Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Jasełka dzieci szkolnych "Światłość w ciemności się rodzi"

Jasełka 20196 stycznia, w Święto Objawienia Pańskiego, odbyły się w naszym kościele jasełka przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Mszanie.

Młodzież przedstawiła historię Bożego Narodzenia "Światłość w ciemności się rodzi", opowiedzianą z perspektywy św. Franciszka i jego współbraci.

Dziękujemy aktorom oraz opiekunom: pani Marcie Cieślik, pani Ewie Blanik i pani Lucynie Tkocz-Ułanowicz.

 

Jasełka 2019  Jasełka 2019 Jasełka 2019

Jasełka 2019 Jasełka 2019 Jasełka 2019

Jasełka 2019 Jasełka 2019 Jasełka 2019

Jasełka 2019 Jasełka 2019 Jasełka 2019

Jasełka 2019 Jasełka 2019