Intencje mszalne – marzec 2019

  • PIĄTEK 01.03.2019 r. – I piątek miesiąca

7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00: W int. Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Emerytów i Rencistów

Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa

17.00: W int. dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców

 

  • SOBOTA, 02.03.2019 r. – I sobota miesiąca

7.30: Różaniec

8.00: W int. Członków Żywego Różańca

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

13.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Iwony Agnieszki Wolny z ok. 1 r. ur. oraz rodziców i chrzestnych

17.00:  Za ++ Helenę Adamek w 19 r. śm., męża Brunona, rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagra, szwagierki, Ludwika Mura, Jolantę, Mirosława Adamek, ++ z pokrew.

 

  • VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.03.2019 r.

7.00: Za ++ Jerzego Powieśnik w r. śm., rodziców Gertrudę, Józefa, brata Bernarda, Reginę, Ludwika Oślizło, syna Romana, Andrzeja Mondel

9.00: Za ++ Bronisławę, Eugeniusza Banaszewski w r. śm., Łucję, Roberta, Stanisława, Tomasza, Ewę Folwarczny

11.00: Za ++Jana Mizia, rodziców Jadwigę, Jana, teściów Gertrudę, Pawła Sikora, Adelajdę, Irenę, Wacława Bondaryk, Jana Suchy, ++ krewnych

15.30: Nieszpory niedzielne

16.00: Za + Józefa Orszulik w 1 r. śm.

 

  • PONIEDZIAŁEK, 04.03.2019 r – święto św. Kazimierza, królewicza.

7.00: Za ++ Edwarda Wija, Franciszka  Wziętek, Romana Piechaczek, córkę, Jolantę, Wiktora, Augustynę Hluchnik, 2 synów, 2 synowe, wnuka Janusza Krzyształa, Bronisławę, Ludwika Pukowiec

9.00: W int. uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Mszanie z ok. wspomnienia patrona – św. Kazimierza

 

  • WTOREK, 05.03.2019 r.

17.00: Za ++ Józefa Piechaczek w 10 r. śm., syna Józefa, rodziców Marię i Jerzego, Anastazję, Wincentego, Arkadiusza, Waltera Sobocik, Annę, Alojzego Polnik, ++ z pokrew.

 

  • ŚRODA POPIELCOWA, 06.03.2019 r.

7.00: Za ++ Ferdynanda Pala, żonę Salomeę, rodziców z obu stron,  rodzeństwo, ++ z pokrew.

16.00: Za ++ Gertrudę Mika w 2 r. śm. i męża Jana

18.00: Za ++ Józefa Rduch, rodziców, teściów, syna Alojzego, brata Stanisława, Helenę, Ewalda Wyputa, Anielę Stabla, ++ z pokrew., sąsiadów i dusze w czyśćcu cierp.

 

  • CZWARTEK, 07.03.2019 r. – I czwartek miesiąca

8.00: O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne

Nabożeństwo pierwszoczwartkowe i CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO

17.00: Za ++ Erwina Witosz w r. śm., rodziców Agatę i Wojciecha, Paulinę, Em ila Szostek, syna Ewalda

 

  • PIĄTEK 08.03.2019 r.

7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Kobiet naszej Parafii

CZETRDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO

17.00: Msza szkolna: Za ++ Helenę Kozielski, męża Władysława, rodziców, rodzeństwo, syna Bolesława, synową Helenę, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierp.

17.30: Droga Krzyżowa

 

  • SOBOTA, 09.03.2019 r.

7.30: Różaniec

8.00: Za ++ Franciszka, Albertynę Antończyk, Gertrudę, Franciszka, Anielę, Józefa, Ireneusza Kopiec, Jana Suchy, ++ z pokrew.

CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO

17.00: Za ++ Helenę, Franciszka Tatarczyk, Paulinę, Alojzego, Edwarda Szlachta, Józefa, Klarę, Jana, Augustyna Tatarczyk, ++ krewnych

 

  • I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10.03.2019 r.

7.00: Za ++ Bernardę Krzyżok w r. śm., rodziców, teściów, ++ z pokrew.

