Intencje mszalne – kwiecień 2019

  • PONIEDZIAŁEK, 01.04.2019 r.

7.00: Za ++ Pelagię Klimala, Annę, Józefa Szlachta, Franciszkę, Alojzego Płaczek, Salomeę, Ferdynanda Pala, Ernesta Papierok, ++ z pokrew.
8.45: REKOLEKCJE SZKOLNE dla klas I – V
10.45: REKOLEKCJE SZKOLNE dla klas VI – VIII oraz III gimn.

 

  • WTOREK, 02.04.2019 r.

8.45: REKOLEKCJE SZKOLNE dla klas I – V
10.45: REKOLEKCJE SZKOLNE dla klas VI – VIII oraz III gimn.
17.00: Za ++ Leona Szkatuła, syna Henryka, Elżbietę, Teodora Grzonka, Augustynę, Henryka, Jana Szkatuła, Jana, Bertę Mrowiec, Danutę Krzyształa, Huberta Pomykoł, Rajmunda Szołtysek

 

  • ŚRODA, 03.04.2019 r.

7.00: Za ++ Edwarda Tatarczyk, żonę Agnieszkę, ++ z rodzin Tatarczyk, Śmietana, Szczepanik, Chłodek, Samusz, dusze w czyśćcu cierp.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
8.45: REKOLEKCJE SZKOLNE dla wszystkich klas – Msza św. na zakończenie

 

  • CZWARTEK, 04.04.2019 r. – I czwartek miesiąca

8.00: O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Nabożeństwo Pierwszoczwartkowe
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za ++ Salomeę, Teodora Rduch, zięcia Antoniego Urban, Antoninę, Ewalda Pukowiec, rodziców, teściów, Edwarda Tatarczyk, krewnych, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • PIĄTEK, 05.04.2019 r. – I piątek miesiąca

7.45: Koronka do Bożego Miłosierdzia
8.00: W intencji Czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
17.00: Msza szkolna: W intencji dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców
17.30: Droga Krzyżowa

 

  • SOBOTA, 06.04.2019 r. – I sobota miesiąca

7.30: Różaniec
8.00: W intencji Członków Żywego Różańca
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
17.00: Za ++ Gertrudę, Józefa Zerzoń, 3 synów, Zofię, Franciszka Wowra, 2 synów, Honoratę, Annę Wowra, Józefa Tesarczyk

 

  • V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 07.04.2019 r – Rekolekcje Parafialne

7.00: Za ++ Jana Pośpiech w r. śm., żonę Edeltraudę, Marię Wuwer w r. śm., męża Wiktora, Damiana Patron
9.00: Za + Jerzego Marek w 1 r. śm.
11.00: Za ++ Paulinę, Antoniego Matloch, rodziców, rodzeństwo, Leona, Feliksa, Henryka, Irenę Węgrzynowicz, dziadków, ++ z pokrew.
15.15: Gorzkie Żale
16.00: Za ++ Edwarda Nogły w r śm., rodziców Alojzego, Annę Nogły, teściów Wincentego, Marię Rduch, Mariana, Urszulę Skoczeń
17.00: Nauka stanowa dla mężczyzn

 

  • PONIEDZIAŁEK, 08.04.2019 r. – Rekolekcje Parafialne

7.00: Za ++ Reginę, Jana, Łukasza Marciniak, Jolantę Gajecką, Mariana Suchy, Marcina Goebel, Henryka Piechaczek, Mieczysława Sonewend, ++ z pokrew. i dusze w czyśćcu cierp.
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za ++ Antoninę, Antoniego Moczała, syna Jana, córkę Marię, Anielę, Mariana, Zofię Sputo, ks. Bolesława i ich rodziców
18.00: Nauka stanowa dla kobiet

 

  • WTOREK, 09.04.2019 r. – Rekolekcje Parafialne

7.00: Za ++ Alfreda Sokor w 5 r. śm., żonę Albertynę, rodziców, Stanisława Karkoszka
9.30: W intencji chorych, cierpiących i seniorów
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za ++ Helenę Buchta w 1 r. śm., ojca Romana, ++ z rodzin Grzonka, Buchta, Janusza Klyszcz, Joannę Wawrzyńczyk, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • ŚRODA, 10.04.2019 r. – Rekolekcje Parafialne

7.00: Za ++ Gertrudę, Karola, Pawła Raczek
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za + Edwarda Grzegoszczyk w 2 r. śm.

