Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

alt

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia
 
 
 
 
 
 
 
Z okazji Uroczystości Narodzenia Pańskiego
 
składamy serdeczne życzenia 
 
- Parafianom i Gościom -
 
Radości płynącej z tego, że sam Bóg zechciał dzielić z nami codzienność, 
 
Światła z betlejemskiej groty, aby rozświetlało mroki życia, 
 
Bożej bliskości, która usuwa lęk. 
 
Niech Boże Dziecię błogosławi każdy dzień naszego życia.
 
 
o. Joachim, ks. Tadeusz i ks. Marceli