Środa, 23 Styczeń 2019

Intencje

AKTUALNE INTENCJE MSZALNE

PIĄTEK, 18.01.2019 r. –  III piątek miesiąca

8.00: Za ++ Józefa Antończyk w r. śm.,  rodziców Marię, Józefa Antończyk,  teściów Józefa, Anastazję Matloch, ++ krewnych
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00: Msza szkolna: 
Za ++ Alojzego Sitek w r. śm., żonę Anielę, rodziców, teściów, krewnych z obu stron
18.30: Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost w wierze i miłości do Boga i ludzi


SOBOTA, 19.01.2019 r. – wsp. św. Sebastiana Pelczara, biskupa
16.30: Różaniec
17.00:
Za ++ Martę Cichy, rodziców Marię, Jana Brudny,  teściów, szwagierkę, 2 szwagrów, Annę, Edmunda Adamczyk, Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk, ++ z rodzin Brudny, Menżyk, Adamczyk


II NIEDZIELA ZWYKŁA, 20.01.2019 r.
7.00:
Za ++ Genowefę, Franciszka, Alojzego, Władysława, Stanisława, Łucję, Jana Wawrosz, Zofię, Ludwika, Bernarda, Krystynę, Grzegorza Brudny, Jana Menżyk, Józefa, Matyldę, Edwarda, Damiana Szewczyk, Józefa Wija, Jana Wawrzyczny
9.00: Za ++ Alojzego Godula w r. śm., żonę Gertrudę, zięcia Andrzeja, Leopoldynę, Józefa Godula, Martę, Franciszka Marek, dzieci, krewnych
11.00: Za ++ Adriana Spandel w 10 r. śm., Gertrudę, Pawła Pająk, Emilię, Dominika Pawera
15.30: Nieszpory niedzielne
16.00:
Za ++ Adama, Bronisława, Bronisławę Nowak, Annę, Antoniego Oślizło, 2 synów, synową, dusze w czyśćcu cierp.


PONIEDZIAŁEK,  21.01.2019 r. – wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męcz.
7.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego i św. Agnieszki z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Babć i Dziadków z ok. Dnia Babci i Dnia Dziadka


WTOREK,  22.01.2019 r.
17.00:
1. Za ++ Stanisława, Annę Mitko, rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagrów, Józefę, Antoniego Kożuch, Włodzimierza Turniak, krewnych i znajomych
           2. Za ++ Jana Raszkowskiego w 1 r. śm. oraz żonę Beatę


ŚRODA, 23.01.2019 r.
7.00:
Za ++  Alojzego, Martę Marek, rodziców z obu stron, Sylwię Skorupa, Jana Wrożyna, Annę, Wiktora, Jana Antończyk, Jana Grabiec, Władysława Wieliczko, kapłanów, siostry zakonne
Nowenna do MB Nieust. Pomocy


CZWARTEK, 24.01.2019 r. – wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i dK
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00:
Za ++ Bolesława, Helenę Kozielski, rodziców, Łucję, Antoniego Tetla, 2 synów, Ludwika Król, Jana Menżyk, Jerzego Reclik, Jana, Jerzego Hojka, dusze w czyśćcu cierp.


PIĄTEK 25.01.2019 r. – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00:
Za ++ Stanisława Tatarczyk w r. śm., żonę Zofię, rodziców z obu stron, Justynę Chmielowiec, ++ z pokrew.
17.00: Msza szkolna: Za ++ Julię, Alojzego Mizia w r. śm., córkę Teresę, synów Józefa, Franciszka Mizia, Marię, Jerzego Morawiec, Stanisława Sitek, Józefa, Karolinę, Ludwika Drobnik, kapłanów, dusze w czyśćcu cierp.


SOBOTA, 26.01.2019 r. – wsp. św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
16.30: Nabożeństwo różańcowe
17.00:
Za ++ Jana Molenda w r. śm., żonę Otylię, zięcia Ryszarda Klimek, ojca Aleksandra, ++ z rodzin Molenda, Tatarczyk, Klimek, Chłopek, Jerzego malka, Krystynę Piechaczek, Kazimierza Królik, syna Piotra, ++ z pokrew.


