Środa, 20 Marzec 2019

Jasełka dzieci szkolnych "Światłość w ciemności się rodzi"

Jasełka 20196 stycznia, w Święto Objawienia Pańskiego, odbyły się w naszym kościele jasełka przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Mszanie.

Młodzież przedstawiła historię Bożego Narodzenia "Światłość w ciemności się rodzi", opowiedzianą z perspektywy św. Franciszka i jego współbraci.

Dziękujemy aktorom oraz opiekunom: pani Marcie Cieślik, pani Ewie Blanik i pani Lucynie Tkocz-Ułanowicz.

Jasełka 2019  Jasełka 2019 Jasełka 2019

Jasełka 2019 Jasełka 2019 Jasełka 2019