r. śm., żonę Reginę, syna Tadeusza, Gerarda Kuczera, dziadków, Annę, Łucję, Jana Pukowiec, Franciszkę Pawera
11.00 Za ++ Antoniego Świerczek, Martę, Alojzego Kłosek, Karola, Pawła, Gertrudę Wawrzyniak, Stanisława Gargul, Ryszarda Kazimierski
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za + Anielę Wuwer w 1 r. śm.

 

  • Poniedziałek, 03.06.2019 r. – wsp, św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

7.00 Za ++ Teresę Dryja, Augustyna, Bronisławę, Alfreda Dryja, Stanisławę, Andrzeja Nalepka, Józefa Brożek

 

  • Wtorek, 04.06.2019 r.

17.00 1. Za ++ Albertynę, Antoniego Błatoń, Franciszkę, Zygfryda Przybyła, ++ z pokrew.
2. Za ++ Barbarę Salamon w 5 r. śm., Huberta Polnik, rodziców, teściów, Annę Krótki, Alfreda Gonsior, Mariana Biel, rodziców i pokrew.

 

  • Środa, 05.06.2019 r. – wsp. św. Bonifacego, biskupa i męczennika

7.00 Za ++ Anne, Antoniego Oślizło, 2 synów, synową, Adama Nowak, Michała Rataj, 2 żony, córkę, syna, synową, Stanisława Reclik, syna Lucjana, Jana Gawlak, córkę Barbarę, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierpiące.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 06.06.2019 r. – I czwartek miesiąca

8.00 O uświęcenie duchowieństwa oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego
Nabożeństwo pierwszoczwartkowe
16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja
17.00 Za ++ Gertrudę, Karola, Pawła Raczek, córkę

 

  • Piątek 07.06.2019 r. – I piątek miesiąca

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 W int. Czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa
17.00 Msza szkolna: W intencji dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych i ich rodziców

 

  • Sobota, 08.06.2019 r. – wsp. św. Jadwigi, królowej

13.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Teresy i Antoniego Gołucki z ok. 50 r. ślubu /Te Deum/
16.30 Różaniec
17.00 Za + Alfreda Zerzoń w 1 r. śm.

 

  • Niedziela, 09.06.2019 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Św.

7.00 Za ++ Janusza Krzyształa, ojca Alojzego, Adelę, Engelberta, Eugeniusza Hluchnik, ++ z pokrew.
9.00 Za ++ Józefa Zając, Wandę, Jana Sitek, Emilię, Antoniego Zając, ++ z pokrew.
11.00 Chrzty i roczki
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Janinę Ledwoń, rodziców, teściów, Marię Telega, Barbarę Czupryniak, Lidię Kranc, Sebastiana Szmuk, Bernarda Powieśnik, ++ z pokrew.

 

  • Poniedziałek, 10.06.2019 r. – święto NMP, Matki Kościoła

7.00 Za ++ Gertrudę, Jerzego, Zygfryda, Leona, Antoniego, Marię Achtelik, Rozalie, Leona Gawliczek, Alojzego Tatarczyk, ++ z pokrew.

 

  • Wtorek, 11.06.2019 r.- wsp. św. Barnaby, Apostoła

17.00 Za ++ Józefa, Karolinę, Ludwika Drobnik w r. śm., Józefa, Julię, Alojzego, Teresę, Franciszka Mizia, Jana, Marię, Mariannę Grzonka, Krystynę, Jana Mitko, Elżbietę, Jerzego Marek, kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Środa, 12.06.2019 r. – wsp. bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka, prezbiterów i Towarzyszy, męcz.

7.00 Za ++ Alojzego Kokot, Rudolfa, Annę, Klarę Kokot, Marię, Wacława Kamiński, Martę, Augustyna Durczok, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy

 

  • Czwartek, 13.06.2019 r. – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 1. W intencji Czcicieli MB Fatimskiej
2. Za zmarłych w maju oraz zmarłych zalecanych
Różaniec fatimski i procesja

 

  • Piątek, 14.06.2019 r. – wsp. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bozego
8.00 Za ++ Zofię Tatarczyk w r. śm., męża Stanisława, Justynę Chmielowiec, ++ z pokrew.
17.00 Msza szkolna: Za ++ Jana Pielorz, żonę Marię, córkę Kornelię Zrostek, ++ z pokrew.

