Piątek, 16 Listopad 2018

Intencje

AKTUALNE INTENCJE MSZALNE

PIĄTEK 09.11.2018 r. – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00:
Za ++ Józefa Brudny, córkę Jolantę, rodziców Bronisławę i Józefa, brata Alojzego, Franciszka, Gertrudę, Justynę, Bolesława, Irenę, Bernardę, Jana Tatarczyk, Albertynę Tosta, Gertrudę Bednarczyk, ++ z rodzin Faron, Tatarczyk, dusze w czyśćcu cierp.
17.00: Msza szkolna: Za ++ Czesława Baran, rodziców, Józefa, Mariannę Baran, , rodzeństwo, Marię, Pawła Gonsior, rodziców, syna Huberta, synową Irenę, Emilię Wacławik, dwóch mężów


SOBOTA, 10.11.2018 r. – wsp. św. Leona Wielkiego, papieża i dK
13.00: Chrzest:
Dominik Daniel Kozielski
16.30: Różaniec
17.00:
1. Za ++ Edwarda Tatarczyk, rodziców, Alojzego, Otylię, braci, Alojzego, Tadeusza, Annę, Leona Antończyk, zięcia Romana Durczok
           2. Za ++ Joannę Wawrzyńczyk w 4 r. śm., Jerzego, Szczepana, Teodozję Rumpel, Zofię, Pawła Stabla, Marię, Henryka Zenka, Janusza Klyszcz, dusze w czyśćcu cierp.


XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.11.2018 r.
7.00:
Za ++ Łucję, Ludwika Zmuda, Różę Nowak, ++ z pokrew.
9.00: Za ++ Teresę, Ludwika Bem, syna Franciszka, żonę Helenę, wnuka Eugeniusza, Gertrudę, Ryszarda Rzazonka, ++ z pokrew.
11.00: 1. Za ++ Bolesława Wuwer w 6 r. śm., rodziców, rodzeństwo, Alojzego Marek, synów Władysława, Jana, Bernarda i Łucjana, córkę Zytę, męża Romana, ++ z rodzin Marek, Wuwer
         2. Chrzty: Borys Aleksander Kowalski  i roczki: Jakub Mróz, Mateusz Krzysztof Piechaczek, Inga Zofia Tatarczyk
14.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Józefa Sobala z ok. 60 r. ur. oraz rodzin Sobala, Kowalski, Hibner, Chrobok /Te Deum/ - ks. Marek
15.30: Nieszpory niedzielne
16.00:
Za + Małgorzatę Wolny w r. śm.


PONIEDZIAŁEK, 12.11.2018 r. – wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika
7.00:
1. Za ++ Augustyna Wolny, żonę Franciszkę, córkę Rozalię, ++ z pokrew. Wolny, Płaczek
        2. Za ++ Beatę Raszkowską w 1 r. śm., męża Jana, ojca Wiesława Belina, Mieczysława i Teodorę Raszkowski


WTOREK, 13.11.2018 r. – wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
17.00:
Za ++ Różę Marek w 2 r. śm., męża Alojzego, rodziców, rodzeństwo, Mariana Szostek, rodziców, brata, Urszulę Marek, ++ z pokrew.


ŚRODA, 14.11.2018 r.
7.00:
Za ++ w październiku: Hildegarda Suchy, Anna Sołtysik oraz zmarłych zalecanych
Nowenna do MB Nieust. Pomocy


CZWARTEK, 15.11.2018 r.
16.00: Adoracja Najświętszego  Sakramentu
17.00:
1. Za ++ Hildegardę Tomzińską w 1 r. śm., męża Stanisława, rodziców Elżbietę, Alojzego Goik, braci Alfreda i Alojzego, teściów Łucję, Adolfa Matloch, Helenę Wita
         2. Za ++ Bronisławę, Wiktora Brudny, Pawła, Annę Sławik, Stanisława Tatarczyk, rodziców, ++ krewnych, Elżbietę Oślizło, Romana Grabiec, Andrzeja Styrnol, Mariana Polnik, dusze w czyśćcu cierp.