III NIEDZIELA ZWYKŁA, 27.01.2019 r.
7.00:
Za ++ Zygmunta Gawełczyk w 10 r. śm., rodziców Wiktorię, Józefa, Helenę, Franciszka Tatarczyk, ++ z pokrew.
9.00: Za ++ Annę, Józefa, Rafała, Ryszarda Tatarczyk, Łucję, Jana Marek, Olgierda Marek, rodziców, Elżbietę, Jerzego Marek, Alfreda Suchy, ++ z pokrew.
11.00: Za ++ Albertynę, Hermana Grabiec, syna Zygmunta, ++ z rodzin Rduch, Grabiec, Sitek, ++ krewnych
15.30: Nieszpory niedzielne
16.00:
Za ++ Jacka Rduch, syna Bolesława, Elżbietę, Franciszka Rduch, Feliksa, Augustynę Pielorz, ++ z pokrew.
Koncert Kolędowy Orkiestry Dętej


PONIEDZIAŁEK,  28.01.2019 r.
7.00:
Za ++ Salomeę Pala, męża Ferdynanda, rodziców z obu stron, ++ z pokrew.


WTOREK,  29.01.2019 r.
17.00:
Za ++ Szczepana Tatarczyk w r. śm., synową Stefanię, Marię, Henryka, Franciszka, Irenę Wuwer, Łucję Pukowiec, męża Norberta, Jana Furman, ++ z pokrew.


ŚRODA, 30.01.2019 r.
7.00:
Za ++ Marię, Ignacego Wolny, syna Leona, wnuka Eugeniusza, Emilię, Alojzego Wacławiec, syna Zygfryda, córkę Elfrydę, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Mieszkańców i Rodzin północnej części naszej Parafii


CZWARTEK, 31.01.2019 r. – wsp. św. Jana Bosko, prezbitera
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00:
Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów stycznia.


PIĄTEK 01.02.2019 r. – I piątek miesiąca
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: W int. Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa
17.00: Msza szkolna: W int. dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych i ich rodziców
SOBOTA, 02.02.2019 r. – święto Ofiarowania Pańskiego, I sobota miesiąca
7.30: Różaniec
8.00: W int. Członków Żywego Różańca
17.00: Za ++ Marię, Józefa Hluchnik, wnuka, Zytę, Romana Krzyżok, Emę Hojka
IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.02.2019 r.
7.00: Za ++Gertrudę Folwarczny, męża Stanisława, rodziców, teściów, rodzeństwo, Zofię, Józefa Tymiński, ++ krewnych z rodzin Folwarczny, Polnik
9.00: Za ++ Gertrudę Bednarczyk, rodziców, teściów, szwagrów, szwagierki, Anielę, Alojzego Rączka, Marię, Karola Bicherl
11.00: Za ++ Agnieszkę Polnik w r. śm., męża Jerzego, rodziców, zięcia Rudolfa, Zofię, Marię, Władysława, Stanisława Wójcik, Marię, Adolfa Janoszka, ++ z rodzin Polnik, Oślizło, Bielski
15.30: Nieszpory niedzielne
16.00: Za + Józefa Wolny w r. śm.
PONIEDZIAŁEK,  04.02.2019 r.
 