 

  • Sobota, 15.06.2019 r.

16.30 Różaniec
17.00 Za + Annę Mitko w 1 r. śm.

 

  • Niedziela, 16.06.2019 r. – Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.00 Za ++ Marię Tatarczyk w r. śm., męża Franciszka, syna Jerzego, Rozalię, Leona Gawliczek, Franciszkę, Jana, Annę Tatarczyk, Gertrudę, Jerzego, Zygfryda, Leona Achtelik, Annę, Bernarda, Jadwigę Tatarczyk, Zofię, Zygmunta Szlijan, Krystynę Piechaczek, Otylię, Jana Molenda, Ryszarda Klimek
9.00 Za ++ Annę, Wiktora, Jana Antończyk, Damiana Tront, ++ z pokrew.
11.00 Za ++ Joachima, Julię, Gertrudę Białecki, rodziców Franciszka i Florentynę, braci Teodora i Alojzego, synową Małgorzatę, Ludwika Białecki, żonę Albinę, ++ z pokrew.
15.30 Nieszpory niedzielne
16.00 Za ++ Martę, Alojzego Kłosek, rodziców, Karolinę, Jana, Kazimierza Musiał, Krystynę Płaczek, 2 siostry, 2 braci, bratową, Stanisława Gargól, Antoniego Świerczek, Karola Raczek, Zygmunta Buczek, Jana Bechta, ++ z rodzin Musiał, Gawlikowski, Mileński

 

  • Poniedziałek, 17.06.2019 r. – wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

7.00 Za ++ Stefanię Sobala, rodziców Annę, Wilhelma Salamon, Karola Sobala, Mariannę Pukowiec

 

  • Wtorek, 18.06.2019 r.

17.00 Za ++ Martę, Stanisława Antończyk, córkę Anielę, zięcia Rafała, wnuków, Józefę i Ludwika Paloc, dzieci, zięciów, synową Annę, Pawła Brudny, Gertrudę, Leona Salamon, syna Edwarda, Konstantego Mandrela, ++ z rodzin Paloc, Antończyk, Tront, Mandrela, Salamon, Grabiec, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • Środa, 19.06.2019 r.

7.00 Za ++ Janusza Klyszcz, rodziców Antoninę, Alojzego, teściów Zofię, Pawła Stabla, Marię, Henryka Zenka, Jerzego Rumpel, Stanisława Mazurczak, Henryka, Tadeusza Polok, Helenę, Romana Buchta, Helenę Kamczyk, Joannę Wawrzyńczyk, ++ z pokrew. Klyszcz, Myśliwiec, Stabla, Mrozek i dusze w czyśćcu cierp.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
15.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego i św. Kazimierza z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz światło Ducha Św. dla tegorocznych Absolwentów Szkoły Podstawowej w Mszanie – klas VIII i III gimnazjum /Te Deum/

 

  • Czwartek, 20.06.2019 r. – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – BOŻE CIAŁO

7.00 Za ++ Krystynę Piechaczek, Józefę, Augusta, Alojza, Eryka, Sylwię, Jerzego Piechaczek, Jana, Franciszkę, Marię, Franciszka, Jerzego, Annę Tatarczyk, Annę, Franciszka, Stanisława Malina, Otylię, Jana Molenda, Franciszka Mizia, Marię Swoboda, Kazimierza Królik, Jana Suchy, Ryszarda Klimek, Piotra Królik
8.30 W intencji budowniczych ołtarzy oraz ofiarodawców
Procesja eucharystyczna
11.00 Za ++ Karolinę, Józefa Kurzydem, Annę, Izydora Rduch, Zofię, Antoniego Grzebełek, Władysława Wawrosz
17.00 Za ++ Wincentego Stachowiak w r. śm., rodziców, Otylie Oślizło w r. śm., męża Alojzego, Brunona Adamek, ++ z pokrew.