PIĄTEK, 16.11.2018 r. – III piątek miesiąca
8.00:
Za ++ Sławomira Bielaszewskiego, Eryka Pająk w r. śm., rodziców z obu stron, ++ z pokrew.
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00: Msza szkolna: 
Za ++ Augustyna Marek, rodziców, teściów, ++ z pokrew.
18.30: Msza młodzieżowa: W int. młodzieży naszej Parafii o wzrost w wierze i miłości do Boga i ludzi


SOBOTA, 17.11.2018 r. – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
16.30: Różaniec
17.00:
1. Za ++ Antoniego Firut w r. śm., żonę Marię, ++ z pokrew., Gertrudę Goik, męża Józefa, rodziców, teściów, Amalię, Franciszka Pawlas, syna Edwarda, Otylię, Jana Polnik, ++ z pokrew.
          2. Za ++ Elżbietę, Alojzego Chłapek, ks. Alojzego, Martę, Wincentego Zerzoń, syna Reinholda,  Rafała Mamcarz, Ewelinę Zdrzałek, ojca Edwarda, Alicję, Edwarda Krzywdziński, ++ z pokrew.


XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.11.2018 r.
7.00:
Za ++ Rozalię Bugla, rodziców Augustyna i Franciszkę Wolny
9.00: Za ++ Antoniego Pawłowskiego, rodziców, Gertrudę, Ryszarda Rzazonka, ++ z pokrew.
11.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Hodowców gołębi pocztowych Oddział Mszana
15.30: Nieszpory niedzielne
16.00:
Za ++ Edwarda Sitek w r. śm., rodziców, teściów, Irenę, Jerzego, Teodora Sitek, Marię, Henryka, Janusza Jamrozik, Augustyna Sitek, ++ z rodzin Sitek, Bem, Sobala, dusze w czyśćcu cierp.


PONIEDZIAŁEK, 19.11.2018 r.
7.00:
Za ++ Bronisława Krzyształa w 5 r. śm., ojca Jana, dziadków, Anielę, Tadeusza Chrostowski, Piotra Pukowiec


WTOREK,  20.11.2018 r. – wsp. św. Rafała Kalinowskiego, kapłana
17.00:
1. Za ++ Alojzego, Marię Pukowiec, Ludwika Pukowiec, 2 żony, Walentego, Gertrudę Menżyk, Stanisławę, Albina Zysk, Jadwigę Żeromski, ++ z pokrew.
          2. Za + Engelberta Tront w 1 r. śm.


ŚRODA, 21.11.2018 r. – wsp. Ofiarowania NMP
7.00:
Za ++ Justynę Chmielowiec w r. śm., rodziców Zofię i Stanisława Tatarczyk, ++ z pokrew.
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.00:
W intencji Służby Liturgicznej Ołtarza: ministrantów, lektorów i nadzwyczajnych szafarzy Eucharystii oraz Dzieci Maryi


CZWARTEK, 22.11.2018 r. – wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00:
1. Do Bożej Opatrzności za wst. św. Cecylii z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Członków Zespołu Śpiewaczego MSZANIANKA
         2. Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Rajmunda Dryja z ok. 60 r. ur. /Te Deum/


PIĄTEK 23.11.2018 r.
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00:
Za ++ Alojzego, Martę Marek, Sylwię Skorupa, Jana Wrożyna, Annę, Wiktora, Jana Antończyk, Jana Grabiec, Ryszarda, Luizę Wrożyna, Bolesława, Klementynę Adamczyk, Alojzego Zimoń, kapłanów, siostry zakonne
17.00: Msza szkolna: Za ++ Józefa, Martę Mrozek, rodziców, teściów, rodzeństwo 2 zięciów, ++ z rodziny Mrozek, Tatarczyk


SOBOTA, 24.11.2018 r. – wsp. św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i towarzyszy
16.30: Różaniec
17.00:
1. Za ++ Henryka Bura, teścia Alojzego Polnik, ++ z pokrew.
           2. Za + Stanisława Klonowskiego w 1 r. śm.


