Sobota, 16 Luty 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Młodzi parafianie w konkursie biblijnym

Uczestnicy konkursu z opiekunką22 listopada nasi młodzi parafianie: Wiktoria Szymańska, Zuzanna Knura oraz Sergiusz Wrożyna (wszyscy są uczniami klasy VIII b SP w Mszanie) wzięli udział w etapie rejonowym XXIV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego, który odbył się w Jastrzębiu-Zdroju.

O tytuł najlepszego znawcy Ewangelii wg św. Łukasza ubiegało się 39 uczestników. Nasi reprezentanci znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Gratulujemy!

Do konkursu zostali przygotowani przez panią katechetkę – Ewę Blanik.