Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Zakończenie Rorat 2018

Roraty 2018Ponad setka dzieci regularnie uczestniczyła w Mszach św. roratnich w naszym kościele.

Zdarzały się dni, zwłaszcza na początku Adwentu, kiedy było ich na Roratach blisko 200. Te, które zbierały obrazki i na zakończenie przyniosły plansze, otrzymały nagrody.

Tegoroczne Roraty były poświęcone rozważaniom o darach i owocach Ducha Św. Módlmy się o to, aby dla wszystkich dzieci udział w nich był owocny i ubogacający.

 

Roraty 2018  Roraty 2018 Roraty 2018

Roraty 2018 Roraty 2018 Roraty 2018 Roraty 2018