Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Czterdziestogodzinne nabożeństwo adoracji Najświętszego Sakramentu

altCzterdziestogodzinne nabożeństwo polegające na adoracji Najśw. Sakramentu przeżywać będziemy w czwartek, piątek i sobotę (7 - 9 marca).

Zapraszam do trwania przy Chrystusie Eucharystycznym wg poniższego planu:


9.00 — ul. Mickiewicza, ks. Tuskera, ks. Styry, Sportowa
10.00 — ul. Wodzisławska, Sosnowa, Brzozowa, Dębowa, Zielona
11.00 — ul. Moszczeńska, Wiśniowa, Wesoła, ks. Wallacha
12.00 — ul. Kopernika, Konopnickiej, Ładna
13.00 — ul. Skrzyszowska, Chabrowa, Stawowa, Górnicza, Akacjowa
14.00 — ul. 1 Maja
15.00 — ul. Nowa, Polna, Turska, Spacerowa, Kwiatowa
16.00 — Dzieci, młodzież i wszyscy, którzy nie mogli wcześniej – okazja do spowiedzi


W sobotę o 16.30 – nabożeństwo na zakończenie adoracji.