NIEDZIELA, 25.11.2018 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
7.00:
Za ++ Jerzego, Alfreda, Krystynę Henkel, Leopolda, Zofię, Jana, Marię Pielorz, Otylię, Romana Rduch, Elżbietę, Piotra Tatarczyk, Edmunda Paloc, Kornelię Zrostek, Franciszkę, Wiktora Grzonka, Marię, Jana Karasek
9.00: Za ++ Jerzego Paloc, ojca Alojzego, braci Czesława i Bronisława, teścia Leona Student, Andrzeja Knura, Pawła Paloc, Franciszka, Bogdana, Lucjana Toman, Edwarda, Felicję, Wiesława Hudek, ++ z pokrew., ++ sąsiadów
11.00: Za ++ Romana Gąsior w 9 r. śm., żonę Zytę, rodziców, teściów, szwagrów, Jerzego Czyż, ++ z pokrew.
14.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Ambrożego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Pszczelarzy z Mszany i Okręgu Jastrzębskiego
15.30: Nieszpory niedzielne
16.00:
Za ++ Jana, Marię, Bolesława Tolarz, Annę, Maksymiliana Potrawa, Helenę, Alojzego Marek, ++ dziadków i pokrewieństwo


PONIEDZIAŁEK,  26.11.2018 r.
7.00:
Za ++ Józefa, Marię Rduch, syna Józefa, wnuka Alojzego, dziadków, Andrzeja, Zofię Surdel, córkę Kazimierę, 2 zięciów, ++ z pokrew.


WTOREK,  27.11.2018 r.
17.00:
1. Za ++ Marię, Józefa Marek, rodziców, syna Stanisława, synową Urszulę, Antoniego, Cecylię Rufert, córkę, synową, zięcia, ++ z pokrew.
          2. Za + Ernestynę Brzoza w 1 r. śm.


ŚRODA, 28.11.2018 r.
7.00:
Za ++ Józefa, Martę Gajda, córki, zięciów, syna, synową, Ireneusza Kolorz, Józefa, Łucję Adamczyk, wnuka Mirosława, Mariana Grabiec, rodziców, ++ krewnych
Nowenna do MB Nieust. Pomocy


CZWARTEK, 29.11.2018 r.
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00:
1. Za ++ Agnieszkę, Edwarda Tatarczyk, ++ z rodziny Tatarczyk, Śmietana, Szczepanik, Chłodek, Latko
          2. Za ++ Rafała Mamcarz w r. śm., dziadków Franciszkę i Antoniego Mamcarz, Annę Pena, ++ z pokrew.


PIĄTEK 30.11.2018 r. – święto św. Andrzeja, Apostoła
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00:
Za ++ Marię, Wojciecha, Stanisława, Alberta Suchy, ++ z pokrew.
17.00: Msza szkolna: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów listopada


SOBOTA, 01.12.2018 r.
16.30: Różaniec
17.00:
1. Za ++ Leokadię Polnik w r. śm., męża Jana, rodziców, teściów, Jana Klimala, ++ z pokrew.
           2. Za + Alfreda Adamczyka – od sąsiadów


I NIEDZIELA ADWENTU, 02.12.2018 r.
7.00:
Za ++ Franciszka Płaczek, 2 żony, syna Franciszka, synową Stefanię, Józefa, Martę, Barbarę, Antoninę Szamara
9.00: Za ++ Gertrudę, Augustyna Bochm, Franciszka, Annę, Augustynę, Antoniego Mitko, Emila, Łucję, Antoniego, Gertrudę Bem, Eryka, Sylwię Piechaczek, Kazimierza Królik, Aleksandra Madras, Ryszarda Duda, Franciszka, Amalię Kozik, ++ z pokrew.
11.00: Za ++ Łucję, Alojzego, Kazimierza Zerzoń, Marię, Jana Besz, Katarzynę, Jerzego Ślęzak, Edwarda Tkocz, dusze w czyśćcu cierp.
15.30: Nabożeństwo adwentowe
16.00:
Za ++ Bertę, Pawła Kozielski, Genowefę, Ryszarda Czogała, Jana Porębskiego, Teodora Nojdert, ++ z pokrew.


PONIEDZIAŁEK,  03.12.2018 r. – wsp. św. Franciszka Ksawerego, kapłana
7.00:
Za ++ Ryszarda Oslizło, żonę Elfrydę, rodziców, rodzeństwo, Józefa Hojka, teściów, Hannę Kolanko, Alojzego Polnik, rodziców, rodzeństwo, teściów, ++ z pokrew., dusze w czyśćcu cierp.
17.00: Roraty: Za ++ Anielę Sitek w r. śm., męża Alojzego, rodziców z obu stron


WTOREK,  04.12.2018 r. – wsp. św. Barbary, dziewicy i męczennicy, patronki archidiecezji
9.00:
Do Bożej Opatrzności za wst. św. Barbary z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Górników, Emerytów i Rencistów górniczych, ich rodzin oraz o życie wieczne dla ++ Górników
17.00: Roraty: Za ++ Magdalenę, Pawła Polnik, syna Janusza, rodziców z obu stron, Mariusza Szweda, ojca Andrzeja, ++ z pokrew.