 

  • CZWARTEK, 11.04.2019 r.

16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: 1. Za ++ w marcu: Janina Ważny, Adelajda Kwiatoń, Józef Wita, Stanisław Błatoń oraz ++ zalecanych
2. Za ++ Jana Krótki, rodziców Anielę i Ludwika, Stanisława Białecki

 

  • PIĄTEK 12.04.2019 r.

7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: Za ++ Jana, Jerzego Hojka w r. śm., rodziców Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk, Ireneusza Kopiec, Piotra Hejna, ++ krewnych
17.00: Msza szkolna: Za ++ Jerzego Reclik w r. śm., rodziców, 3 braci, Helenę, Władysława, Bolesława, Helenę Kozielski, Alojzego Popek, Władysława Kruszyńskiego, ++ z pokrew.
18.00: Droga Krzyżowa ulicami Parafii

 

  • SOBOTA, 13.04.2019 r.

9.00: Pierwsza spowiedź dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych
13.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Stanisława Tkocz z ok. 80 r. ur.
16.30: Różaniec
17.00: Za + Norberta Toman w 1 r. śm.

 

  • NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ, 14.04.2019 r.

7.00: Za ++ Franciszka Marek, żonę 2 synów, zięcia Stanisława Tkocz, Franciszka, Leopoldynę Marek, ++ z pokrew.
9.00: Za ++ Ludwinę, Wilhelma Płaczek, córkę Krystynę, synów Józefa i Antoniego, zięcia, ++ z rodzin Płaczek, Wolny, Kloch, księży, dusze w czyśćcu cierp.
11.00: Chrzty i roczki
15.15: Gorzkie Żale
16.00: Za ++ Jana, Franciszkę Wija, syna, synową, zięcia, wnuka, Zofię, Józefa Ranoszek, syna, córkę, ++ z pokrew.

 

  • WIELKI PONIEDZIAŁEK, 15.04.2019 r.

7.00: Za ++ Gertrudę, Jana Mączko, rodziców Jana, Martę Urbanek

 

  • WIELKI WTOREK, 16.04.2019 r.

17.00: Za ++ Marię, Pawła Oślizło, Józefa Antończyk, Franciszka Oślizło, Adama, Stanisława Szałankiewicz, ++ z pokrew.

 

  • WIELKA ŚRODA, 17.04.2019 r.

7.00: Za ++ Augustynę Marek w r. śm., męża Józefa, rodziców, syna Huberta, córki Justynę, Anielę i Ritę, 2 zięciów Ludwika i Alojzego, Stefana, Józefa, Jana, Marię Szulik, ++ z pokrew. Antończyk, Serwotka, Krzyształa
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.00: Droga Krzyżowa dla dzieci

 

  • WIELKI CZWARTEK, 18.04.2019 r.

18.00: Msza św. Wieczerzy Pańskiej
19.00 – 21.00: Adoracja w Ciemnicy

 

  • WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ, 19.04.2019 r. – III piątek miesiąca

7.00 – 18.00: Adoracja w Ciemnicy
8.45: Koronka do Bożego Miłosierdzia
9.00: Droga Krzyżowa
18.00: Liturgia Wielkiego Piątku
19.00 – 21.00: Adoracja przy Bożym Grobie

 

  • WIELKA SOBOTA, 20.04.2019 r.

7.00 – 19.45: Adoracja przy Bożym Grobie /od 17.00 – 18.00 przerwa techniczna/
11.00; 12.00; 13.00; 14.00; 15.00 – święcenie pokarmów
20.00: LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ i PROCESJA REZUREKCYJNA

 

  • NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 21.04.2019 r.

