Środa, 20 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Św. Mikołaj odwiedził grzeczne dzieci w naszym kościele

Mikołaj_2018Poczas Mszy św. roratniej 6 grudnia nasz kościół i wszystkie zebrane w nim dzieci odwiedził św. Mikołaj.

Dla każdego, oprócz dobrego słowa, znalazło się coś słodkiego. Mikołaj przyjechał nietypowym zaprzęgiem.

 

Mikołaj_2018  Mikołaj_2018 Mikołaj_2018

Mikołaj_2018