7.00: Za ++ Bolesława Kłosek, siostry, brata, rodziców, teściów, Annę Kocjan, 3 braci, Łucję, Józefa Mitko, Marię Mucha, ++ krewnych
WTOREK,  05.02.2019 r. – wsp. św. Agaty, dziewicy i męcz.
17.00: Za ++ Czesława Koszałka w r. śm., rodziców, teściów, siostrę Elżbietę, 3 szwagrów,  Franciszka Mizia, Eugeniusza Nowakowski, ++ z pokrew.
ŚRODA, 06.02.2019 r. – wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników
7.00: Za ++ Józefa Paździorko, rodziców, teściów
Nowenna do MB Nieust. Pomocy 
CZWARTEK, 07.02.2019 r. – I czwartek miesiąca
8.00: O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Nabożeństwo pierwszoczwartkowe
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za ++ Stanisława Duda w r. śm., rodziców, teściów, szwagrów, Gertrudę, Alojzego Godula, Franciszka, Annę Budzyński, dusze w czyśćcu cierp. 
PIĄTEK, 08.02.2019 r.
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: Za ++ Józefa, Gertrudę Sobala, 3 córki, syna Pawła, synową, zięciów, Hieronima Machnik, rodziców, pokrew. z obu stron
17.00: Msza szkolna: Za ++ Marię, Pawła Gonsior, rodziców, syna Huberta, synową Irenę, Emilię Wacławik, 2 mężów, Józefa, Mariannę Baran, syna Czesława, ++ z pokrew.
SOBOTA, 09.02.2019 r.
16.30: Różaniec
17.00: Za ++ Leona, Annę Tatarczyk, Marię Kocjan, Małgorzatę, Pawła Bednarski, Bernardę, Stanisława Kozielski, ++ z rodzin Tatarczyk, Kocjan
V NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.02.2019 r.
7.00: Za ++ Marię, Ignacego Kopiec, syna Eryka, żonę Aurelię, Bronisławę, Jana Wita, córkę Jadwigę, syna Stanisława, zięcia Rudolfa i Franciszka, dziadków z obu stron, ++ z pokrew. Kopiec, Przybyła, Wolny, Wita, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierp. 
9.00: Za ++ Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk w r. śm., rodziców z obu stron, zięciów, ++ krewnych
11.00: Chrzty: i roczki:
15.30: Nieszpory niedzielne
16.00: Za ++ Edmunda Rduch w r. śm., syna Stanisława, rodziców Marię, Leona Rduch, Dominika, Marię, Alojzego Hojka, Augustynę Tatarczyk, dusze w czyśćcu cierp.
PONIEDZIAŁEK, 11.02.2019r. – wsp. MB z Lourdes
7.00
WTOREK, 12.02.2019 r.
 