ŚRODA, 05.12.2018 r.
7.00:
Za ++ Gertrudę, Zofię, Wiktorię Płaczek, Augustyna, Franciszkę Wolny, córkę Rozalię, Józefa, Wiktorię, Martę, Jana Macura
Nowenna do MB Nieust. Pomocy oraz
CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIETEGO SAKRAMENTU
17.00: Roraty:
Za ++ Marię, Zdzisława Łaszczyk, rodziców z obu stron, ++ z pokrew.


CZWARTEK, 06.12.2018 r. – wsp. św. Mikołaja, biskupa, I czwartek miesiąca
8.00:
O uświęcenie duchowieństwa oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego
Nabożeństwo pierwszoczwartkowe
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Roraty:
Za ++ Ludwika Mura w r. śm., rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagrów, szwagierki, Gertrudę, Ewalda Wowra, Damiana Baranek, Helenę, Brunona Adamek, ++ krewnych


PIĄTEK 07.12.2018 r. – wsp. św. Ambrożego, biskupa i dK, I piątek miesiąca
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00:
W intencji Czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa, Emerytów i Rencistów
Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
17.00: Roraty:
W intencji dzieci Wczesno i Pierwszokomunijnych i ich rodziców


SOBOTA, 08.12.2018 r. – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
7.30: Różaniec
8.00:
W intencji Członków Żywego Różańca
Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
17.00: Za ++ Wandę Wiertelorz w r. śm., Otylię, Bolesława Grzonka, Henryka, Cecylię Olszar, dziadków, ++ z pokrew.
Chrzest: Lena Gabriela Kędziora


II NIEDZIELA ADWENTU, 09.12.2018 r.
7.00:
Za ++ Jerzego Czyż, ojca Ryszarda, teściów Alfreda, Annę Mitko, córkę Henrykę, dziadków z obu stron
9.00: Za ++ Eugeniusza Szmidt w r. śm., rodziców Amalię i Jana, Stanisława, Eugeniusza Szmidt, Gertrudę, Grażynę, Leona Mucha, Wiktorię, Józefa Pukowiec, Marię, Alfreda Klyszcz, Franciszkę, Roberta, Eugeniusza Błatoń, Janusza, Alojzego Krzyształa, ++ dziadków
11.00: 1. Za ++ Annę, Antoniego, Jana Brudny, Marię, Leona Cofalik, ++ z rodzin Brudny, Cofalik, Śpiewok, Fukała, Alojzego Marcol
           2. Chrzty i roczki: Helena Mosoń
15.30: Nabożeństwo adwentowe
16.00:
Za ++ Małgorzatę Białecki w r. śm., ojca Stefana, teściów Joachima, Gertrudę, Julię, dziadków Franciszka i Florentynę, Teodora i Alojzego Białecki


PONIEDZIAŁEK, 10.12.2018r.
7.00:
Za ++ Otylię, Alfonsa Guzy, Antoninę, Alojzego Pawliczek, Zofię, Teodora Pinior, Krzysztofa Łaski, ++ z pokrew.
17.00: Roraty: Za ++ Józefa Rduch, syna Alojzego, rodziców, teściów, Helenę, Ewalda Wyputa, Anielę Stabla, krewnych, sąsiadów, dusze w czyśćcu cierp.


WTOREK, 11.12.2018 r.
17.00: Roraty: 
Za + Jana Wrożyna w r. śm.


ŚRODA, 12.12.2018 r. – wsp. NMP z Guadalupe
7.00:
Za ++ w listopadzie: Alfred Adamczyk, Urszula Sobala oraz zmarłych zalecanych
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.00: Roraty:
Za ++ Pelagię Klimala w r. śm., Annę, Józefa Szlachta, Annę Sierny, Franciszkę, Alojzego Płaczek, ++ z pokrew.


