Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Pojechali oglądać stajenki i adorować Boży Żłóbek

Wyjazd do Piekar Śląskich i Panewnik12 stycznia, w sobotę, grupa dzieci i starszych parafian pojechała do Piekar Śląskich i Katowic-Panewnik, aby zobaczyć tamtejsze stajenki.

W Panewnikach uczestniczyli również w Adoracji Żywego Różańca Archidiecezji Katowickiej przy Bożym Żłóbku w Bazylice Franciszkanów.

 

Wyjazd do Piekar Śląskich i Panewnik  Wyjazd do Piekar Śląskich i Panewnik