17.00: Za ++ Józefa Brudny, córkę Jolantę Faroń, Bronisławę, Józefa, Alojzego Brudny, Franciszka, Gertrudę, Justynę, Bolesława, Irenę, Bernardę, Jana Tatarczyk, Marię, Ludwika Chorowski, córkę Gertrudę, Anielę, Józefa Wuwer, Albertynę Tosta, ++ z rodzin Brudny, Faroń, Tatarczyk, Tosta, dusze w czyśćcu cierp.
ŚRODA, 13.02.2019 r.
7.00: Za ++ Amalię, Jana Szmit, synów Stanisława i Eugeniusza, córkę Gertrudę, zięcia Leona, wnuka Eugeniusza, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
CZWARTEK, 14.02.2019 r.- święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – patronów Europy
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za ++ w styczniu oraz zmarłych zalecanych
PIĄTEK, 15.02.2019 r. – III piątek miesiąca
8.00: Za ++ Krystynę, Jana, Danutę, Otylię Grzonka, Stefanię, Jana, Helenę Kuś, Gertrudę, Józefa Błatoń, Alfreda, Marię Klyszcz, ++ z rodzin Tatarczyk, Grzonka, Kuś, Błatoń
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00: Msza szkolna: Za ++ Marię Firut w r. śm., męża Antoniego, rodziców, Augustynę Sitek, męża Alojzego, ++ z pokrew.
SOBOTA, 16.02.2019 r.
16.30: Różaniec
17.00: Za ++ Marię Książek w 1 r. śm., męża Romana, syna Józefa
VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.02.2019 r.
7.00: Za ++ Marię, Stanisława Kocjan, rodziców z obu stron, zięcia Władysława, Alojzego, Annę Kocjan, Anielę, Edwarda Pietrwalski, Stanisława, Andrzeja, Jana, Marię, Józefa, Edeltraudę, Ewę Kiełkowski, Eugeniusza Kasprzok
9.00: Za ++ Stanisława Marek w r. śm., rodziców Marię, Józefa Marek, bratową Urszulę, Martę, Józefa Mrozek, rodziców, teściów, ++ z rodzin Marek, Tatarczyk, Mrozek
11.00: Za ++ Gertrudę, Ryszarda Rzazonka, rodziców, 3 siostry, brata Edwarda, szwagra Ludwika, Teresę, Ludwika Bem, ++ z pokrew.
15.30: Nieszpory niedzielne
16.00: Za ++ Alojzego Marek w 8 r. śm., żonę Helenę, Gintra Rojek, dziadków z obu stron, Jana, Marię, Bolesława Tolarz, Hildegardę, Zygfryda, Stanisława Tlołka, Edwarda Sitek
PONIEDZIAŁEK,  18.02.2019 r.
7.00: Za ++ Andrzeja Konieczny, syna Marcina, rodziców, teściów, Alojzego, Jana, Mariana Suchy, Cecylię Nalepa, Mieczysława Sonewend, Stanisława Sarach, Stanisława Brzóska, Franciszka Kozieł, ++ krewnych
WTOREK,  19.02.2019 r.
17.00: Za ++ Piotra Tatarczyk, żonę Elżbietę, rodziców, ++ z pokrew., Gertrudę, Edwarda Hojka
ŚRODA, 20.02.2019 r.
7.00: Za ++  Stanisława Karkoszka w r. śm., rodziców, siostrę Genowefę, teściów Albertynę, Alfreda Sokor
Nowenna do MB Nieust. Pomocy 
CZWARTEK, 21.02.2019 r.
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za ++ Józefa Reclik, rodziców z obu stron, Agnieszkę, Klarę Kokot, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.
PIĄTEK 22.02.2019 r. – święto katedry św. Piotra Apostoła
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: Za ++ Teodora, Salomeę Rduch, rodziców z obu stron, Antoniego Urban, rodziców, brata Stanisława, siostrę Marię, szwagra Eugeniusza, ++ krewnych
SOBOTA, 23.02.2019 r.
16.30: Różaniec
17.00: Za ++ Wincentego Rduch w r. śm., żonę Marię, Alojzego Nogły w r. śm., żonę Annę, synów Edwarda i Franciszka, synową Krystynę
VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.02.2019 r.
7.00: Za ++ Konrada Godulla, żonę Joannę, 2 synów, ++ z rodzin Marek i Godulla
9.00: Za ++ Kornelię Zrostek, rodziców Marię, Jana Pielorz, Gerarda, Jerzego Zrostek, Edwarda Pawlas, ++ z pokrew.