CZWARTEK, 13.12.2018 r. – wsp. św. Łucji, dziewicy i męczennicy
16.00: Adoracja Najświętszego  Sakramentu
17.00: Roraty:
1. Za ++ Jana Krzyształa w 16 r. śm., syna Bronisława, Krzysztofa, Marię Krzyształa, Martę, Antoniego, Edwarda Sitek, ++ z rodzin Krzyształa, Sobala, Sitek, Rduch
                        2. Za + Gertrudę Powieśnik w 1 r. śm.


PIĄTEK, 14.12.2017 r. – wsp. św. Jana od Krzyża, kapłana i dK
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00:
Za ++ Albertynę, Franciszka Antończyk, Gertrudę, Franciszka Pietraszczyk, Anielę, Józefa, Ireneusza Kopiec, Anielę, Zygmunta Durczok, Bronisławę, Eugeniusza Banaszewski, Jana Suchy
17.00: Roraty: Za + Elżbietę Szostek w r. śm.


SOBOTA, 15.12.2018 r.
16.30: Różaniec
17.00:
Za ++ Otylię Molenda w r. śm., męża Jana, zięcia Ryszarda Klimek, ojca Aleksandra, ++ z rodzin Tatarczyk, Molenda, Klimek, Chłopek, Jerzego Malka, Krystynę Piechaczek, Kazimierza, Piotra Królik


III NIEDZIELA ADWENTU, 16.12.2018 r. – Niedziela Gaudete
7.00:
Za ++ Erwina, Różę Sobala
9.00: Za ++ Kazimierza Królik, syna Piotra, rodziców Marię, Alfreda, Eryka, Sylwię, Krystynę Piechaczek, Gertrudę, Augustyna Bochm, Aleksandra Madras, Jana, Otylię Molenda, Ryszarda Klimek
11.00: Za ++ Zofię, Stanisława Kozielski, Helenę, Rafała Wodecki w r. śm., rodziców z obu stron, ++ z rodzin Kozielski, Mitko, Wodecki
15.30: Nabożeństwo adwentowe
16.00:
Za ++ Stanisława Kwiatoń, rodziców, 2 braci i siostrę


PONIEDZIAŁEK,  17.12.2018 r.
7.00:
Za ++ Franciszkę Wolny, męża Augustyna, córkę Rozalię, ++ z pokrew. Wolny, Płaczek
17.00: Roraty: Za ++ Wiktora Brzoza w r. śm., rodziców Franciszka, Martę, brata, bratową, 2 siostry, szwagra, Józefa, Emilię, Alfreda Sobala, synową Irenę Sobala, ++ z pokrew.


WTOREK, 18.12.2018 r.
17.00: Roraty:
Za ++ Teodora, Salomeę Rduch, rodziców z obu stron, Antoniego Urban, krewnych, dusze w czyśćcu cierp.


ŚRODA, 19.12.2018 r.
7.00:
Za ++  Edwarda Orzeł, rodziców, rodzeństwo, Jana, Annę, Bernarda, Krystynę Wita, Damiana, Zofię Smołka
Nowenna do MB Nieust. Pomocy
17.00: Roraty:
Za ++ Franciszkę, Alojzego Płaczek, Pelagię Klimala, Annę, Józefa Szlachta, Salomeę, Ferdynanda Pala, Ernesta Papierok


CZWARTEK, 20.12.2018 r.
16.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00: Roraty:
Za ++ Janinę Ledwoń w r. śm., rodziców, teściów, Marię Telega, Barbarę Czupryniak, Lidię Kranc, Bernarda Powieśnik, Sebastiana Szmuk


PIĄTEK 21.12.2018 r. – III piątek miesiąca
8.00:
Za ++ Ewalda Tront, rodziców Annę i Antoniego, brata Rafała, ++ z pokrew.
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
17.00: Roraty:
Za ++ Alojzego Ostrzołek, żonę Bronisławę, Irenę, Tadeusza Kośmider, ++ z pokrew.


SOBOTA, 22.12.2018 r.
16.30: Różaniec
17.00:
1. Za ++ Ernesta Papierok w r. śm., rodziców, wnuka Adriana Szkandera, Ferdynanda, Salomeę Pala, ++ z pokrew.
           2. Za + Alfreda Adamczyka – od sąsiadów


IV NIEDZIELA ADWENTU, 23.12.2018 r.
7.00:
Za ++ Józefa Wija, rodziców, syna Edwarda Sitek, rodziców, Kazimierę Wija, ++ z pokrew.
9.00: Za ++ Alojzego Gatnar, rodziców, Anastazję, Wilhelma, Łucję, Alojzego Klapuch, ++ z pokrew.
11.00: Za + Andrzeja Menżyk w 1 r. śm.
15.30: Nabożeństwo adwentowe
16.00:
Za + Jana Mizia w 4 r. śm.