7.00: Za ++ Rudolfa Sitek w r. śm., Pawła Sitek, ++ z pokrew, dusze w czyśćcu cierp.
9.00: Za ++ Wiesława, Alojzego, Alfreda, Annę Furgoł, Leopoldynę, Pawła Cieślik, dusze w czyśćcu cierp
11.00: Za ++ Teodora Białecki w 2 r. śm., rodziców Franciszka, Florentynę, 2 braci Joachima i Alojzego, 2 bratowe Gertrudę i Julię, Małgorzatę Białecki, Ludwika Białecki, żonę Albinę, ++ z pokrew.
15.15: Nieszpory świąteczne
16.00: Za ++ Albertynę, Antoniego Błatoń, Otylię, Franciszka, Leona Wolny

 

  • PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 22.04.2019 r.

7.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
9.00: Za ++ Henryka Tkocz w 10 r. śm., Hildegardę, Ludwika Tkocz, Elżbietę, Jerzego Marek, +|+ z pokrew.
11.00: 1. Za ++ Franciszka Winkler, rodziców, Gertrudę, Józefa Sobala, 3 córki, zięciów, syna Pawła, synową Gertrudę, Bernarda Kubica, Eleonorę Dola, Antoniego, Marię Fizia, syna Andrzeja, Agnieszkę Zając, Bogdana, Stanisława Ostrzołek, dusze w czyśćcu cierp.
2. Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Renaty Szostek z ok. r . ur.

 

  • WTOREK WIELKANOCNY, 23.04.2019 r.

17.00: Za ++ Wojciecha Witosz w r. śm., żonę Agatę, syna Erwina, Paulinę, Emila Szostek, syna Ewalda

 

  • ŚRODA WIELKANOCNA, 24.04.2019 r. – św. Jerzego, męczennika

7.00: Za + Gertrudę, Józefa Sobala, 3 córki, syna, synową, Józefa Paździorko, rodziców, ++ z rodzin Sobala, Paździorko
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

  • CZWARTEK WIELKANOCNY, 25.04.2019 r.

16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za ++ Marię, Alojzego Pukowiec, córkę Marię, 3 synów, 2 synowe, Edwarda Bednarczyk, rodziców, siostry, bratową, szwagrów, ++ z rodzin Pukowiec, Bednarczyk, Buczek, Krzyształa

 

  • PIĄTEK WIELKANOCNY, 26.04.2019 r.

7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: Za ++ Józefa, Martę Gajda, córki, zięciów, syna, synową, Ireneusza Kolorz, Józefa, Łucję Adamczyk, wnuka Mirosława, Mariana Grabiec, rodziców, dziadków, krewnych
17.00: Msza szkolna: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Dzieci przeżywających I rocznicę I Komunii św.

 

  • SOBOTA WIELKANOCNA, 27.04.2019 r.

16.30: Różaniec
17.00: 1. Za ++ Józefa Książek, rodziców Marię i Romana, Jana, Martę Płaczek, Władysława Wawrosz
2. Za ++ Łucję, Jana Marek, rodziców, rodzeństwo, Elżbietę, Jerzego Marek, Hildegardę, Alfreda Suchy, Marię Grzebełek, ++ z pokrew.

 

  • II NIEDZIELA WIELKANOCNA, MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 28.04.2019 r.

7.00: Za ++ Adelę, Engelberta, Eugeniusza Hluchnik, rodziców, Janusza Krzyształa, ojca Alojzego, Edwarda Wija, Romana Piechaczek, Annę, Jana Wieczorek, Wandę, Bronisława Pukowiec, Łucję, Norberta Pukowiec
9.00:
11.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Wandy i Józefa Smyczyk z ok. 50 r. ślubu /Te Deum/
15.30: Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
16.00: Za ++ Annę, Józefa Sitek, syna Edwarda, Irenę, Jerzego, Teodora Sitek, Jana, Ludwinę Sitek, syna Augustyna, Marię, Henryka, Janusza Jamrozik, ++ z rodzin Sitek, Bem, Sobala, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • PONIEDZIAŁEK, 29.04.2019 r. –  św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i dK, patronki Europy

7.00: Za ++ Stanisława Reclik w r. śm., syna Łucjana, ++ z pokrew, dusze w czyśćcu cierp.

 

  • WTOREK, 30.04.2019 r. – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męcz., głównego patrona Polski

17.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów kwietnia