11.00: Za ++Antoniego Płaczek, Franciszkę, Alojzego, Alfreda Kuczera, Wilhelma, Ludwinę, Józefa, Krystynę Płaczek, Bronisławę, Augustyna, Alfreda, Teresę Dryja, Ewalda Menżyk
15.30: Nieszpory niedzielne
16.00: Za ++ Hildegardę Nowak w 4 r. śm., rodziców Antoniego, Leopoldynę Folwarczny 4 braci, 2 bratowe
PONIEDZIAŁEK, 25.02.2019 r.
7.00: Za ++ Alojzego Rduch, ojca Józefa, Anielę, Albertynę Stabla, Władysława Jurek
WTOREK, 26.02.2019 r.
17.00: Za ++ Józefa Mizia w r. śm., Julię, Alojzego, Teresę, Franciszka Mizia, Marię, Jerzego Morawiec, Stanisława Sitek, Józefa, Karolinę, Ludwika Drobnik, Jana, Marię, Mariannę Grzonka, Krystynę, Jana Mitko, kapłanów, dusze w czyśćcu cierp. 
ŚRODA, 27.02.2019 r.
7.00: Za ++ Alojzego Tatarczyk w r. śm., rodziców, teściów, ++ z rodzin Tatarczyk, Wieczorek, Achtelik
Nowenna do MB Nieust. Pomocy 
CZWARTEK, 28.02.2019 r.
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów lutego.
PIĄTEK 01.03.2019 r. – I piątek miesiąca
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: W int. Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa, Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa
17.00: W int. dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych oraz ich rodziców
SOBOTA, 02.03.2019 r. – I sobota miesiąca
7.30: Różaniec
8.00: W int. Członków Żywego Różańca
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
17.00: Za ++ Helenę Adamek w 19 r. śm., męża Brunona, rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagra, szwagierki, Ludwika Mura, Jolantę, Mirosława Adamek, ++ z pokrew.
VIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 03.03.2019 r.
7.00: Za ++ Jerzego Powieśnik w r. śm., rodziców Gertrudę, Józefa, brata Bernarda, Reginę, Ludwika Oślizło, syna Romana, Andrzeja Mondel
9.00: Za ++ Bronisławę, Eugeniusza Banaszewski w r. śm., Łucję, Roberta, Stanisława, Tomasza, Ewę Folwarczny
11.00: Za ++Jana Mizia, rodziców Jadwigę, Jana, teściów Gertrudę, Pawła Sikora, Adelajdę, Irenę, Wacława Bondaryk, Jana Suchy, ++ krewnych
15.30: Nieszpory niedzielne
16.00: Za + Józefa Orszulik w 1 r. śm.
PONIEDZIAŁEK, 04.03.2019 r – święto św. Kazimierza, królewicza.
7.00: Za ++ Edwarda Wija, Franciszka  Wziętek, Romana Piechaczek, córkę, Jolantę, Wiktora, Augustynę Hluchnik, 2 synów, 2 synowe, wnuka Janusza Krzyształa, Bronisławę, Ludwika Pukowiec
9.00: W int. uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Mszanie z ok. wspomnienia patrona – św. Kazimierza
WTOREK, 05.03.2019 r.
17.00: Za ++ Józefa Piechaczek w 10 r. śm., syna Józefa, rodziców Marię i Jerzego, Anastazję, Wincentego, Arkadiusza, Waltera Sobocik, Annę, Alojzego Polnik, ++ z pokrew.
ŚRODA POPIELCOWA, 06.03.2019 r.
7.00: Za ++ Ferdynanda Pala, żonę Salomeę, rodziców z obu stron,  rodzeństwo, ++ z pokrew.
16.00: Za ++ Gertrudę Mika w 2 r. śm. i męża Jana
18.00: Za ++ Józefa Rduch, rodziców, teściów, syna Alojzego, brata Stanisława, Helenę, Ewalda Wyputa, Anielę Stabla, ++ z pokrew., sąsiadów i dusze w czyśćcu cierp. 
CZWARTEK, 07.03.2019 r. – I czwartek miesiąca
8.00: O uświęcenie duchowieństwa i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Nabożeństwo pierwszoczwartkowe i CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO
17.00: Za ++ Erwina Witosz w r. śm., rodziców Agatę i Wojciecha, Paulinę, Em ila Szostek, syna Ewalda
PIĄTEK 08.03.2019 r.