9.00: Do Bożej Opatrzności, Najśw. Serca Pana Jezusa, Niepokalanego Serca Maryi z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Emerytów i Rencistów oraz za ++ Emerytów i Rencistów

11.00: Chrzty i roczki

15.15: Gorzkie Żale

16.00: Za ++ Ewalda Menżyk w r. śm., rodziców, ++ z rodzin Menżyk, Płaczek, Antończyk

 

  • PONIEDZIAŁEK,  11.03.2019r.

7.00: Za ++ Karolinę, Sylwestra Piszczelok, Bertę, Augustyna Wieczorek, córki Annę i Gertrudę, męża Alojzego, ++ z pokrew.

 

  • WTOREK, 12.03.2019 r.

17.00: Za ++ Jerzego Mitko, rodziców Jadwigę i Zygfryda Mitko, siostrę Irenę, Gertrudę, Leona Pieter, syna Zygfryda, żonę Lilę, ++ z pokrew. Mitko, Pieter, Szala

 

  • ŚRODA, 13.03.2019 r.

7.00: Za ++ Elfrydę Oślizło w r. śm., męża Ryszarda, brata Józefa, rodziców, szwagrów, szwagierki, Alojzego Polnik, rodziców, rodzeństwo, teściów, Hannę Kolanko, Marię, Wincentego Ostrzołek, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.

Nowenna do MB Nieust. Pomocy

17.00: Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • CZWARTEK, 14.03.2019 r.

16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu

17:00: 1. Za ++ w lutym oraz zmarłych zalecanych

  1. Za ++ Andrzeja Biegalskiego w 2 r. śm., Franciszka Biegalskiego, Ewalda Nieszporka, Ryszarda Andrzejewskiego, ++ z pokrew.

 

  • PIĄTEK, 15.03.2019 r. – III piątek miesiąca

8.00: Za ++ Wiktora Pukowiec, brata Ludwika, rodziców z obu stron, Martę, Marię, Izydora Adamczyk, Lucjana, Adelę Gajo

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.00: Msza szkolna: Za ++ Irenę Sobala w r. śm., rodziców, Franciszkę, Emila Tront, Franciszka Tatarczyk, Józefa, Emilię, Alfreda Sobala, Wiktora Brzoza, ++ z pokrew.

17.30: Droga Krzyżowa

18.30: Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost pobożności i miłości do Boga i ludzi

 

  • SOBOTA, 16.03.2019 r.

16.30: Różaniec

17.00: 1. Za + Norberta Pukowiec w 1 r. śm.

  1. Za ++ Alojzego, Różę Marek, rodziców, rodzeństwo, Zygmunta Szostek, rodziców, brata Mariana, ++ z pokrew.

 

  • II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17.03.2019 r.

7.00: Za ++ Bernardę, Stanisława Pukowiec, rodziców, braci, bratową

9.00: Za ++ Alojzego Folwarczny, żonę Bronisławę, rodziców, Alojzego Smyczyk, 3 synów, rodziców, Krystiana Motyl, ++ krewnych

11.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Weroniki Krótki z ok. 80 r. ur. /Te Deum/

15.15: Gorzkie Żale

16.00: Za ++ Ewalda Menżyk, Pawła, Gertrudę Menżyk, ++ dzieci, Lidwinę, Wilhelma Płaczek, 2 synów, córkę Krystynę, Annę, Pawła Janeta, ++ z rodzin Menżyk, Płaczek, Janeta, Antończyk

 

  • PONIEDZIAŁEK,  18.03.2019 r.

7.00: Za ++ Bronisławę Brudny w r. śm., męża Wiktora, rodziców, Stanisława Tatarczyk, rodziców, krewnych, Elżbietę Oślizło, Romana Grabiec, Andrzeja Styrnol, Mariana Polnik, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • WTOREK, 19.03.2019 r. – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

17.00: Za ++ Gertrudę, Ludwika, Antoniego Marek, krewnych, Bronisławę, Antoniego, Władysława, Piotra, córkę Wandę, synową Irenę

 

  • ŚRODA, 20.03.2019 r.

7.00: Za ++ Stefanię Sobala, rodziców i teściów

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00: Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • CZWARTEK, 21.03.2019 r.

16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00: Za + Jadwigę Mitko w 1 r. śm.

 

  • PIĄTEK, 22.03.2019 r.