 

  • Piątek, 21.06.2019 r. – wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, III piątek miesiąca

8.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego i św. Kazimierza z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Szkoły w Mszanie z ok. zakończenia roku szkolnego
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego i z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Ojców naszej Parafii z okazji Dnia Ojca
Procesja eucharystyczna

 

  • Sobota, 22.06.2019 r.

16.30 Różaniec
17.00 Za ++ Zytę Krzyżok w r. śm., męża Romana, ++ z pokrew.
Procesja eucharystyczna

 

  • XII Niedziela Zwykła, 23.06.2019 r.

7.00 Za ++ Krystynę, Bernarda Brudny w r. śm., syna Grzegorza, rodziców z obu stron, dziadków, Jana Menżyk, krewnych i sąsiadów
9.00 Za ++ Henryka Cofalik w r. śm., rodziców Łucję, Adolfa Matloch, Zbigniewa Swoboda, Tadeusza Pawera, ++ z pokrew.
11.00 Za ++ Ernesta Menżyk w 4 r. śm., brata Andrzeja, rodziców Marię i Józefa, teściów Martę i Ludwika Panek
12.30 Ślub: Teresa Grzegoszczyk – Mariusz Bartoszek
15.30 Nabożeństwo eucharystyczne i procesja
16.00 Za ++ Rajmunda Szołtysek w 3 r. śm., rodziców, teściów, 2 siostry, 3 szwagrów, Henryka Szkatuła, Stefana Szczurek, siostrę Irenę, Tadeusza Wilczek, Rudolfa Marszolik

 

  • Poniedziałek, 24.06.2019 r. – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7.00 Za ++ Irenę Rduch, rodziców, teściów, Gertrudę, Eryka, Józefa Hudek, Jana Gąsior, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.
Procesja eucharystyczna

 

  • Wtorek, 25.06.2019 r.

17.00 Za ++ Alojzego Wawrosz, rodziców, teściów, ++ z pokrew.
Procesja eucharystyczna

 

  • Środa, 26.06.2019 r.

7.00 Za ++ Edwarda, Gertrudę Woryna, córkę Annę, męża Leona, Rudolfa Hejna, syna Jerzego, Jana Dziadek, żony Annę i Marie, córki Rutę, Łucję, Elżbietę, syna Henryka, żonę Reginę, Alojzego Tatarczyk, ++ z pokrew., kapłanów, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierp.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy i procesja eucharystyczna

 

  • Czwartek, 27.06.2019 r.

16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna
17.00 Za ++ Urszulę Marek w r. śm., rodziców, siostry, bratową, szwagra, Marię, Józefa Marek, syna Stanisława, Mariana Szostek, ++ z pokrew.

 

  • Piątek 28.06.2019 r. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00 Za ++ Jana Suchy, Franciszka, Albertynę Antończyk, Antoninę, Rudolfa, Alojzego, Mariana Suchy, Marcina, Andrzeja Konieczny, Mieczysława Sonewent, Krystynę Piechaczek, Jana Mizia
17.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Małżonków przeżywających kolejne rocznice ślubu w II kwartale
Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna

 

  • Sobota, 29.06.2019 r. – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

7.30 Różaniec
8.00 Za ++ Hildegardę, Józefa Wita, syna Bogdana, Gertrudę, Ludwika Mitko, syna Leona, Annę, Franciszka Wita, ++ z pokrew.
11.00 Ślub: Aneta Salamon – Łukasz Płachno
17.00 Za ++ Antonię, Alojzego Waltar, Gertrudę, Józefa, Alojzego Brudny, Andrzeja Folwarczny, Jana, Florentynę Waltar, ++ z pokrew.

 

  • XIII Niedziela Zwykła, 30.06.2019 r.

7.00 Za ++ Marię, Alfreda Klyszcz, rodziców z obu stron, Jana, Krystynę, Danutę Grzonka, Józefa Widuch, ++ z rodzin Klyszcz, Grzonka, Widuch oraz krewnych
10.00 Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów czerwca
16.00 Za ++ Jana Mitko, rodziców, ++ z pokrew.