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Kobiet naszej Parafii
CZETRDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO
17.00: Msza szkolna: Za ++ Helenę Kozielski, męża Władysława, rodziców, rodzeństwo, syna Bolesława, synową Helenę, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierp.
17.30: Droga Krzyżowa
SOBOTA, 09.03.2019 r.
7.30: Różaniec
8.00: Za ++ Franciszka, Albertynę Antończyk, Gertrudę, Franciszka, Anielę, Józefa, Ireneusza Kopiec, Jana Suchy, ++ z pokrew.
CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO
17.00: Za ++ Helenę, Franciszka Tatarczyk, Paulinę, Alojzego, Edwarda Szlachta, Józefa, Klarę, Jana, Augustyna Tatarczyk, ++ krewnych
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10.03.2019 r.
7.00: Za ++ Bernardę Krzyżok w r. śm., rodziców, teściów, ++ z pokrew.
9.00: Do Bożej Opatrzności, Najśw. Serca Pana Jezusa, Niepokalanego Serca Maryi z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Emerytów i Rencistów oraz za ++ Emerytów i Rencistów
11.00: Chrzty i roczki
15.15: Gorzkie Żale
16.00: Za ++ Ewalda Menżyk w r. śm., rodziców, ++ z rodzin Menżyk, Płaczek, Antończyk
PONIEDZIAŁEK,  11.03.2019r.
7.00: Za ++ Karolinę, Sylwestra Piszczelok, Bertę, Augustyna Wieczorek, córki Annę i Gertrudę, męża Alojzego, ++ z pokrew.
WTOREK, 12.03.2019 r.
17.00: Za ++ Jerzego Mitko, rodziców Jadwigę i Zygfryda Mitko, siostrę Irenę, Gertrudę, Leona Pieter, syna Zygfryda, żonę Lilę, ++ z pokrew. Mitko, Pieter, Szala
ŚRODA, 13.03.2019 r.
7.00: Za ++ Elfrydę Oślizło w r. śm., męża Ryszarda, brata Józefa, rodziców, szwagrów, szwagierki, Alojzego Polnik, rodziców, rodzeństwo, teściów, Hannę Kolanko, Marię, Wincentego Ostrzołek, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp. 
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.00: Droga Krzyżowa dla dzieci
CZWARTEK, 14.03.2019 r.
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za ++ w lutym oraz zmarłych zalecanych
PIĄTEK, 15.03.2019 r. – III piątek miesiąca
8.00: Za ++ Wiktora Pukowiec, brata Ludwika, rodziców z obu stron, Martę, Marię, Izydora Adamczyk, Lucjana, Adelę Gajo
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00: Msza szkolna: Za ++ Irenę Sobala w r. śm., rodziców, Franciszkę, Emila Tront, Franciszka Tatarczyk, Józefa, Emilię, Alfreda Sobala, Wiktora Brzoza, ++ z pokrew.
17.30: Droga Krzyżowa
18.30: Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost pobożności i miłości do Boga i ludzi
SOBOTA, 16.03.2019 r.
16.30: Różaniec
17.00: Za + Norberta Pukowiec w 1 r. śm.
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17.03.2019 r.
7.00: Za ++ Bernardę, Stanisława Pukowiec, rodziców, braci, bratową
9.00: Za ++ Alojzego Folwarczny, żonę Bronisławę, rodziców, Alojzego Smyczyk, 3 synów, rodziców, Krystiana Motyl, ++ krewnych
11.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Weroniki Krótki z ok. 80 r. ur. /Te Deum/
15.15: Gorzkie Żale
16.00: Za ++ Ewalda Menżyk, Pawła, Gertrudę Menżyk, ++ dzieci, Lidwinę, Wilhelma Płaczek, 2 synów, córkę Krystynę, Annę, Pawła Janeta, ++ z rodzin Menżyk, Płaczek, Janeta, Antończyk
PONIEDZIAŁEK,  18.03.2019 r.
7.00: Za ++ Bronisławę Brudny w r. śm., męża Wiktora, rodziców, Stanisława Tatarczyk, rodziców, krewnych, Elżbietę Oślizło, Romana Grabiec, Andrzeja Styrnol, Mariana Polnik, dusze w czyśćcu cierp.
WTOREK, 19.03.2019 r. – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
