Środa, 20 Marzec 2019

Zakończenie Rorat 2018

Roraty 2018Ponad setka dzieci regularnie uczestniczyła w Mszach św. roratnich w naszym kościele.

Zdarzały się dni, zwłaszcza na początku Adwentu, kiedy było ich na Roratach blisko 200. Te, które zbierały obrazki i na zakończenie przyniosły plansze, otrzymały nagrody.

Tegoroczne Roraty były poświęcone rozważaniom o darach i owocach Ducha Św. Módlmy się o to, aby dla wszystkich dzieci udział w nich był owocny i ubogacający.

Roraty 2018  Roraty 2018 Roraty 2018

Roraty 2018 Roraty 2018 Roraty 2018 Roraty 2018