Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Koncert Kwintetu Blaszanego 'Con Sordino'

Koncert Kwintetu BlaszanegoNie pożałował, kto w niedzielne popołudnie postanowił wybrać się na występ Kwintetu Blaszanego 'Con Sordino' w naszym kościele. Orkiestra  dęta wraz z wokalistką Mają Czyż dała wspaniały koncert.

Kwintet uświetnił najpierw Mszę św. o godz. 16.00, a po skończonym nabożeństwie dał ponadgodzinny pokaz swoich umiejętności w Koncercie Kolędowo-Noworocznym. Można było usłyszeć piękne polskie kolędy zarówno w tradycyjnym, jak i bluesowo-soulowym wydaniu, utwory muzyki barokowej, a także popularne świąteczne przeboje.

Kwintet Blaszany 'Con Sordino' tworzą: Maciej Czyż, Łukasz Folwarczny, Adam Kuś, Michał Fulneczek i Kamil Rybaczyk. Muzycy pochodzą z gmin Godów i Gorzyce. Jako orkiestra dęta tworzyli oprawę muzyczną np. podczas ostatniej pasterki w naszym kościele.


Dziękujemy.

 

Koncert Kwintetu Blaszanego  Koncert Kwintetu Blaszanego Koncert Kwintetu Blaszanego

Koncert Kwintetu Blaszanego