17.00: Za ++ Gertrudę, Ludwika, Antoniego Marek, krewnych, Bronisławę, Antoniego, Władysława, Piotra, córkę Wandę, synową Irenę
ŚRODA, 20.03.2019 r.
7.00: Za ++ Stefanię Sobala, rodziców i teściów
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
17.00: Droga Krzyżowa dla dzieci
CZWARTEK, 21.03.2019 r.
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za + Jadwigę Mitko w 1 r. śm.
PIĄTEK, 22.03.2019 r.
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00: Za ++ Otylię Rduch w r. śm., męża, siostrę Emilię
17.00: Msza szkolna: Za ++ Otylię, Franciszka, Leona Wolny, Marię, Antoniego Grabiec, Marię, Dominika Gąsior, Gertrudę, Antoniego Bem, Jana, Marię Gąsior, ++ z pokrew.
17.30: Droga Krzyżowa
SOBOTA, 23.03.2019 r.
16.30: Różaniec
17.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Klemensa z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla piekarzy i cukierników
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 24.03.2019 r.
7.00: Za ++ Jana Pukowiec w r. śm., żonę Annę, Annę, Pawła, Łucję Pukowiec, Alojzego, Karolinę Bem, Pawła Smiatek, Reginę, Ludwika, Tadeusza Pawera, ++ z pokrew.
9.00: Za ++ Władysława Wawrosz, rodziców, Annę, Izydora Rduch, Karolinę, Józefa Kurzydem, ++ z rodzin Wawrosz, Książek, Brudny, Menżyk, Sikora, Marszolik
11.00: Za + Józefa Pukowiec w 1 r. śm.
15.15: Gorzkie Żale
16.00: Za ++ Jacka Wolny w r. śm., rodziców, teściów i rodzeństwo
PONIEDZIAŁEK,  25.03.2019 r. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
7.00: W intencji dzieci poczętych, a nienarodzonych, których życie jest zagrożone – o prawo do życia
WTOREK, 26.03.2019 r.
17.00: Za ++ Antoniego, Cecylię Rufert, córki Urszulę i Renatę, zięcia Krzysztofa, synową Jolantę, Józefa, Gertrudę Widenka, synów, córkę, zięcia, synowe, ++ z pokrew.
ŚRODA, 27.03.2019 r.
7.00: Za ++ Annę, Leona Tatarczyk, rodziców z obu stron, Gertrudę, Franciszka Sosna, rodziców, Wiktorię Roter, Janusza Polnik, Bernardę, Stanisława Kozielski, ++ z pokrew. Tatarczyk, Sosna
Nowenna do MB Nieust. Pomocy 
17.00: Droga Krzyżowa dla dzieci
CZWARTEK, 28.03.2019 r.
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Za ++ Klarę Kuś, męża Maksymiliana, rodziców, teściów, ++ z pokrew. Hojka, Kuś
PIĄTEK, 29.03.2019 r.
7.00: Koronka do Bożego Miłosierdzia
8.00: Za ++ Zytę Holesz, męża Huberta, Zofię, Ludwika Holesz, Emila, Gertrudę, Franciszka Jesionek, Elżbietę, Ludwika Gawliczek, Łucję, Franciszka Mocek, 2 synów, synową
17.00: Msza szkolna: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Małżonków przeżywających kolejne rocznice ślubu w I kwartale
17.30: Droga Krzyżowa
SOBOTA, 30.03.2019 r.
16.30: Różaniec
17.00: Za ++ Annę, Alojzego Polnik, Martę, Alojzego, Józefa Krzyształa, Ludwikę, Karola Nowak, Józefa Piechaczek, ++ z rodzin Polnik, Krzyształa, Nowak
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 31.03.2019 r.
7.00: Za ++ Martę i Alojzego Herman w 6 r. śm.
9.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów marca
11.00: Za ++ Roberta Błatoń w r. śm., żonę Franciszkę, syna Eugeniusza, rodziców Gertrudę i Ludwika, Wiktorię, Józefa Pukowiec, Marię, Alfreda Klyszcz, Alojzego Krzyształa, Eugeniusza Szmidt, Emilię Wybraniec, Marię, Alfreda Woryna, Janusza Zboiński
15.15: Gorzkie Żale
16.00: Za ++ Marię Rduch w r. śm., męża Wincentego, Franciszka Woryna, żonę Annę
 
 
 

 

 
 
Więcej artykułów…