Piątek, 14 Grudzień 2018

Młodzi parafianie w konkursie biblijnym

Uczestnicy konkursu z opiekunką22 listopada nasi młodzi parafianie: Wiktoria Szymańska, Zuzanna Knura oraz Sergiusz Wrożyna (wszyscy są uczniami klasy VIII b SP w Mszanie) wzięli udział w etapie rejonowym XXIV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego, który odbył się w Jastrzębiu-Zdroju.

O tytuł najlepszego znawcy Ewangelii wg św. Łukasza ubiegało się 39 uczestników. Nasi reprezentanci znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Gratulujemy!

Do konkursu zostali przygotowani przez panią katechetkę – Ewę Blanik.