PONIEDZIAŁEK,  24.12.2018 r. – Wigilia Bożego Narodzenia
7.00


WTOREK,  25.12.2018 r. – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
0.00: PASTERKA:
1. Za Parafian
                              2. Za dobrodziejów i ofiarodawców
7.00    
9.00    
11.00:
Za ++ Martę Mrozek w r. śm., męża Józefa, rodziców Augustyna, Franciszkę Tatarczyk, teściów, 2 zięciów, rodzeństwo, ++ z rodzin Tatarczyk, Mrozek
15.15: Nieszpory świąteczne, kolędowe
16.00:
Za ++ Anielę, Jana Wolny, Zofię, Teodora Pinior, Wilhelma Fojcik


ŚRODA,  26.12.2018 r. – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, pierwszego męczennika
7.00:
Za ++ Krystynę Piechaczek, Józefę, Augusta, Alojzego, Eryka, Sylwię, Jerzego Piechaczek, Jana, Franciszkę, Marię, Franciszka, Jerzego, Annę Tatarczyk, Annę, Franciszka Malina, Otylię, Jana Molenda, Franciszka Mizia, Marię Swoboda, Kazimierza, Piotra Królik, Jana Suchy, Ryszarda Klimek
9.00: Za ++ Jadwigę, Franciszka Marekwica, Jana Mitko, rodziców, ++ z pokrew.
11.00: Za ++ Stanisława, Pawła, Zofię Tront, Pawła, Mariannę Pukowiec, 2 synów


CZWARTEK, 27.12.2018 r. – święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
8.00:
Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego i św. Franciszka z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
Nowenna do MB Nieust. Pomocy


PIĄTEK, 28.12.2018 r. – święto św. Młodzianków, męczenników
7.45: Koronka do Miłosierdzia Bożego
8.00:
Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Małżonków przeżywających kolejne rocznice ślubu w IV kwartale
9.00: Do Bożej Opatrzności za wst. św. Młodzianków w int. dzieci naszej Parafii i matek oczekujących potomstwa


SOBOTA, 29.12.2018 r. – V dzień w oktawie Bożego Narodzenia
13.00:
Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Józefy i Bernarda Matloch z ok. 50 r. ślubu /Te Deum/
16.30: Różaniec
17.00:
Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Magdaleny i Marcina Sosna z ok. 15 r. ślubu /Te Deum/


NIEDZIELA, 30.12.2018 r. – święto świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
7.00:
Za ++ Bolesława Kłosek, siostrę, brata, rodziców, teściów, Annę Kocjan, 3 braci, Łucję, Józefa Mitko, Marię Mucha, ++ krewnych
9.00: Za + Ludwika Pukowiec, ++ z pokrew.
11.00: Za ++  Alojzego, Wiesława, Alfreda, Annę Furgoł, Leopoldynę, Pawła Cieślik, Emę Hojka, dusze w czyśćcu cierp.
15.30: Nieszpory kolędowe
16.00:
Za ++ Stanisława, Tomasza, Ewę, Roberta, Łucję Folwarczny, Alfreda, Krystynę, Jerzego Henkel, Różę, Gerarda, Olgierda Marek, Bronisławę, Eugeniusza Banaszewski, Eugeniusza Szulik, Antoniego Gawlok, ++ z pokrew.


PONIEDZIAŁEK,  31.12.2018 r. – VII dzień w oktawie Bożego Narodzenia
7.00:
Za ++ Alojzego, Otylię Tatarczyk, rodziców Augustyna, Franciszkę Tatarczyk, Antoniego, Franciszkę Barciok, 3 synów Alojzego, Edwarda, Tadeusza, 2 braci, siostry, szwagrów, Stanisława Mrowiec, dusze w czyśćcu cierp. 
17.00: 1. Za Parafian jako dziękczynienie za przeżyty 2018 rok
           2.  Do Bożej Opatrzności za wst. św. Jerzego z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł. dla Solenizantów grudnia
Nabożeństwo na zakończenie starego roku.

 
Więcej artykułów…