7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego

8.00: Za ++ Otylię Rduch w r. śm., męża, siostrę Emilię

17.00: Msza szkolna: Za ++ Otylię, Franciszka, Leona Wolny, Marię, Antoniego Grabiec, Marię, Dominika Gąsior, Gertrudę, Antoniego Bem, Jana, Marię Gąsior, ++ z pokrew.

17.30: Droga Krzyżowa

 

  • SOBOTA, 23.03.2019 r.

16.30: Różaniec

17.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Klemensa z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla piekarzy i cukierników

 

  • III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 24.03.2019 r.

7.00: Za ++ Jana Pukowiec w r. śm., żonę Annę, Annę, Pawła, Łucję Pukowiec, Alojzego, Karolinę Bem, Pawła Smiatek, Reginę, Ludwika, Tadeusza Pawera, ++ z pokrew.

9.00: Za ++ Władysława Wawrosz, rodziców, Annę, Izydora Rduch, Karolinę, Józefa Kurzydem, ++ z rodzin Wawrosz, Książek, Brudny, Menżyk, Sikora, Marszolik

11.00: Za + Józefa Pukowiec w 1 r. śm.

15.15: Gorzkie Żale

16.00: Za ++ Jacka Wolny w r. śm., rodziców, teściów i rodzeństwo

 

  • PONIEDZIAŁEK,  25.03.2019 r. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.00: W intencji dzieci poczętych, a nienarodzonych, których życie jest zagrożone – o prawo do życia

 

  • WTOREK, 26.03.2019 r.

17.00: 1. BIERZMOWANIE: W intencji młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania

 

  • ŚRODA, 27.03.2019 r.

7.00: Za ++ Annę, Leona Tatarczyk, rodziców z obu stron, Gertrudę, Franciszka Sosna, rodziców, Wiktorię Roter, Janusza Polnik, Bernardę, Stanisława Kozielski, ++ z pokrew. Tatarczyk, Sosna

Nowenna do MB Nieust. Pomocy 

17.00: Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • CZWARTEK, 28.03.2019 r.

16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00: 1. Za ++ Klarę Kuś, męża Maksymiliana, rodziców, teściów, ++ z pokrew. Hojka, Kuś
2. Za ++ Janinę Marut w 1 r. śm., Adama, Stanisławę Marut, teściów, Stefanię Procz

 

  • PIĄTEK, 29.03.2019 r.

7.00: Koronka do Bożego Miłosierdzia

8.00: Za ++ Zytę Holesz, męża Huberta, Zofię, Ludwika Holesz, Emila, Gertrudę, Franciszka Jesionek, Elżbietę, Ludwika Gawliczek, Łucję, Franciszka Mocek, 2 synów, synową

17.00: Msza szkolna: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Małżonków przeżywających kolejne rocznice ślubu w I kwartale

17.30: Droga Krzyżowa

 

  • SOBOTA, 30.03.2019 r.

16.30: Różaniec

17.00: 1. Za ++ Annę, Alojzego Polnik, Martę, Alojzego, Józefa Krzyształa, Ludwikę, Karola Nowak, Józefa Piechaczek, ++ z rodzin Polnik, Krzyształa, Nowak
2. Za ++ Antoniego, Cecylię, Angelę Rufert, córki Urszulę i Renatę, zięcia Krzysztofa, synową Jolantę, Józefa, Gertrudę Widenka, synów, córkę, zięcia, synowe, ++ z pokrew.

 

  • IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 31.03.2019 r.

7.00: Za ++ Martę i Alojzego Herman w 6 r. śm.

9.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów marca

11.00: Za ++ Roberta Błatoń w r. śm., żonę Franciszkę, syna Eugeniusza, rodziców Gertrudę i Ludwika, Wiktorię, Józefa Pukowiec, Marię, Alfreda Klyszcz, Alojzego Krzyształa, Eugeniusza Szmidt, Emilię Wybraniec, Marię, Alfreda Woryna, Janusza Zboiński

15.15: Gorzkie Żale

16.00: Za ++ Marię Rduch w r. śm., męża Wincentego, Franciszka Woryna, żonę Annę

ogółem przeczytano 6 razy , dziś przeczytano 2  razy