Środa, 20 Marzec 2019

Czterdziestogodzinne nabożeństwo adoracji Najświętszego Sakramentu

altCzterdziestogodzinne nabożeństwo polegające na adoracji Najśw. Sakramentu przeżywać będziemy w czwartek, piątek i sobotę (7 - 9 marca).

Zapraszam do trwania przy Chrystusie Eucharystycznym wg poniższego planu:

9.00 — ul. Mickiewicza, ks. Tuskera, ks. Styry, Sportowa
10.00 — ul. Wodzisławska, Sosnowa, Brzozowa, Dębowa, Zielona
11.00 — ul. Moszczeńska, Wiśniowa, Wesoła, ks. Wallacha
12.00 — ul. Kopernika, Konopnickiej, Ładna
13.00 — ul. Skrzyszowska, Chabrowa, Stawowa, Górnicza, Akacjowa
14.00 — ul. 1 Maja
15.00 — ul. Nowa, Polna, Turska, Spacerowa, Kwiatowa
16.00 — Dzieci, młodzież i wszyscy, którzy nie mogli wcześniej – okazja do spowiedzi

W sobotę o 16.30 – nabożeństwo na zakończenie adoracji.