Środa, 20 Marzec 2019

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.02.2019 r.

alt

1. Przeżywamy VII Niedzielę Zwykłą. Wierzymy, że uwielbiony Pan jest pośród nas obecny.

1. Przeżywamy VII Niedzielę Zwykłą. Wierzymy, że uwielbiony Pan jest pośród nas obecny. Jego miłość czyni nas wspólnotą braci i chociaż grzech osłabia wzajemną więź miłości, to jednak Ciało i Krew Chrystusa, które przyjmujemy, przemieniają nas i na nowo jednoczą we wzajemnej miłości ku sobie i Chrystusowi. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 15.30.
2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na ogrzewanie naszych budynków kościelnych. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! Za tydzień kolekta na opłacenie bieżących rachunków /woda, prąd, gaz/.
3. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.  Adoracja Najśw. Sakramentu w czwartek od godz. 16.00, w tym czasie okazja do spowiedzi, a szczególnie zapraszam dzieci Wczesno i Pierwszokomunijne wraz z rodzicami. 
Koronka do Miłosierdzia Bożego – piątek o godz. 7.45. Różaniec – sobota o godz. 7.30
4. Msza św. za Solenizantów lutego będzie odprawiona w czwartek o godz. 17.00. Proszę o imienne zgłoszenia w zakrystii.
5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. w tych dniach o godz. 8.00 i 17.00. Zachęcam do odnowy życia sakramentalnego, a także do udziału w nabożeństwach do Serca Pana Jezusa w piątek i do Niepokalanego Serca Maryi w sobotę.
6. Spotkanie Członków i Sympatyków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich – w piątek po Mszy św. porannej na probostwie.
7. Msza szkolna w piątek o godz. 17.00 – zapraszam wszystkie dzieci przedszkolne i szkolne.
8. Spotkanie Scholi Parafialnej w sobotę o godz. 9.00, a Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00, zbiórka ministrantów i kandydatów – w piątek po Mszy szkolnej.
9. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu naszego kościoła w minionym tygodniu, tym razem proszę o pomoc Parafian mieszkających przy ulicy Chabrowej.
10. Serdeczne Bóg zapłać o. Arkadiuszowi za tygodniową posługę pośród nas. 

 Polecam: nowy Wiesiadnik, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Misyjne Drogi.

 

Wszystkim życzę obfitości Bożej łaski na nowy tydzień!!!